Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯
 361/9202 anonim ***** válasza:
95%

Köszi lányok!:) Ma jó bőgős napom van, remélem a hormonok tombolnak!!!!! Aranyosak vagytok:) Sok erőt az ám:)

Melinda! Az én orvosom azt mondta, 8 mm -től már jó, de nekem annó a 6.7 mm-re is azt mondta hogy akár sikerülhet, csak kell a progi pótlás a megtartáshoz! Nekem a 12. ciklusnaptól Women's Cremet is kell kennem, nézz utánna, az is progeszteron, sok jót írnak róla. + Szedem az E vitamint napi 4*100mg-mot, és napi 4* 250mg C vitamint. És persze a Gravidát, már több mint egy éve.

D vitamoinnal hogy állsz? Az is kell a sikerhez, egy vérvétel az egész. Irszi

2012. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 362/9202 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok lányok! örülök hogy mindenki benne van a csoportba :)))) én sajnos nem tudok jelölni facebookon,leblokkoltak :( na de majd elküldöm nektek privátba hogy hogyan keressetek meg én megcsinálom a csoportot és bejelölök titeket :) ma tovább esett a hőm,és úgy megfádjult a petefészkem mint mikor oldalt beszorúl a levegő,gondolom ti is éreztettek már ilyet,kihatott a derekamra és az egész alhasamra. Kriszti,Irszi,Melinda kitartás!!! Szilvi,Emerencia vigyázatok magatokra!! :))) Kriszti,lehet hogy ez mind jó jell amit érzel és most ágyazódik a baba :)))) Szilvi,nagyon kíváncsi vagyok már a babócádra! :))))) Pixi
2012. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 363/9202 anonim ***** válasza:
100%
csajok,elfelejtettem írni hogy az este kicsit elkalandoztam :) azon,hogy mikor egymás után fogunk szűlni és azon izgulunk majd hogy vajon kinek mikor fog kibujni a babócája :))))
2012. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 364/9202 anonim ***** válasza:
100%
remélem mindenki megkapta az üzimet :) nem akar elmúlni a petefészek fájdalom,ha megyek,ha ülök mindig fáj,remélem ez jó jel :) Pixi
2012. júl. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 365/9202 A kérdező kommentje:
Igen Pixi válaszoltam is!a jelek alapján sztem tuti most kell akciózni!!!Hajrá!!Nekem ujra kezdődött a felfújódás:-( pffffff és fáj alul középen továbbra is!Köszi Pixi hogy válaszoltál arra amit írtam lehet hogy jó jel valóban csak elviselni rossz.:-(De lehet cisztam van vagy ki tudja.Majd meglátjuk.De lehet closti is.Nem tom.de kellemetlen a fájás is tompa mintha valaki ráült volna néha erősebb mintha megjönni akarna de nagyon.:-(
2012. júl. 22. 13:01
 366/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi, tuti a hormonok miatt vagy sírós. A múlt hónapban nálam is ez volt, beszéltem anyámmal telcsin a melóhelyen és sirva fakadtam. Meg amúgy is mindig elsirtam magam.

Én napi 3x100mg E vitamint szedek, folsavat, gravidát, bromocriptint. Nem kaptam inszem után semmi progi pótlást :(

A dokim azt mondta, ha ad valamit, az megnöveli a méhen kívüli terhesség esélyét.


Pixi, tuti azért feszül annyira petefészked, mert most kéne akcióznotok, tuti most lesz a jó idő :)


Csajok, alig bírom kivárni a köv.hét pénteket. Vettem 10-es tesztet, ellövöm. De ha negatív lesz, akkor sírógörcsöt kapok és összetöröl lelkileg. Mi a frászt csináljak? De a 10.dpo-n leszek, érdemes szerintem ellőni :)


Szerintem szép sorban babásak leszünk és utána tényleg azon fogunk izgulni, hogy ki mikor szül éppen :)


ÚGY LEGYEN CSAJOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4


Melinda

2012. júl. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 367/9202 anonim ***** válasza:
100%
Kriszti,én biztos vagyok benne hogy ez mind jó jell amit érzel :))) lehet így akar jellezni neked a babád hogy "Anyuci! itt vagyok,megkérkezttem!!! :)))) " kitartást!!! drukkulok nagyon!!! :) Melinda,nem akarlak elkeserítenni de még egy 10-es teszt sem tud 10. dpo-n kimutatni egy terhességet,inkább 12. dpo-n neked is megy ám a drukk!!! :) Pixi
2012. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 368/9202 anonim ***** válasza:
100%

így állok most a görbém szerint:

[link]

az 6 nappal ezelőtt értéket kipipáltam hogy ne vegye figyelembe mert a fertiliti azt jelölte be ovunak,de ilyen adatok alapján még biztos nem volt meg,Szilvi tuc valamit írni róla?vagy esetleg Te Melinda? Pixi

2012. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 369/9202 anonim ***** válasza:
96%

Csajok, most nem tudok a gép előtt ülni, de megyek Veletek a Pocakkommandóba természetesen! Lehet hogy csak holnap után délelőtt! Melinda, próbáld meg kibírni a 12. dpo napig, főleg ha progit sem kapsz! Nekem a 26. ciklusnapon abba kell hagyni a progit, és fontos lenne kapnom mert az én szervezetem alig termel,ezért nekem minél előbb kell tesztelni. De én is megpróbálom majd húzni amíg lehet! Kriszti, nagyon izgi, talán ez a beágyazódás???:) Pixi, akció!!!! Nehogy lekésd! Én aggódom, mi kora délután estünk egymásnak, de féelk hogy lekéstük. A hasam ma már egyáltalán nem fájt!!! Lehet hogy tegnap megrepedtek, remélem megvárták a fiúkat! K...*va sokba került nekünk ez a hónap, kilennék ha lekéstük volna! 5.000; egy UH (3 vagy 4 volt), 7.000;volt a szuri, 3.000; a progeszteron, 10.000; a krém (abból még van, de lehet hogy kifogy egy héten belül), a vitaminok... szóval nem játék. Mindegy, ez van. Az Lh tesztek egyértelműen halványodnak.

Emerencia, kíméld magad! Nem leszel te véletlenül veszélyeztetett az ikrekkel?????? Mintha az ikresek azok lennének. Szilvi, pihizz sokat, és várjuk a képet! Melinda, Kriszti, Pixi: igazatok van, mi jövünk! Soha sem szabad feladni!!!! Csak néha nagyon nehéz... Ügye volt esély a nagy találkozásra? Ma van a 13. ciklusnapom. Irszi

2012. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 370/9202 A kérdező kommentje:
A Jóisten szoljon belőletek!!:-)Remélem sikerül én folyton reménykedem:-)Irszi!Szerintem nem késtétek el!!!Minden rendben!A petesejtecske megtermékenyülhetett!épp akartam kérdezni hogy mikor szexeltek.Már fáj a derekam is.Ja!Nyúlik a nyàkom mint a takoy!Jobba mint peteéréskor nagyon kinyújtható fehéres és áttetsző is.Ha nem itt járnék a nyákból azt hinném peteérés.Ha csak a clost tünetei akkor falramászok:-)De most sikerülnie kell!!!:-)
2012. júl. 22. 20:24
❮❮ ... 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!