Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/9202 A kérdező kommentje:
reggel van...nem bírok aludni...SZILVIIIII na mi a helyzet????
2012. júl. 11. 06:19
 212/9202 anonim ***** válasza:
92%

Hát negativ:)

Már csak röhögök,mondjuk lehet korai volt ám,mert valamiért azt irja a naptáram,hogy mégcsak a 9 dpo-n vagyok,lehet én számoltam el magam?Hát nem értem már:)

Na mindegy,hómező az a lényeg:)

2012. júl. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/9202 A kérdező kommentje:
nem baj akkor majd pár nap mulva pozitiv lesz!!!mikor tesztelsz megint?
2012. júl. 11. 06:51
 214/9202 anonim ***** válasza:
92%

Passz,nem tudom,lehet pénteken,meglátom még,de semmim nem fáj,cicim se!

HAsam néha néha szokott,tegnap volt egy pici szurkálodásom,de ennyi.Az idegesit,hogy nagyon álmos vagyok,ültő helyemben bármikor tudnék aludni és iszonyatos fáradtság van rajtam,nem értem miért....

2012. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/9202 anonim ***** válasza:
98%
jó reggelt lányok! :) nem baj Szilvi 2 nap múlva pozít tesztelsz nagyon drukkulunk neked! :) tudod adig maradunk amíg mindenki pozít nem tesztel ;) Sajnálom Irszi hogy megjött,na de majd ebbe az új ciklusba sikerűlni fog :))) És én írtam ezt a terhesség topickos dolgot :D Kriszti veled miujság van? Megvolt már az ovud? Érted is izgulhatunk majd nemsokára? :D Új híreim vannak :) 6-7 napos mensim lecsökkent 3 napra :D :D :D azt nem tudom hogy a tea miatt de szerintem van valami közze hozzá :D mégis csak hatásos ez a dolog és nem kúruzslás ahogy más emberkék gondolják :) Pixi
2012. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/9202 Emerencia76 ***** válasza:
98%
Szilvi fel a fejjel... én a 10.dpo-tól teszteltem de csak a 13.dpo-n lett pozi a 10 es teszt. uh van remény:D amúgy megérkezett a cici fájás és az émelygés. elméletileg ma vagyok 5 hetes de dokihoz csak jövőhéten akarok menni. Mindenkinek megy a drukk!!! :D:D:
2012. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/9202 anonim ***** válasza:
92%
szia Emerencia! kérdezni akartam hogyan érzed magad de megelőztél :D :D remélem végig velűnk maradsz amíg mindenkinek lesz pocaklakója :))) Pixi
2012. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/9202 A kérdező kommentje:
Irszi!en is sajnalom hogy megjött neked de majd most jol megstimulálnak és sikerül végre!!!Szilvi ugy izgulok mikor irod mar hogy pozit teszteltél!:-)Pixi!Puszi!:-)Emerencia olyan jó hogy megosztod velünk a dolgokat!!Köszike Neked!:-)Andival és Sophieval vajon mi lehet....??majd írjatok Ti is!:-)Nekem ma már kezdődött a bő folyás de holnap kell legyen elvileg a tüszőrepedés már előre félek h.megint ugy fog fájni a hasam:-( de ha holnap kijön megint egyszerre az a sok nyák legalább tudni fogom hogy megrepedt megint.Már ma is elkezdtem érezni a petefészkeket eléggé egyre csak erősödik a szúrkálás.mivel most a ciklus 4.napján tudtam csak elkezdeni a clostit ezért elvileg ugye a holnapi napon a 13.-on lesz a repedés:-)Hát ugy lwgyen.Holnap már szex ezerrel:-D
2012. júl. 11. 21:22
 219/9202 anonim ***** válasza:
91%

Sziasztok csajok:)

Hát nekem a reggeli tesztem is nega,tehát ugy döntöttem,hogy nem csinálok tesztet,majd max ha nem jön meg,de sztem meg fog sajnos.Tegnap leesett a hőm,ma visszemászott megint,ilyet még sosem csinált.Kicsit reménykedtem benne,hogy a beágyazódástól,de nem hiszem most már a teszt után.

Csajok!

Mindenkinek drukkolok!

A hétvégén nem leszek,mert elutazunk,de addig is mindent bele!!!

Vasárnap jelentkezem:)))

Szilvi

2012. júl. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/9202 A kérdező kommentje:
Nem baj Szilvi majd vasárnap pozi lesz!Jó pihit Neked a hétvégére!:-)nekem ma már akció van szorítsatok hogy sikerüljön már végre!Már épp számolom hogy 3 éve és 5 hónapja nem szedek fogamzásgátlót Es nem jött baba soha:-( de majd most!!!!:-):-):-)Puszi Nektek!
2012. júl. 12. 07:14
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!