Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯
 231/9202 A kérdező kommentje:
Irszi!Sztem 1 nap nem oszt nem szoroz!Remeljük minden rendben lesz veled is!Remelem meg fog repedni a tüszőm:-) vagy mar egrepedt csak most nem volt olyan feltűnő.Nem ultranhangozgatnak engem.De nem bánom.Ez van.Ma mondjuk fájt már megint a jobb petefeszkem meg a mellem volt nagyon erzekeny.feszul meg ágaskodi álllandóan.Meg fáj ha lépek is.Hátha ma reped.Fogalmam sincs mikortol szamoljam a dpo- kat mert nem vezetem a hőmet nem voltam ultrahangon nem jött ki a sok nyák most.nem. tudom mikor van a tüszőrepedés:-( most bizonytalan vagyok de majd meglatjuk a vak is azt mondta.Most fel van polcolva a fenekem megint:-) meglatjuk mi lesz...a szex után azt mondta a.Szerelmem,hogy "na kész a baba":-):-):-)Hát remélem is:-):-):-):-)Szorítsatok nagyon :-)Pixi!Látod most jol jonne ha en is vezetnem a homet merr akkor tudnam en is hogy mikor ovulalok.:-)Irszi!Nem tom mennyi a tüszorepeszto ara...ha tenyleg 20ezer az nagyon sok.Ennyit elkerni erte!!!Kihaszmaljak hogy alig varjuk hogy teherbe essunk gondoljak hogy na akkor fizessetek ha gyereket akarok.Hát nem tom hányadik dpon vagyok vagy mi van.De elvileg a multkori alapjan a 2.dpo ez a nap...de en vmiert ugy erzem meg nem repedt meg mondjuk olvastam hogy van aki egyaltalan nem erzi meg.Remelem meg volt csak nem ereztem.ebben bizom.Puszi Nektek!Jo ejt!!!!
2012. júl. 14. 22:16
 232/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok! Kriszti! Nekem amikor reped a tüszőm, mindíg izomlázszerű fájdalom van a hasamban, meg görcsöl is. Az is lehet, hogy a Clostytól több tüsződ értt, és az egyik már megrepedt, a másik csak most fog. Nagyon szorítok nektek hogy sikerüljön a baba!!!

Én eddig 2* éreztem tutira hogy valami elindult (mondjuk én szentül hiszem hogy így is volt, csak a beágyazódásnál volt gond eddig), egyszer a 20. ciklusnapig egyszerűen tudtam, az volt az első Clostys hónapom. Puffadt a hasam, émejegtem, és éreztem belűről valami finom csikizésszerű dolgot az alhasamban.

A következő a műtét előtti utolsó stimulációnál volt, akkor az egyik szexnél éreztem, hogy na most, ebből lesz a baba. Voltam olyan hülye, hogy egy szülési kalkulátorral ki is számoltam hogy mikor fogok szülni... Na nem jött be. A dokimnak is mondtam, hogy tuti, mert most tényleg érzem. Nagyon brutálul érzékenyek voltak a mellbimbóim, és állandóan pisilnem kellett (és folyton szomjas is voltam), emellett majd elaludtam lépten -nyomon. Úgy látszik, tavaszi fáradtság volt:(

De nagyon jó ezeket érezni, reményt adnak, és hitet. Az pedig kell egy új kis emberke befogadásához!

Lányok! Egy a lényeg: A pocakunk a világon a legjobb hely, amit egy új kicsi élet csak kívánhat magának!:)

Kriszti, akkor maradjunk a 2. dpo napnál. 8 nap múlva már írhatjuk neked, hogy jajj Kriszti, bírd még ki 1-2 napig hogy csak akkor tesztelsz:D Azért 2 naponta még hajrá, hátha egy tüsző még most is ott rakoncátlankodik!

Szilvi, gyere már haza, úgy izgulunk! Irszi

2012. júl. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 233/9202 anonim ***** válasza:
93%

Sziasztok csajszikák:)

Na nekem boldog a hévégém,csütörtökön teszteltem,hát nega lett,majd péntek 13.-án,lett egy időn tuli über halvány tesztem.Ma vettem a egy digitális clearbule tesztet,meg mondom miért:)

Mert egy teszt ha negativ,az időn tul sosem elsz pozi,ha már ott egy halványka csik,az már csik...

Tudom,mert nagyon sok negativ tesztem volt eddig.

Tehát most kb 2 órája ellőttem:))

A lényeg a lényeg,semmi bajom,se cickofájás,se sok pisi semmi....

Itt a képem:

[link]

Lányok!Nagyon szépne köszönöm,hogy ennyire drukkoltatok nekem,remélem minden okés lesz velünk és maradok veletek attol függetlenül!

Most már tudom azt mondnai,hogy a closti télleg segit:))

Fel a fejjel csajok,semmi sem lehetetlen!!!

