Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
 161/9202 anonim ***** válasza:
92%
Köszönöm! Nem én nem kaptam clostit, de remélem maradhatok. Elment a 2. babám, de júliusban már próbálkozhatunk! :-) Persze majd írok, hogy mi lett, hőt is vezetek, bár egy hete nem mérem, de holnap újra elkezdtem! Meg ovu tesztet is rendeltem, biztos ami biztos alapon. Andi
2012. júl. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/9202 anonim ***** válasza:
91%

De jó,gyarapodunk:)))

Üdv Andi:)

Hát nekem nagyon fáj a hasam,most meg volt e az ovum hétvégén vagy sem,a reggeli hőmből kiderül,mert magam sem értem most.De a hasam fáj most:(

Ma mütötték a szemem,hát nem volt kellemes de kibirtam,most én vagyok a vakbottyán:)))

Ma még apát megtámadom biztos ami biztos alapon és meglátjuk,de idén sikerülnie kell!!!!!

Szilvi

2012. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok Lányok! Kriszti, Pixi, Szilvi, Andi és a többiek! De jó, lassan alig bírjuk majd megjegyezni a neveket!:D

Szilvi, gyógyulást a szemednek! Miért kellett műteni?

Képzeljétek, én ma voltam kontrollon (méhszájsebbel műtöttek 7 hete). A seb -heg nagyon szép, minden szupi. DE le lettünk cseszve, hogy a férjem miért nem megy a dokim által ajánlott andrológushoz; higgyük már el hogy ez időhúzás (az sztk), és a gyógyszer amit szed is többet árt mint használ:( Oké, de az andrológus alaphangon 60.000Ft mire eljutunk a diagnózishoz!:/ Ki vagyok... Értem én, hogy addig feleslegesen költünk az én dokimra (ő mondta), a Gravidára, a progeszteronra, de ez durva! Honnan a pikliből varázsoljak elő ennyi pénzt??? Nem baj, megkaptam az aszisztense közvetlen számát, holnap felhívom. Ha minden jól megy és akkor mensizek amikor kell, akkor a köv. hónapban (13.-a körül várom) stimulál. Hátha. Én nem Clostyt kapok, hanem nem tudom mit, majd legközelebb kibogarászom és leírom. Egyébként a clostitól van ovu, az tuti!:)

Szóval ha később jön meg, akkor csak szeptemberben, mert a dr úr nyaralni megy...

De állítólag az andrológushoz is csak akkorra kapunk időpontot, és hetek mire magvannak a leletek. És tartok tőle, hogy utánna gyógyszer, ami ilyenkor a pasinál mindíg 3 hónap mire hat. Szóval én is el vagyok kenődve egy cseppet. Lehet hogy januárig esélyünk sem lesz... Merítsetek erőt belőlünk -aki jobban áll-, így már nem is olyan vészes a dolog:) Nem? Kitartás Pixi! Kíváncsi vagyok hogy mi lesz, nekem akkor is gyanús. Kriszti, már tolongnak a kis peték, de jó neked!:) A nyálkahártyádra kérdezz rá, tudod, nekem elvékonyította. Ha az rendben, akkor nemsoká babás leszel! Sziasztok! Irszi

2012. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!

Na ugy néz ki a dolog,ha marad a hőm fennt most már,akkor vasárnap volt ovum....De ez még kiderül holnap.

Irszi!

Árpa volt a szememen és nagyon csunya volt és fájt is.Nem hazsnált rá semmi,igy müteni kellett,de közbe a dokinő rájött,hogy olyan nagy,hogy belül kivül meg kellett nyitni,jol megszivtam....Na mindegy,tuléltem,ez a lényeg:)

Másfél éve mütöttek engem is,méhnyakrákkal,nem volt gáz,de a rákszűrésem ezt bizonyitotta sajnos,igy volt egy konizációs mütétem.Azóta 3 havonta mennem kellett rákszűrésre,de hál istennek semmi baj,jöhet a baba.

