Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
 241/9202 A kérdező kommentje:
köszi Szilvi a tippeket!!:-)Olyan jó neke!Bárcsak Nekem is bejönne a 2.hónap!!:-)Tegnap reggel amugy csupa lé voltam alul és egész nap NAGYON fájt a hasam.Lehet hogy tegnap éjjel vagy reggel repedt meg nem tom de már ott várták akkor kiskatonák:-)Meg este is adtunk neki bár fájt a szex eléggé mint a multkor de óvatosak voltunk:-)Most is.még fáj egy picikét a hasam.Sztem a hasüregbe mikor kifolyik a folyadék a tüszőből nekem az fáj annyira.A multkoriból kiindulva.Akkor is után fájt.De akkor nem várták katonák mert a terv.szex napján fel 1-kor repedt meg delutan.Csak este kapott spermat a sejtecske.Hát lehet így nagyobb az esélyem de ki tudja...De legalább most megint tudom biztosra hogy meg van repedve:-)A fájdalom miatt!Köszi Irszi az infokat!:-)Jaaaaj Szilvi!!Jobbá tetted a napjaimat!!Ha csak rád gondolok mindjárt mosolygok!!!:-):-):-)Puszi Nektek!!!
2012. júl. 16. 06:54
 242/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok! A 06.15-ös is én voltam (Irszi), gondolom kitaláltátok, csak nem írtam alá...

Kriszti! Visszaolvastam tegnap a régi dolgokat, és írtad, hogy a 2. hónap fog bejönni, pedig még épp hogy elkezdted az elsőt! Sikerülni fog, meglátod!!!! Nagyon szorítunk! Ha már várakoztak a kiskatonák, akkor rásegítetek a kislányra, ezt tudtad?:) Jujj de izgi!!!!

Szilvi! Ok, én szerencsére a dokimnál veszem a 10-es teszteket, 200FT/db. De talavagyok itthon mindenféle márkájú 25-össel:D IntiMed, x-Epil, After3...

Tuti jó lesz a teszted, nyugi! Ami egyszer pozi volt, az pozi! Vigyázz rá nagyon! Tessék sok folyadékot inni!:DD

Ha szépen megkérünk, akkor visszaemlékszel nekünk a tüszőrepitől? Pontosan mikor voltatok együtt, hányszor, hány naponta, gyertya/ kispárna volt-e, mennyit feküdtél utánna, hasszurka, fura folyás...

Köszi K I S M A M A ! ! ! ! : D

Pixi, hol tartasz? Nekem ez a 7. ciklusnap!

Irszi

2012. júl. 16. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 243/9202 anonim ***** válasza:
98%

Irszi!

Elvileg 1.-én vasárnap volt ovum...

Ugy voltunk együtt,hogy szombat-vasárnap-hétfő.

Vezetem a hőgörbémet és onnan tudom.

Volt folyásom,mert a clostitól elég sok is volt.Viszont nekem sosem volt tojásfehérjés ovukor.Aztán apával együtt voltunk vasárnap és amikor végeztünk,akkor mondta,hogy:Nézd csak hát kihuztam az összes cuccot és akkor néztem,hát az nem a sperma volt,hanem az én nyákom!

A bugyimon és a wc papiron sosem volt olyan nyákom,de a méhnyakamnál volt,nyulott mint a ta--ny,szóval van olyan folyás,de a méhnyaknál!!!

Bocs ha gusztustalan voltam,de másképp nem tudom leirni:)

Aztán nem volt semmi tünetem....

A folyásom megmaradt ilyen krémes jellegű.Kb az 5-6 dpo-n volt nagyon sok,de tényleg sok,a bugyimon olyan volt mintha bepisiltem volna,elmentem wc-re és akkor láttam,hogy egy jó csomo van.

Aztán egyszer éreztem olyat hogy a hüvelyembe nyilalt,de csak 1-2 másodpercig és ennyi volt.

Ágyat cipeltem,jártunk ki a tóra fürdeni,mert ugy voltam vele,hogy innentől kezdve majd jön ha akar,nem fogok annyira vigyázni magamra,mert beleőrülök!

Hasam fájdogált,de az mindig szokott olyan mensisen!