Szilvi

2012. júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 234/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok! nahát Szilvi szívből gratulálok!!! köszönjük hogy megosztottad velűnk a pozí teszted :D remélem tényleg velűnk maradsz amíg mindenki azt nem írj "pozí lett a tesztem" :D csajok lett még egy kismamánk!!! Kriszti most rajtad a sor!!! neked is ez a 2. hónap clostilod! Szilvi,megírnád nekem priviben hogy hogyan kell belinkelni a görbét a fertilin? köszi! Pixi
2012. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 235/9202 anonim ***** válasza:
98%

Szilvikénk, gratulálok!!:))) Kedves Kismama, úgy örülök neked!!!!:))) Kezd lassan olyan lenni ez a hely mint egy keltetőfészek:) Emerencia, Szilvi... Kriszti, Pixi, most már mi jövünk!:)))

Egy dolgot nem írtam még le magamról, én 32 éves vagyok, és az első babánkat várjuk. Puszi Szilvi, írj minél többször hogy mi van, miket érzel, hogy tudjunk veled örülni!!! Megkönnyeztelek:) Irszi

2012. júl. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 236/9202 anonim ***** válasza:
98%

Na itt vagyok csajok:)

Köszönöm nektek a drukkot:)

Igazából gyerekek,semmit nem érzek,annyit hogy a hasam fájdogál mintha meg akarna jönni,de ennyi,kicsit bennem van az hogy nem ám megjön.Amugy a cicim se fáj,pisilni se járok sokat,sehol semmi eddig.Egyedül az volt fura,hogy folyamatosan álmos vagyok,ásitok ha kell ha nem...ennyi...

Lányok,még el sem hiszem,a férjem olyan boldog,hogy felrakta a képet kaoásból a facebookra és azota se lehet a vigyort letörölni a fejéről:)

Azt még elmondom én is,hogy 35 éves vagyok,ez a 3.babám lesz.Nincs a férjemmel közös babánk.A kisfiam(14 éves)

ő is clostis baba,a kislányom(9)ő spontán jött.Tul vagyok egy méhnyakrákon és egy műtéten és biztam és reménykedtem!

Ne adjátok fel,és ne hallgassatok olyanokra akik azt mondják,hogy rágörcsöltök,én is rá voltam és mégis sikerült!

Csak pozitivan csajok,én itt leszek veletek,ha van valami,irjatok nyugodtan,de nem tágitok mellőletek:)))

Szilvi

2012. júl. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 237/9202 A kérdező kommentje:
Úristen!!!!!!!!!Szilvi!!!!Gratulálooooooooook!!!!Jaj én is sírok!!!:-)Nagyon örülök Neked!!!NEKTEK!!Vajon fiu lesz vagy lány?!:-) Párod mit szólt?Én mindjárr hívom az én Páromat hogy sikerúlt Neked!Mindig mesélek neki rólatok, megszokta kérdezni is hogy mit írnak a barárnőim:-D Jaj nem tudok mit mondan annyira örülök!Mondtam hogy sikerül látod?!!Mit érzel?Nem csak testileg hanem lelkileg is é mikor mész dokihoz?Úristen!!!!!!!:-):-):-):-):-)
2012. júl. 15. 19:32
 238/9202 A kérdező kommentje:
tök egyszerre írtunk!mire elküldtem a kommentet ott lett a TiEd is!:-)Telepátia!Annyira örülök Veled!Jaj de aranyos lehet a Párod ahogy örül!!!:-):-):-):-)
2012. júl. 15. 19:36
 239/9202 anonim ***** válasza:
98%
Szilvi Drága! Ha folyamatosan megbőgetsz; nem leszünk ám jóban!;) ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚGY ÖRÜLÜNK NEKED!!!!!! Te leszel a példaképünk, hogy lám, sikerülhet, és tényleg lehet közben nagyon akarni! Puszi a kis Szedercsírádnak!:DD
2012. júl. 16. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 240/9202 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok!

Nyugi csajok én is bőgök veletek,most már ti jöttök:))

Egy valamire figyeljetek!!!

Én a vateráról rendeltem a tesztjeimet mert azok 10-es tesztek!

Ne vegyetek onnan!

Csütörtökön mielőtt elutaztunk csináltam egyet full nega lett!

Pénteken is az időn tuli über halvány pozi,de mivel nekem sosem volt halvány se igy áldoztam rá 3000 ft-ot és vettem vasárnap egy digitálisat!

Ma reggel megcsináltam az utolsó vaterásat,de még ezen is éppen hogy látszik,szoval jobban jártok ha nem rendeltek onnan!

Megyek dolgozni és veszek a dm-ben tezstet,és megcsinálom a magam megnyugtatására.Tegnap kellett volna megjönnie,nem jött meg,ma sem...

A pocakom fájdogál olyan mensisen,de a hőm maradt fennt,tehát nem szabad megjönnie!

Maradok veletek és beszámolok mindenről igérem:))

De konkrétan semmi tünetem nincs,a mellbimbóm érzékeny egy picit,de minimálisan csak,na meg álmos vagyok egész nap,kókad a fejem lefele:))Ennyi,na meg a mindjárt megjön érzés.

Mindig azt mondtam,hogyha egyszer pozitiv lesz a tesztem,utána már nem fogok idegeskedni,csak lenne már az:)

Most meg már idegeskedek,mikor telik le a 2 hét és látom a kis babócánkat,hogy jó helyre furta be magát és minden oké vele!

Itt leszek veletek és irok:))

Most már ti jöttök,hajrá csajok:))))

Szilvi

2012. júl. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!