Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/9202 anonim ***** válasza:
97%
én is felfedeztem a hasonlóságot :D mostanába túl sok a véletlen :O :D mostanába állandóan olyan kérdésekre válaszolok amibe a végén azt írják hogy pozít tesztelt,itt van pl. élő példa Szilvi :) meg ma is volt egy kérdés :D mindjárt be is linkelem nektek Pixi
2012. júl. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/9202 anonim ***** válasza:
97%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

ha még találok ilyet linkelek nektek :) Irszi még a végén olyan sok a véletlen hogy egyszere lesz ovunk is :) már nem is csodálkoznék rajta :D Pixi

2012. júl. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/9202 anonim ***** válasza:
98%

Pixi.... erre én is válaszoltam:D 07.56-kor:)

Ez tényleg gyanus! Mondjuk inkább azt, hogy olyan gyanus, hogy nem hogy egyszerre lesz ovunk, hanem mindketten teherbe is esünk ebben a ciklusban!!!!!! 3 hét múlva teszt; de izgi!!!!!!!:D

Krisztinek milyen jó, neki már nem kell annyit várnia, ő uszikáztatja már most is a kis babakezdeményét:) Irszi

2012. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/9202 anonim ***** válasza:
2012. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/9202 anonim ***** válasza:
98%

Mosódió: [link]

A netről is lehet rendelni, de a DM-ben is van minden. Max. az áruk különbözik.

A pamut zacsiba kell tenni 4-6db-ot, és minden mosás előtt masnira kötni. Ha nem kötöd meg kijön és befogja a ruhát, ha csomóra kötöd, nem tudod majd cserélni a diókat. Addig jók a diók, amíg van színük (amíg foszlani nem kezdenek és világosbarnásak nem lesznek), de én általában 6 adagot mosok, utánna cserélem őket. Akkor még ugyanígy néznek ki szinte.

A mosódió ha vízzel suvickolod habzik, és a cucc ami kioldódik belőle, az tisztít.

Szóval ezt a zacsit a dobba, a ruhák alá kell tenni. 2 fajta cucc van, amit a mosószer helyére teszel (kb. 1 púpos ek.), de én csak mosószódát szoktam a színeshez és a fehérhez is. Öblíteni vagy 100%-os illóolajjal (15 csepp kb.) vagy azzal a löttyel lehet amit lefotóztam, nem tudom mi a neve. Ez isteni illatú (nem szappanos!!!), és ez a leggazdaságosabb. Ha valami nagyon foltos, azt azért Venish szappannal v. folttisztítóval még átkenem, ill. pl. a türcsikhez és a melós ruhákhoz teszek egy kis mosógélt... biztos ami biztos. + nekem van még a gépemben egy mosógolyó is:) De gyönyörűen lehet így is mosni!

Én ajánlom mindenkinek, mert bár nem olcsóbb mint a mosószer, de nem terheli annyira (szinte semennyire, főleg ha illóolajjal öblítesz) a környezetet, és a test sem érintkezik annyi vegyi anyaggal. Én akkor kezdtem el, amikor nekiálltunk a babagyártásnak:) Ha valaki kipróbálná, lehet pl. szintén a DM-ben próbacsomagot is venni, pár mosáshoz.

Ha idegenkedtek tőle, a mosószódát azért mindeképp érdemes kipróbálni ha fehéret mostok, szerintem nagyon szépek lesznek tőle a cuccok. Mehet a mosószer mellé. Irszi

2012. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%

sziasztok kislányok :D most jöttem meg dokitól és a következő a leletem : petezsák 8 mm szabályos élő 6 hetes terhesség. ÉÉÉSSSSSS méhen belül KÉT egyforma peteszák látható :D tehát IKREK :D:D:D én olyan boldog vagyok!!!! annyira de annyira kívánom ezt az érzést NEKTEK is!!! milyen vicces lenne ha mindenkinek ikrei lennének !! :D:D::D

nagyon szoritok neketek!!!

2012. júl. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/9202 anonim ***** válasza:
97%
húú Emerencia :D kettő is egyszere! erre szerintem senki nem számított,dupla gratula!milyen nagy pocakod lesz majd :)))) még a hideg is kirázott,meg elkeztem sírdogálni :') a párod mit szólt hozzá? jajj de szeretnék már én is babás lenni,mikor telik már le ez a 20 nap???!!! nem is írtam nektek lányok,olyan rosszat álmottam :( az volt hogy már mindenki babás volt csak én nem,már ti lassan szültettek én meg még sehol nem voltam,húú de rossz volt! Pixi
2012. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%
jajj pixi!!! nem úgy lesz !!! neked is sikerülni fog :D most!!! Nagyon örült de nem lepődött meg mert kb 1 hete mondom neki hogy szerintem ikrek... nem tudom honnan tudtam de tudtam :D
2012. júl. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/9202 anonim ***** válasza:
97%

én már tényleg nem tudom mivan mostánába :D ma épp ezt olvastam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

erre meg Emerencia azt írod hogy ikreid kesznek :D jajj,Emerencia! küld felénk a gólyáidat és Te is Szilvi küld a gólyádat :))) így pont jutt mindenkire egy gólya hogy kopogtason nálunk is :') Pixi

2012. júl. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/9202 anonim ***** válasza:
92%

Emerencia nagyon gratulálok a két babódhoz:)

Nem fogod elhinni,már 2 napja azt hajtom a férjemnek,mi van ha ikrek?:)

Hát nem lennék ellene,de azért félek is na:)

Neked fájdogál még a hasad?

Ez természetes hogy néha fájdogál?Nem nagyon de érzem azért....

Csajok!!!!

Küldöm a gólyát,szépen sorban jöttök utánunk:))

Szilvi

2012. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!