Az volt egyedül furi,hogy melóba,folyton álmos és fáradt voltam...de nagyon,el tudtam volna ülve aludni.Reggel nem tudok,mert fennt vagyok már 6 körül,de 9-kor már nyulik a szám.Már abban fáradok el,hogy folyton ásitok....

A mellbimbóm érzékeny ha hozzáérek,de nem eget verő.

Most kicsit furin érzem magam,olyan hányinger féle,de érdekesen.Nem járok sokat pisilni.Sztem kb 2 hét mulva jelentkeznek a tünetek elöször,azok akkor már tényleg terhes tünetek lesznek!

Azt mondják sokan a clostiról,ha elsőre nem sikerül,be tudják teszt hónapnak,azért adnak a második hónapnak több esélyt!!

Tehát hajrá:)))

Drukkolok lányok:))

Szilvi

2012. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%
Sziasztok lányok! Szilvi nagyon nagyon gratulálok neked!!! olyan jó hogy másnak is sikerült:D és mindenkinek sikerülni is fog:D én holnap megyek dokihoz mert elfogy a duphastonom... későbbre terveztem de így alakult. nagyon kíváncsi vagyok. a mellérzékenységem változó egyik nap jobban másik nap alig.... amikor alig akkor persze parázok, de mindig azzal nyugtatom magam hogy nem vérzek nem vagyok rosszul akkor nincs baj:D a hányika is időszakos... van h napokig nem jelentkezik... viszont előjött egy új... időnként az ebéd elkészítese olyan mintha lefutottam volna a maratont... fujtatok mint egy ló:D dehát édes a "kín" :D tesztekről annyit hogy én vaterasat használok one step-et... a mai napig mert persze nézem hogy erősödik e a csíkocska :D és hát naná :D bemásolom a ciklusos diagramom linkjét: [link] bár én nem hőmérőztem de ott van mikor milyen folyásom volt mikor voltunk együtt és mikor lett + a tesztem hátha segít valakinek. Ja és 36 éves vagyok és első babó lenne.
2012. júl. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 245/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%
ja és lemaradt hogy minden nap csak 1x voltunk együtt és nem használtam párnát sem csak összebújva aludtunk reggelig... tehát nem kelltem fel utánna. Én úgy tudom nem jó sokszor és túl gyakran együtt lenni mert hát valamikor kell azoknak a katonáknak termelődniük is :D
2012. júl. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 246/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok csajok és kismamák :D Irszi ma már a 10. ciklusnapon vagyok,reggel arra ébredtem hogy nagyon picit 2x szúrkált a petefészkem :) nem tudom mikor is lesz igazából ovum,de azért már akcióztunk ;) Szilvinek meg válaszoltam egy kérdésére pár napja amikor belinkekte a görbéjét ezt ő ugyan nem írta,és remélem nem bánnod Szilvi ha leírom helyetted :) a hője 10. dpo-n leesett,majd fel és picit megint le,szegénykém azt hitte meg fog jönni neki :) DE NEM! :D itt van kismamaként! :)))) Pixi
2012. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok! Emerencia, már hiányoltunk! Jó hogy jelenttkeztél, örülünk hogy jól vagy! Tessék belinkelni a pozitív tesztet is, had gyönyörködjünk benne!:DDD

A görbét köszi, én mindjárt megszakértem.

Emerencia, Szilvi: kiabáljatok a gólyák után hogy most hozzánk szálljanak;) És köszi a nem nagyon létező tüneteket!:) Irszi

2012. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 248/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%

sziasztok,

Irisz görbém nincs azt nem vezettem csak a nyákot lh és hcg teszteket tudtok nézni... itt a link a csíkokról :D

[link]

[link]

és kiabálok a gólyáknak :D:D

2012. júl. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/9202 anonim ***** válasza:
98%
nahát Emerencia :D de szép látvány! a babádról is teszel fel nekünk UH képet? had sírjuk veled együtt a boldogságtól! :') Pixi
2012. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 250/9202 anonim ***** válasza:
98%

csajok lehet ezt undorítónak fogjátok találni de ez szerintem annál érdekesebb,hiszen ezt várjuk minden hónap közeppén :)

[link]

Pixi

2012. júl. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!