Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯
 291/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi!

Nődokihoz menj,az majd elküld hormonlaborba és az eredmények után menj endodokihoz,miért akarsz oda menni??

Van olyan eredményed ami nem jo?

Engem nézzetek hülyének,de én elmegyek pénteken dokihoz,akkor leszek 4 hetes és 5 napos,de fájdogál a hasam,idegesit,tudni akarom,hogy jo helyen tapadt-e meg a babóca.

2012. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 292/9202 anonim ***** válasza:
94%

Sziasztok!

Emerencia!!! Hát ezek a kis petezsákocskák gyönyörűségesek!!!!!!!:)))) Jajj de jó érzés hogy velünk vagytok 3in1!!!:D

Szilvi, én sem bírnám ki! Már előre kivagyok tőletek, hogy mindenki olyan kis kíváncsi a babákra!!!!:) Állndóan járhatunk ultrahangra, hogy kielégítsük a többiek kíváncsiságát!:D Egyébként igaz, nagyon fontos hogy jó helyen legyen megtapadva, akkor merek majd én is csak igazán felhőtlenül örülni:) De minden rendben van, ez tuti!:)

Kriszti: érzések? Nyilallás? Valami???? Semmi? Már az is VALAMI, a lányoknak sem volt különösebb (meg)érzésük:)

Úgy irigyellek, hogy te már figyelheted a jeleket! Én tuti megint felfedezek egy csomót majd magamon:P

Pixi, egy dolgot nem értettem, idézlek: "ja Irszi,nekem nem 9.-ére van időpontom a dokihoz hanem 13.-ára és 9 órára kell ott lennem Pixi"

Nekem ma kellett mennem, csak ma vagyok a 9. ciklusnapon. Egyébként péntek 13.-án kezdtem a szurikat, és a 13-mat amúgy is imádom...:)

Pill. és jövök. Irszi

2012. júl. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 293/9202 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi,azért megyek oda először mert a családban sokaknak van pajzsmirigy problémája,a másik meg nem is tudtam hogy először nődokihoz kellett volna mennem :/ Kriszti,Irszi ma láttam 2 gólyapárt egy - egy fiókával,elküldtem felétek :) Pixi
2012. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 294/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszi akkor most mi volt a.dokinál???Nekem semmi extra csak a mellem érzékey a bimbó.De az eléggé.Amugy telnek a napok szépen most nem izgulok annyira mint a multkor.Lesz ahogy lesz.Most nem görcsöltem rá.Ha nem sikerülne még akkor is ott a 3.honap:-):-):-)De remélem összejön végre!:-)
2012. júl. 18. 20:42
 295/9202 anonim ***** válasza:
100%

Szóval. Köszi a drukkot!:) 3 szép tüszőm érik, és van egy icipici negyedik, de az állítólag nem fog megérni.

16, 15, és 16 mm-esek. Kettő bal, kettő jobb oldalon van. A nyálkahártyám a 9. napon 7mm.:)

Eddig 6.7mm-nél sohasem volt nagyobb, ovu után sem!!!! Tökéletes!:)

Kaptam még 2 szurit, az egyiket ma du., egyet holnap, és péntek délelőtt megyek vissza. Írt fel repesztőt is, hogy 20 mm körül ha nem repednek ki, akkor azt is meg kell kapnom, hogy tuti legyen minden körülmény. Úgy örülök!!!!!

Pixi! Nekem is hasonló volt a görbém, és meg voltam győződve róla hogy van ovum (de én nem értek a görbékhez!!!), majd kiderült hogy nincs! Engem a sima nődoki elcseszett (tizenéve hozzá jártam), így kerültem önszorgalomból endokrinológus nőgyógyászhoz. Sima endokrinológushoz én nem mennék még, csak ha ez a 2 végzettsége együtt van meg. Jó éjjt csajok, Kismamik és Kismamijelöltek! Irszi

2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 296/9202 anonim ***** válasza:
100%
Irszi,mert azt hittem 9.-én megyek endokrinilogushoz,de én úgy látcik félre értettelek :) Pixi
2012. júl. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 297/9202 anonim ***** válasza:
100%

Pixi, én is láttam egy gólyát 2 (ikrek!!!:D) kisgólyával a fészekben úgy egy hónapja!

Nagyon tuti a képed, jót kacagtam, és rögtön elmentettem. Ezt figyeld:

ftp://kepfeltoltes.hu/120718/1225785673.7089_www.kepfeltoltes.hu_.gif

Irszi

2012. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 298/9202 anonim ***** válasza:
100%
2012. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 299/9202 anonim ***** válasza:
100%

Én ammondó vagyok Pixi,hogy előbb menj el nődokihoz és majd a hormonlabor után ha valami érték nem stimm,akkor endodoki:)

De ne alapozz arra hogy a családba mi van,lehet nálad semmi nincs,csak épp fel kell turbózni kicsit a pé-det:)

Nálam is ez volt,minden eredményem tökéletes volt,a férjemé is és a baba sehol,kaptam a clostit és kész,lehet nálad is csak ennyi van:)

Csak egy kis löket kell:)

Irszi,tök jo leletek,drukkolok nagyon:))))

Kriszta!!!Nekem is csa a bimbóm volt érzékeny a cickom,csak most kezd fájdogálni,hajrá csajok,megy a drukk:)

2012. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 300/9202 A kérdező kommentje:
Irszi!Akkor minden rendben tök jó!!!Hajrá!!!:-)Pixi!Szerintem is előbb nődoki!!!Hátha csak egy kis closti kell Neked is!!Szilvi!Van valami tüneted már?:-)Emerencia!Neked vmi tünet?:-)Képzeljétek már!Azt álmodtam hogy rápisiltem egy tesztre és full pozitív lett!Annyira örültem olan jo erzes volt!Mutattam Anyának álmomban meg Apának is!:-)Délután volt és pozi lett!:-)De jó álom volt!Remélem valóra válik!!:-)Sokszor bejöttek már az álmaim remélem most is megálmodtam!:-):-):-):-)Amugy csak a bimbi fáj most is reggeli zuhanytásnál utána meg sem törölem inkább mert érzékeny nagyon.De ennyi.Ma vagyok sztem a 4.dpon.az előző ciklus tüszőrepihez viszonyítva meg a 7.-en.En a 4.-et érzem valósabbnak de ki tudja.Szép napot a Kismamáknak!Jó fejlődést a babákak!Nekünk meg akik most jönnek drukkkkkkk és sikerülni fog!!Sziasztok!!!:-)
2012. júl. 19. 07:38
❮❮ ... 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!