Szilvi

2012. júl. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/9202 anonim ***** válasza:
92%
sziasztok lányok és szia Andi :D ma vagyok a 8. dpo-n ha most sikerül a baba akkor tegnap elkezdődött a beágyazódás :D ha minden jól megy ;) a mai hőm 36.7! :O de ahogy ismerem a testem holnap lefog esni pár 10-edet :/ na majd kiderűl holnap :) Szilvi nagyon remélem hogy most sikerűlni fog neked és pár nap múlva azt írod nekűnk hogy babás vagy! :) És jobbulást! Többiek veletek miújság?hogy vagytok? :) Pixi
2012. júl. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok!

Sophie vagyok!

Én is nagyon szeretnék még idén babásodni.

Most egy hónap kihagyás után hamarosan kezdem a Closty+Duphaston hónapomat. A múltkor egyből terhes lettem tőle, remélem most is összejön. A múltkor sajnos korai vetélés lett belőle, pont az évfordulónkkor jött az örömhír ás rá pár napra a nagy bánat. :-(

De remélem, már nekem sem kell sokáig várnom egy újabb pozitív tesztre.

2012. júl. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/9202 anonim ***** válasza:
91%

Szia Sophie! Üdv a klubban! Reméljük, most is hamar sikerül, és most már minden rendben is lesz!!!

Szilvi szegénykém, nagyon rossz lehet a beteg szemeddel... És az a műtét... úúúúúúú! Durva! A szemműtét sem az a jó buli, amit az ember szeret éberen végigizgulni... VAgy altattak? Bár nem hiszem. NA és az érzéstelenítő... Jujj://

Pixi, látod? A próféta beszéljen belőlem! Ha bejön a jóslatom és kismama vagy, nem is tudom. Kinevezem magam jövendőmondónak:)

NAgyon izgulunk!!! Irszi

2012. júl. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/9202 anonim ***** válasza:
92%
de aranyos vagy Irszi :D tényleg a próféta szóljon belőled :D :)))) nagyon jó lenne,de nem merek előre örülni,félek hogy újból csalódni fogok :( De próbálom tartani magam :) holnap már a 9. dpo!!! Na csajok most rajtam van a sor hogy izguljatok velem :) Aztán jöhet Szilvi és a többiek :) Pixi
2012. júl. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/9202 anonim ***** válasza:
91%
sziasztok lányok!ma reggel elsírtam magam,de nem a bánattól hanem az örömtől :D épp tegnap válaszoltám egy kérdező kérdésére,ő is teázik mint én. Tegnap meg kértem hogy linkeje be a tea nélküli hónapját és az első két teázós hónapját. 50 napos ciklusai voltak,az első tea hónapjába nem sok változás volt,akár csak nálam most,a 2. hónapba már lehetett látni a tea hatását a görbén de még mindig 50 napos ciklusai voltak és most a 3. tea hónapban szép görbéje lett és ma a 12. dpo-n egy halvány pozít tesztelt :))))) ezzel egy olyan lelki erőt adot hogy nem is tudom leírni :') csak itt pityergek egyedűl az örömtől :)))))) elég vicces a helyzet,mi lesz ha én fogok tesztelni egy pozít :D Pixi
2012. júl. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/9202 anonim ***** válasza:
91%
Jajj Pixi, ne izgasd már a kis fantáziánkat!!! Már látom a belinkelt tesztedet!:) Olyan izgi!!! Írj le mindent amit érzel, reméljük hogy terhességi jelek! Ha mégsem, akkor majd jókat röhögünk magunkon utólag, és legalább legközelebb már nem hisszük el:) De szorítunk mind nagyon, reméljük a tea is hat!!! Majd jól elkezdjük mi is inni ha baás leszel! Látod? Mindannyiunkra rájön néha ez a pityereghetnék, de utólag ez is olyan vicces!:D Én most virágos jókedvemben vagyok, csak az dühít, hogy 2. napja nem érem el az andrológus aszisztensnőjét telefonon. Hát hogy a csudába kérjek így időpontot??? Telepatikus úton? Jó fejek. Irszi
2012. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!