Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
 331/9202 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! :) Szilvi megint bajom van a fertilytivel :@ nem engedbe a My Chart-ba,valami 30 day meg VIP-et ír ki sok szöveggel,tudsz nekem segíteni? Amúgy kösz a gólyát :) ari vagy! :)))) Pixi
2012. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 332/9202 anonim ***** válasza:
94%

Csajok! Most jövök ultrahangról: az egyik tüszőm valószínűleg túlteljesített, az már 23mm, ha ma nem reped ki, elöregszik. A másik kettő 20mm (az egyik pár mm-rel kevesebb, a másik párral több), és a 4. is már 16mm (talán az lép az elöregedett helyébe, de a doki szerint nem biztos hogy fel tud zárkózni...).

Szóval van 2 gyönyörű érett tüszőm 8.8mm-es nyálkahártyával, és egy halvány LH teszttel. Így megúszom a tüszőrepesztőt:)

Ma még 3 LH teszt, és holnap is 6 óránként... Reméljük, ma -holnap pozi lesz, és megrepednek a drágák! Jó fej volt, azt mondta, ha pozi, dobjak rá egy sms-t, hogy ne rágja a kefét miattam!:)

Ettől függ, hogy kell-e mennünk Pestre, andrológushoz. Azt mondta, ha úgy alakul; természetesen függ az andrológus váleményétől is, de legközelebb elbeszélgetünk az inszemről...:(

Tudjátok, nekünk már van 3 elég rossz andrológiai leletünk. Nagyon -nagyon szeretném ha most összejönne végre!!!!!!! Szorítsatok csajok!!!!! Irszi

2012. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 333/9202 anonim ***** válasza:
94%

Szia kedves Pixi, Irszi, és drága barátnőm Szilvi!!!

Köszönöm szépen, hogy feljöhetek közétek beszélgetni :)


Magamról annyit, hogy 37 éves vagyok, előző házasságomból van két gyermekem, 11 és 17 évesek és azonnal a legelső alkalommal összejöttek.

A mostani párommal akait imádok 7 éve próbálkozunk babát összehozni. Már rengeteget csalódtunk, pofára estünk.

végre eljutottunk a meddőségi központba, ahol kiderült, hogy a páromnak természetes úton nem lehet gyereke, ugyanis a spermafolyadéka annyira sűrű, hogy nem tudnak kiszabadulni a spermák időben, és mire kijönnének a folyadékból, a hüvely ph értéke kinyírja azokat.


Marad az inszemináció. Az első nem jött össze, mert sajnos a tüszőim egészen 40mm-esekre nőttek (8 db) és mire megrepedt és kiszabadult a petesejt, addig a spermák meghaltak a méhemben.

az az igazság, hogy el lett cseszve az inszem, mert csak az inszem utáni 3.napon repedtek a tüszőim.


Nagyon rosszul esett a múltkori csalódás, DE SZILVI BARÁTNŐM KISBABÁJA MINDENÉRT KÁRPÓTOLT, OLYAN, MINTHA A SAJÁTOM SIKERÜLT VOLNA VÉGRE :)))


Hétfőn volt a 2. inszem, úgy érzem, talán hétfő este repedt a jobb oldali tüszőm és kedd délelőtt a bal oldali. Most érzem az esélyt a babára, és SZILVIKÉM AZT MONDTA, HOGY MOST ÉN JÖVÖK :)


Köszi, hogy drukkoltok nekem, már tényleg totál kész vagyok, hogy 7 év után végre összejöjjön a mi kicsi csodánk :)


Nektek is szívből drukkolok, és szívesen csatlakoznék a facebook-os csapatotokhoz :)

2012. júl. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 334/9202 anonim ***** válasza:
93%
Szilvi megoldottam a problémámat :D M. az idén neked is sikerűlni fog! aki itt van azoknak mind sikerűlni fog az idén,ez biztos!!! Irszi,ne is gondolj az inszemre nem fog sor kerűlni rá,ez a ciklus sikerűlni fog neked is! :) Kriszti,Emerencia hova tűntettek? Ma egyűtt voltunk a párommal,nem feküdtem annyit amenyit szerettem volna (kb. 5 perc) de nem folyt ki :D Pixi
2012. júl. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 335/9202 anonim ***** válasza:
94%
Így van, mindenki babás lesz még az idén :D
2012. júl. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 336/9202 anonim ***** válasza:
94%

Csajok, totál kész vagyok! Lehet hogy ez a tüszőrepi? Alapjáraton jó kedvem van, de ma már sokadszor folytogat a sírás. Könyörgöm senki ne mondja hogy ne görcsöljek, mer attól a falra mászom!!! De azért igyekszem.

