Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%
Kedves Irisz és többiek! nagyon köszönöm a szavaitokat. mindenkinek nagyon szurkolok hogy sikerüljön a babó :D Pixi jól írtad nem kell keseregni majd jön a következőben :D Azért még csak csendben és óvatosan örülök hisz előző hónapban az 5. héten elvetéltem:( bár (remélem segít) most nem görcsöltem rá annyira mint előző hónapban. Tünetek hasszurka... és olyan jókat tudok bőgni a Grace klinikán :S:S ja és viszket a mellbimbóm.
2012. júl. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/9202 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok csajok:))

Most értem szoritsatok:))

7 DPO-n vagyok ma,semmit nem érzek,cicim sem fáj...

Emerencia,neked fáj a cicid?És ha igen mikortól kezdett fájni???

Hát lányok én valamiért nem bizok ebben a honapban,nem tudom miért...

Arra gondoltam,pénteken kéne tesztelnem egyet,akkor van péntek 13,hátha szerencsét hoz:))))

Szilvi

2012. júl. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/9202 anonim ***** válasza:
93%
Emerencia!a cicim nekem is viszket még a mellbimbóm is :D csak az a baj hogy nem vagyok kismama :) Szilvi akkor érted drukkulunk most és küldjük a pozítív energiákat ;) Pixi
2012. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/9202 anonim ***** válasza:
95%

Szilvi, nagyon szortunk neked! Velem is volt úgy, hogy előre nem bíztam egy adott hónapban, de egy nagyon jó barátnőm is így lett kismama. Hasonló volt az esetük mint a miénk, ők is bejelentkeztek egy méregdrága andrológushoz, el is mentek. Mondták nekik, hogy nagy a baj, bár össze fog jönni, csak nehezen. Gondolhatjátok hohy túl voltak már egy pár dolgon mire eljutottak oda... A doki javasolt még vizsgálatokat. A barátnőm fűzte a férjét, aki nehezen akart ráállni, ám egy bő hét múlva kiderült hogy kismama:) Azóta lassan 4 éves a lánykája! Szóval mindíg van remény!:DD

A péntek 13-mat egyébként is imádom! Az mindíg jó!!! Tuti szerencsét hoz valakinek közülünk, remélem most neked! Nekem is akkor kéne -csak nekem megjönnie:) Majd én mensizek helyetted:P Irszi

2012. júl. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/9202 anonim ***** válasza:
88%

Sziasztok csajok:)

Köszi a drukkot:)

Irszi,nekem is szombat körül kéne nem megjönnie,ezért gondoltam a tesztre:)

Most rendeltem a vateráról megint,mert azok 10-es tesztek,nálunk nem lehet kapni ennyire rézékeny tezsteket.

Hát majd kiderül,de én semmit nem érzek már megint.Se a cicim se semmim nem fáj.Néha napján érzem a hasam,de az se számottevő.

Szóval majd kiderül.

Szilvi

2012. júl. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%
Szia Szilvi, nem nem fájt a cicim most sem fáj... igazából csak hasszurka van meg néha néha fordul 1 et a gyomrom... ha nem lenne 2 csíkos a tesztem igazából észre se venném...
2012. júl. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/9202 A kérdező kommentje:
Hajrá Szilvi és Irszi!Mindketten lehettek babásak mert semmi sem kizárt!:-)Nagyon izgi!:-):-)Nekem màr elfogyott a closty vasárnap már nem kellett szednem.Nagyon zabos vagyok tőle amúgy.Sokat bőgök kis dolgokon hát olyasmikeb mint a multkori kolbász sztory.A Párom jó hogy kibír engem:-(.Ha most nem sikerülne esetleg előre félek a következő adagtól.De ez van.Most még 3 nap szex nélkül aztán jöhet a tüszőrepedés:-).Nagyon szorítok Nektek!Szilvi remélem pozit tesztelsz!!Mikor lesz már péntek?:-):-)
2012. júl. 9. 08:19
 198/9202 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok! Kriszti, nekem annó még hőhullámom is volt a Clostytól, nagyon kellemetlen volt! Egy pillanat alatt "levert a víz" néha, aztán meg semmi. Majd megint...:)

Szilvi, megy a drukk, már csak 5 nap van szombatig! A 10-es teszt a tuti, nekem is az van, bár használhatnám már...:) Azért kicsit izgulok én is, hátha mégsem jön meg... de tuti meg fog. Szilvi, most rajtad a világ szeme! Aztán te jössz Kriszti, majd Pixi!:) Ha most mégsem jönne be Szilvi, a következő ciklusban kb. együtt ovulálunk:) Dupla dózis! Irszi

2012. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/9202 anonim ***** válasza:
98%
sziasztok csajok!izgalmas napok lesznek megint :D főleg nektek Szilvi és Irszí! De jó lenne ha még 2 kismamák lenne :) aztán jöhetnénk mi is,utána go a terhesség topicba :') Pixi
2012. júl. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/9202 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok!!!

Ugy döntöttem hogy holnap reggel ellövök egy tesztet,rendeltem a vateráról 10-es tesztet:))

Aztán majd cska pénteken.Holnap már a 10 dpo-n leszek,már lehet mutatna valamit,kiderül:)

Drukkoljatok:)

2012. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!