Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
 251/9202 anonim ***** válasza:
98%

Pixikém, ez tényleg undorító, épp vacsizok.... brrrrr!

Csak muszály befejeznem, most vettem be a Merckforminomat:/ gr.... brrrr!!!!!

Hát igen, nem így képzeltem! Én valami kis átlátszós dologra gondoltam mind a peténél, mind a tüszőnél!

Emerencia, csodagyönyörűek a tesztecskéid!!!:) Remélem mind a hárman látunk ilyet ebben a ciklusban!

Mos valaki mosódióval? Kaptam hozzá való öblítőkoncentrátumot, ha érdekel valakit leírom szivesen. Jó éjjt! Ja, Szilvi! Megvolt ma is a teszt????? Gondolom pozitív az is, és azt ünneplitek;)

Irszi

2012. júl. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 252/9202 anonim ***** válasza:
98%

...Szóval... remélem én voltam az egyetlen aki bártan épp a cseresznyepeprikába (sárga, fröcsög...) harapva klikkelt a képekre!:D Hátha terhes leszek, és nem ehetek egy ideig csípőset! Egyébként tényleg fantasztikus, hogy ilyet halandó láthat! Én a nacional Geographicon szoktam nézni egy műsort, ott 3 féle állat vemhességét követik minden adásban végig méhen belül és kívül. Nagyon érdekes! De a life networkon is van egy jó műsor, Maiamiban van egy születésház, ahol mindenki kádban szül, csak szülésznőkkel. Az is nagyon izgi! Egy műsorban 2-4 baba születik! De büszkélkedhetek? Én annó eü-snek indultam, és láttam több szülést is élőben, az orvos háta mögül! Hát lányok! Sírtam is mindegyiknél:)

Szóval kitaláltam, hogy mi lenne, ha belinkelnénk egymásnak pár jópofa babás oldalt? Jó ötlet, nem?

Kezdem: [link]

[link]

2012. júl. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/9202 anonim ***** válasza:
98%

[link]

[link]

Irszi

2012. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/9202 anonim ***** válasza:
98%
nahát Irszí :) holnap lesz mint olvasnom :) meg a többieknek is :) ja igen nem tudom te meg merted-e nézni a 2. linket a másik kérdésnél,én csak belepillantottam nem tudtam végig nézni azt a méhszájasat mert beteg nőknek is le van fényképezve :/ Jó éjt!puszi
2012. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 255/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok Drágáim!!:-)Jól elvagytok!Tök jó!:-):-):-)Nekem ma a melóban hüvelybe nyilalló fájdlom volt egyszer de nagyon.Egyszer meg annyira fájt a hasam nem tom az egészbe beleszúrt nyilallt nem tom még ilyet se éreztem soha.2 kollégám is megilyedt hogy mi bajom mert annyira fájt hogy feljajdultam és gondolom eltorzult a fejem olyan hirtelen volt.Ez egyébként egy oran belül volt mindkettő nyilallás.Azt mondta az egyik kolléga( nagyon jó barátom gyerkkorunk óta és serencsére eg helyen is dolgozunk) hogy "megvolt a beágyazódás"!:-)De ő ehhez nem ért:-)amugy is fiu:-)de.mindent megbeszélek vele:-)Csakhogy en meg nem tarto ott.fájnak mellei meg ma még picikét fájt a hasam is.Elvileg ma kellene lennem a 4. dpon de szerintem csak az elsőn vagyok vagy nem tom.Biztos a petérést érzem vagy az utóhatásokat.Irszi!Jó lehet a mosódió már ki akartam próbálni.Van hozzá külön öblitő??en azt hittem jo hozza a sima is:-)Megyek alukálni ma nehéz napom volt a melóban de jól sikerült mi miatt izgultam sikerült megoldanom.:-D Na puszik Nektek Kismamáim és mindjárt Kismamáim!!<3<3<3
2012. júl. 16. 22:40
 256/9202 anonim ***** válasza:
98%

Olyan jókat elröhögcsélek itt a gép előtt lányok!:)

Kriszti, hátha tényleg olyasmi volt, elvileg már lennt van a méhedben és ott úszkál:)

Pixi, én azt nagyon szerettem volna, mert érdekel minden ilyesmi, de nem láttam a linket! Megyek vissza, megnézem! Jó éjjt! Holnap írok a mosódióról, és rakok fel képet is! Irszi

2012. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 257/9202 anonim ***** válasza:
98%

Sziasztok csajaim:)

Irszi!

