Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/9202 anonim ***** válasza:
98%
Emerencia, úgy irigyellek a hányika miatt! Bár már én érezném magam így!!!:D Szilvi, amíg nem jön meg, addig semmi sincs veszve! Kriszti, mindent bele, gyűrjétek a lepedőt! Párna a popsi alá, tudod! Én holnap kezdem reggel a szurit:)) Irszi
2012. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 222/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok lányok!ma engem most nagyon felhúzott egy nő személy :@ azt állítja hogy a páromtól 3 HETES???!!! terhes,meg még egy pozí tesztet is felrakott facebookra :@ elég nevetséges,tudom hogy nem kénne ezzel foglalkoznom de ilyen álapotba jobban fel tud idegesíteni az ilyen is :( :@ Pixi
2012. júl. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/9202 A kérdező kommentje:

Helló!!!Épp a párna a popsim alatt van Irszi!!!:-):-):-):-)Amugy sztem még nem repedt meg a tüsző folyàsom sincs pedig a multkor ilyenkor mar volt.de lehet hajnalban lesz vagy nemtom.folyásim sincs főleg nem nyúlós.hanem semmiyen.:-(Csak ciszta ne legyen belőle.Remélem megreped majd.A hasam se fáj!Picit érzem a petefészkeket d nem annyira.multkor is a repedés után fájt nagyon nagyon.de legalább nem fájt a szex és naon jó volt:-):-)Hát ez van.De jó lenne h megint biztosan tudnàm mikor reped meg mert akkor tudom hogy hányadik a dpo.

Pixi!Ne őrjíts meg hallod!Ki az nő?Hogy írhat ilyet mit képzel?Párod mit szólt nem akarja kinyírni?Megértem hogy idegesít hogy képzeli???Amugy ezen ugy felhuztam magam!Verjük meg!:-)De tényleg durva ez az egész.Mot mit fogsz csinálni?Ez valami bolond nő amugy??Mármint ugy ertem hogy beteg az agya?

2012. júl. 12. 22:22
 224/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok!Kriszti biztos az mert ahogy utána néztem másra is rá volt kattanva :@ de ilyen marhaságot hogy 3 hetes :D elég nevetséges. A párom azt mondta ne foglalkozzak vele majd csináltunk egy olyan képet amin jó nagy a hasam és olyan lenne mintha állapotos lennék :D gondolhatod rögtön letiltotta a páromat meg engem is :D Pixi
2012. júl. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok Lányok! Beszállok a bunyóba!!!! Pixi, ez egy idióta! Szót sem érdemel! Egyébként hogy vagy? Hogy állsz?

Szilvi???? Gondolom azért tűntél el, mert nincs jó híred... de ne feledd, ha megjön, új esélyt kapsz!

Kriszti, tuti megreped! Nem kell UH ellenőrzésre menned vagy LH teszteket csinálnod? Nekem amióta rajta vagyunk a témán, nem volt olyan tuti a nyák, még a Clostynál sem. Bezzeg előtte! Mindíg azt hittem hogy én vagyok a selejt, hogy egyszer fehéres folt van a bugyimon, aztán tojcsis cucc jön a pisinél, máskor meg semmi...:D

Nekem ma volt a 2. szurim (vállba), és kedden megyek UH-ra, hogy hogy állnak a tüszőcskék! Egyet, vagy kettőt várok -bár tudom nem kívánságműsor:)

Azt mondta a doki, ha kell, akkor még szúrni kell utánna is; remélem elég lesz az öt! És főleg, hogy nem kell repesztő (állítólag 20.000Ft körül van; nem tudom mit tudtok erről)! Lassan kezdhetitek a drukkot nekem is, hogy minden jól alakuljon! Irszi

2012. júl. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/9202 anonim ***** válasza:
98%
... visszaolvastam a dolgokat, és most látom, hogy Szilvi elutazott!:) Hátha ott lesz a környezetváltozás miatt valami extra tuszőérésrepedés....:)) Irszi
2012. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok!egy alapos verés biztos ráférne épp ezt beszéltük a barátnőmmel is :D köszi a kérdésed amúgy még nem történik velem semmi,még csak a 8. ciklusnapon vagyok :) Irszi lassan de biztosan előrébb vagy :) akkor majdnem Krisztivel egy időbe lesztek? amúgy Kriszti meg volt az ovud? Pixi
2012. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/9202 anonim ***** válasza:
98%

Csajok, jó nagy h...*e vagyok... Basszus! Most számolgatok, kedden jött meg. Nekem nem pénteken, hanem csütörtökön kellett volna elkezdeni szúrni a cuccot!:///

Bár tök mindegy, nem hiszem hogy ezen múlik. Még szerencsém is lehet(-ne végre!!!)....

Úgy izgultam, hogy jól elcsesztem! Bakker!:(((( Na mindegy. Szóval messze az ovum, ma van az 5. ciklusnap. Kriszti már kispárnázott, úgyhogy megy az akció náluk, Pixi! Küldjük a gólyákat! Irszi

2012. júl. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 229/9202 anonim ***** válasza:
98%
csak nem lesz nagy baj Irszí,vagyis reméljük,na akkor csak 3 nap külömbség van köztünk :D Pixi
2012. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 230/9202 anonim ***** válasza:
98%
Tudod mikor lesz majd ez izgi Pixi, ugye?;) Ki meddig bírja ki hogy ne teszteljen!:) Irszi
2012. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!