Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
 321/9202 anonim ***** válasza:
100%
megjelölhetsz ha akarsz Pixike:)
2012. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 322/9202 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nekem mindegy, de a ciklus sem rosz ötlet, ott én is regisztrálva vagyok (1 perc az egész!). A Facebookon még nem, de ha mindenki megy, természetesen én is! Csak akkor majd valami álnéven kell nyomnom, a munkahelyemen nem tudják a babaprojektet (tuti hirtelen légyszámleépítenének), és így hogy ilyen nyögvenyelősen megy, csak egy nagyon szűk társaság tudja a részleteket, a többiek nem. És szeretném ha ez így is maradna. De nektek külön küldök majd képet meg minden, majd kitaláljuk hogy jó legyen!

Szilvi, szupi a 4mm-es Csodád! Úgy örülök!:) Képet- képet -képet!

Persze hogy nyomatom a gólyákat, lehet hogy így könnyebben idetalálnak, hogy ki van nekik táblázva az út!:)

Irszi

2012. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 323/9202 anonim ***** válasza:
100%
Csajok, ki az a titokzatos (M)????? Irszi
2012. júl. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 324/9202 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm:))

Őt is itt ismertem meg a gyakorin és nagyon jó barátnők lettünk:)

Ő is küzd a babával,csak ő már az inszemnél jár és neki is drukkolni kell:)

Hétfőn volt a beavatkozása és most számoljuk közösen a napokat:))

Én benne vagyok a ciklusosba is meg a facebookosba is:)

Szilvi

2012. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 325/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszikém,nincs még képem:((

Majd 10 nap mulva kell mennem megint,akkor már kérek a kis babszemről:)

2012. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 326/9202 anonim ***** válasza:
100%

Oks Szilvi, azt a 10 napot valahogy kibírjuk! Ha te is:) De olyan izgi!!!!! 10 nap múlva már szívhangot is hallasz, igez? Vagy legalábbis a pulzálást... Jajj, mindjárt elsírom magam! Milyen bőgős lettem! Biztos a hormonok, ma már a 8. Merionalt kaptam!

Kedves M! Írsz magadról pár sort? Ha már így összeakadtál velünk!:)Köszi a többiek nevében is! Nagyon drukk neked! Van egy ismerősöm, neki az első baba az első inszemnél összejött!!!! + ha nincsenek velünk az égiek és el kell mennünk augusztusban Pestre, én is elég borulátó vagyok, szerintem nekünk is inszemet fognak javasolni....

De nem, ennek a hónapnak ösze kell jönnie! Olyan régóta vágyunk már a mi kisbabánkra, most sikerülni fog!:) Mindannyiunknak!

Irszi

2012. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 327/9202 anonim ***** válasza:
100%
oké csajok,már csak Krisztinek és Emerencia válaszát kell megvárni :) amúgy Irszi ne aggódj ha facebookon is csinálnánk meg a csoportot az csak is zárt lesz :) vagyis csak mi fogjuk látni kik is vannak benne :) nem is kell álnéven lenned :) majd kitalálunk valami jó csoport nevet,majd utána én megcsinálom,ti rákerestek és csatlakoztok :) nagyon facebook jártas vagyok :D de lehetünk ciklus.hu-n is de én Kriszti és Emerencia nélkül innen nem mozdulok,nekem nagyon megtetszett az amit Te írtál Irszi a múltkor hogy Pocakkomandó :) nektek valami más ötlet esetleg? Szia Kedves M. szívesen látunk majd a csoportba ha szeretnél csatlakozni :) és nagyon drukkolok neked hogy sikeres legyen az inszem... :) Pixi
2012. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 328/9202 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 329/9202 anonim ***** válasza:
100%

Itt a gólyám csajok:))

Szép reggelt és hétvégét nektek:))

Szilvi

2012. júl. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 330/9202 anonim ***** válasza:
100%

Ok Pixi, akkor majd te segítesz! Egyébként a ciklus, hut én is vezettem, egész jó, nagyon sok érdekes dolog van rajta, bár sokmindent nem töltötte, csk a hőt, a 18-at, nyákot, hangulatot. Ha szükségem lesz rá, akkor augusztustól megint hőmérőzök én is aszem.

Szilvi, köszi a gólyát! Már el is mentettem! Irszi

2012. júl. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!