Apajelölttel egész nap dvd-ztünk, összebújva, tök lazán. Sütit és dinnyét zabálunk, mindent ami jólesik. Közben nyomatom az LH teszteket. Na most mi a franc van??? Mindjárt feltöltöm nektek, hátha valaki tud okosat mondani. A doki ezeket mondta:

-Ezek a tüszők még nincsenek készen. (2 db 20 mm-es)

-Csinálja az Lh teszteket, ma vagy holnap pozitívnak kell lennie.

-Már a ma reggeli LH teszt is nagyon szép, szinte pozitív. (szerintem nem, majd megnézitek)

-A tüszőknek ma vagy holnap mindenképp meg kell repedniük.

Tök sok az ellentmondás! Pozitív LH teszt (amikor a kontrollcsík ugyanolyan erős mint a tesztcsík) után 36 órán belül van tüszőrepedés.

Tehát ha csak holnap lesz pozi, akkor csak később reped. De lehet hogy ma megreped este, akkor viszont hiába várok a pozi LH tesztre, mert az egyre halványodni fog, és akkor lekéssük a dolgot.

Apajelölt spermája elég gyászos minőségű, úgyhogy nem bízhatjuk a véletlenre, jókor kell együtt lenni, mert ha ma szex de csak holnap után reped a tüsző, akkor kevés lesz a cucc.

Ha valak ért hozzá, segítsen légyszi! (ezt kiírom kérdésbe is, több szem többet lát...) Ez a legnehezebb, az időzítés. De már így is alig bírjuk ki, hogy csak nézegethetjük egymást... Kb. 12 óra alatt jutnak el a spermák a petevezetékbe, a pete 12-24óráig él. A spermák 36-72 óráig. Azt mondta, az LH teszeket figyelembe véve számolgassak....

M., tök jó hogy erősíted a csapatot, nagyon szorítunk neked! Nézegesd a gólyáinkat, hogy hozzád is odataláljanak! Kriszti, mi újság? Érzékeny még a cicid? Hasszurka? Emerncia, hogy vagy? Pixi, nekem azt mondta a doki, fél órát kell szex után feküdni, de én minimum 2-t szoktam:) Olvastam olyat is, hogy pár perc után már odaérhetnek a spermák a petevezetékbe, szóval van hogy elég az 5 perc. Abból lesznek a csodababák!:) Irszi

2012. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 337/9202 anonim ***** válasza:
94%

Elsősorban Pixinek, de szerintem mindenkinek nagyon érdekes lehet!

[link]

Irszi

2012. júl. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 338/9202 anonim ***** válasza:
94%

Itt vannak az ovutesztek, csak elég gyatra a kép, megpróbálok máshogy vakuzni. Az elsőn van halvány vonal, a második alig látszik, a harmadik ha gúvasztom a szemem, de jóval halványabb mint az első. Nem lehet hogy már volt LH csúcs?

[link]

2012. júl. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 339/9202 anonim ***** válasza:
94%

[link]

Talán ez jobb. Az előzőeket azért tettem oda, hogy legyen összehasonlítási alap. Irszi

2012. júl. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 340/9202 anonim ***** válasza:
93%

Irszi!

Még nem repednek a tüszőid nyugi!!!!

Ezek a tesztek sajna még nem pozitivak,nyugi,nekem 23mm-es tüszőm nem repedt meg,csak miután a doki beadta a tüszőrepit,szóval az nem baj ha 20mm-es.De ez a tezst még nem pozi,sztem holnap lesz az.Hányadik napon vagy?

A párodnak milyen lett a spermaképe?Mi is voltunk a férjemmel,ha szeretnéd leirom az eredményt,hogy össze tudd hasonlitani:)

Szilvi

2012. júl. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!