Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
 351/9202 anonim ***** válasza:
100%
Ok, már megtaláltam:)I.
2012. júl. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 352/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szia Irszi!

A fer 14-et még nem próbáltátok?

Akkor elvileg nálad nincs is gond?

Szilvi

2012. júl. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 353/9202 anonim ***** válasza:
100%

Azt még nem, de mostmár augusztusig várunk.

Gond velem is van, már annó többször leírtam.

Érlelni kell a tüszőimet, és nem tudom hogy maguktól megrepednek-e. A hormonszintem gátolt. IR-re Merckformint szedek. Kevés a progim, azt is kapok. D vitamint is. A nyálkahártyám most először normál méretű, talán az eü. kaparás tett jót neki (ezért csinálták). Szóval nem egyszerű a helyzet:( És az Lh tesztem most is ugyanolyan, mint tegnap este. A PG53 szerint sem vagyok termékeny. Nem is érdekel, apajelölt hazajön, aztán nekiugrok:/ Irszi

2012. júl. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 354/9202 anonim ***** válasza:
100%

Estére jo lesz az az lh tezst,ne aggódj,amugyis késő délután mutatja rendesen az lh csúcsot,ne izgulj ez miatt:)

Nekem a kisfiam(14 éves),ő is clostis baba volt,mert nekem sem volt rendben a peteérésem,nem értek rendesen,rásegitéssel lett csak meg,5 évig nem estem vele teherbe mire kiderült,hogy peteérésem sincs és pco-s is vagyok,segitett a closti,akkora ma már mint egy ló,én se vagyok kicsi,de ugy kell felnéznem rá:)

Szóval jó lesz az ne aggódj:)

2012. júl. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 355/9202 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!:) Már totál kivagyok... Nekem a closty megette a nyálkahártyám, 2 clostis hónap után derült ki. Így most Merionalt kaptam. De nagyon nehéz belőni az időzítést, és tényleg annyira félek hogy nem sikerül, ez a spermakép olyan elkeserítő... olvastam itt olyat, akinek ezzel az eredménnyel lombikot csináltak. Tegnap óta kell kennem a progi krémet, és hétfőtől Utrózok. Na megyek, csinálok ebédet, hátha lenyugszom. Köszi a megértést:)

És annyira grtula nektek:))))))) Jól vagy? Irszi

2012. júl. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 356/9202 Emerencia76 ***** válasza:
100%
Sziasztok kislányok, bocs h eltüntem de új munkahely és totál kivagyok :( olyan fáradt vagyok h elmondani nem tudom... :( a facebook csoport mehet :D Szilvi grat a babuhoz :D M üdv itt :D Többieknek meg hajrá:D ha egykicsit jobban magamhoz térek még jelentkezem... pusz nektek
2012. júl. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 357/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi, ne legyél elkeseredve!!! Mi is az első inszemnél 65M/ml-el kezdtünk neki, amiből 4 milla lett feltéve. A doki azt mondta akkor, hogy 4 millió spermából kb. 4 gyerek tud megfoganni.


Én még mindig nagyon ajánlom kipróbálásra a FER14-et.

Nem hiszek a szememnek mai napig, hogy mennyi spermája lett tőle a páromnak.

2 hónapja még panaszkodtam Szilvinek, hogy nem látok produktumot "kifolyni" szerelmeskedés után, hogy nincs egy árva spermája sem a páromnak, csak 1 vízcseppnyi.


Most meg tök sok lett!!!!! Ezért is bízom benne, hogy most 24 millió spermából csak megtermékenyíti valamelyik petémet 1 db spermium :)


Fel a fejjel, el ne kenődj Nekem, jönni fog a baba!!!!!!


A videófilm aranyos volt :)


Melinda

2012. júl. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 358/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi, a closti nekem is zabálta a nyálkahártyámat, de a dokit nem érdekelte. Emlékszem, a 7.napi UH-on 9 mm volt a nyálkahártyám, és két nappal később 6 mm volt úgy, hogy napi 3x100mg E vitamint eszem.


Most emiatt is aggódom, mert az inszem napján a ciklusom napján volt 9 mm a nyálkahártya. Azóta nem tudom mennyi lehet, elegendő-e ahhoz, hogy jövőhét kedd körül be tudjon ágyazódni az én kis embrióm, ha van :)


Doki szerint elég a 7 mm. És most van egy lány, akinek 7mm volt a nyálkahártyája a beágyazódáskor, és most 9 hetes :)


Tehát van remény.


Én most kicsit elbizonytalanodtam abban, hogy bevállaljam-e a 3. inszemet, ha nem jön össze a babánk. Azért nekem nagyon sok fájdalommal jár ez a rohadt clostizás :( DE a párom hajthatatlan. (Nem neki fáj)

2012. júl. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 359/9202 anonim ***** válasza:
100%
kimaradt : "inszem napján, a ciklusom 13.napján" bocs :)
2012. júl. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 360/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Bocs tegnap nem irtam nem ertem ra este meg bealudtam.Drukkolok Irszi nagyon!Szegénykém higy ki vagy.:-(Fel fejje sikerülni fog mert ez egy ilyen club:-)Pixi!Ha van kedved akkor felőlem csináld azt a Pocakkommandó -t :-).Kedves Melinda!Űdvözöllek a csapatban hajrá Neked is!!!:-)Emerencia vigyázz magadra nehogy nagyon kifàradj!:-)Két picurid van!:-)Amugy en nagyon sz*rul vagyok.Bealudtam este aztán kimentűnk pisilni é nem bírtam aludni a hasfàjàsom miatt :-( jaj Gyerekek most is kőnybe làbad a szemem annyira álmos voltam és középen a méhem fàjt okyan mintha nyomnák :-(:-( de állandóan éjszaka óta.Előző ciklusban ilyenkor jobb oldalon szúrt most meg kőzépen és bocsi de annyit pukiztam èjszaka higy rengeteget 2-3 percenként :-( az agyamra ment :-( aztàn valahoy elaludtam.de többszőr felébredtem csak hason volt jó aludni mert talàn akkor kevésbé fájt vagy hàton.de oldalt ha feküdtem nagyon rossz volt.:-( Tegnap reggel ettem sárgabarackot lehet attol voltak a szelek dehat en minden nap eszem gyűmit!!Ma reggel meg volt a nagydolog de fáj továbbra is az alhasam.Nyom és nyom és nyom középenalul.Ott a méhem ugye?Nem olyan elvuselhetetlen de àllandó és.elfàradtam benne:-(:-(Szilvi!!!!!Neked is volt ilyen?ha igen meddig tart????:-(elég lenne már belòle:-(most nagyon nyűgös vagyok.:-(a cicibimbö érzékenység maradt /a hason fekvés meg ezért nem volt jó/ma vagyok a 7. vagy a 10. dpon.köszönöm előre is ha írtok rá valamit.megint mindjàrt bőgök.
2012. júl. 22. 10:02
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!