Volt még egy 10-es tesztem,tegnap reggel ellóttem,pozitiv lett igen,de még az is halvány,nem vagyok megelégedve vele,mert azt hittem,mivel 10 es,igy jobban látszik rajta.

Hát érdekes a link,megnéztem:)

Kriszti!

Az tök jó ha fájt,nekem is kb az 5 dpo-n volt ez a hüvelybe nyilalás és nekem is fájt a hasam,ráfogtam a clostira:))

Folyásom is az 5 dpo-n volt nagyon erős....

Nagyon drukkolok:))

Viszonyits a mult honaphoz,hogy akkor mikor volt ovud és most is akkor volt kb.Nekem 1 nap eltolodás volt sztem csak.

Ezért lenne jó,ha a dokid nézne uh-n.

A vasat szedjétek ám,az a legfontosabb a fogantatásba és az első időkben is!

Én is szedem már több mint 2 hónapja,sima patikai folsav tabletta.

Pixi!

HAllottál a premens tablettáról?

Barátcserjét tartalmaz és állitólag iszonyatosan hatásos,próbáld ki,ha már teázol.Ez is gyógynövény alapú,tehát bajod nem lehet tőle!

Irszikém!

Drukk megy neked is,biztos alakit az a szuri odabennt valamit:))Sírunk még együtt csajok:)

Most már ti jöttök,hajrá:))

Aztán már azt fogjuk várni,ki mikor szül:))

Puszik:)

2012. júl. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!!:-)Köszi Mindenkinek a drukkot Lányok jajjj de jó lenne már...:-)...ha sikerülne.:-)Szedem az elevitet amúgy miót szedem a metformint meg a clostit előtte sima multivitiamint szedtem a multitabs immuno- t nagyon szeretem mert mióta szedem sokkal kevesebbszer kaptam el influenzát meg ilyeneket szóval erősiti az immunrendszeremet tényleg.Meg télen a jovital c duo aktiv kapszulát is.egy időben 2 hetente voltan beteg évekkel ezelőtt és mindig nagyon félek hogy beteg leszek.nem lehetek huzatban sem mert rögtön megfázom na meg a klíma öl még meg a munkahelyemen takaró használokilyenkor:-)Egyébként meg imádom a zöldségeket és gyümölcsöket NAGYON sokat eszem belőlük.Ki sem bírnék nélkülük egy napot.:-)Ugyhogy remélem a babucika vitamindús környezetbe érkezik:-)Elvileg ez a nap az 5.dpom a másik ciklushoz viszonyítva d szerintem csak a 2-3..dpo a tünetek miatt.Hát majd kiderül:-)...Úristen mist én jövök...:-D:-Dde izgi..:-D Nemsokára szülünk szép sorban és kész!!!Punktum. :-D:-D:-D Szép napot Csajok pusziii!!!
2012. júl. 17. 08:14
 259/9202 anonim ***** válasza:
98%
jó reggelt! :))) Irszi köszi a linket üzibe,elég érdekes volt de azt se tudtam végig nézni :/ és lassan halladunk együtt az ovu felé,nem tudom neked mikor is szokott lenni,nekem tea előtt 13. napon volt 30-32 ciklusnapokkal,a múlthónapban kicsit tovább húzta a teácskám :D tényleg tea! köszi a tippet Szilvi hallottam már a premensről,befogom szerezni ;) de ha azt nem akkor majd a folsavat :) Kriszti,lehet most tényleg babás leszel te is :))) akkor te leszel 3. kismamink :))) de jó lenne! szerintem neked is érdemes lenne hőgörbét vezetni,de lehet már felesleges lenne ha ott lumbickol a pocidba a "kis málnád" :))) én már csak a görbémre tudok hagyatkozni mert akárhogy próbálkozok nem tudom megnézni normálisan a folyásom csak a vége felé, Puszi nektek! Pixi
2012. júl. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/9202 anonim ***** válasza:
98%

Pixi! Itt a vacsim, aztán befejezem:P Csak én véltem némi hasonlóságot felfedezni a te linked és a paprikám közt... [link]

Nekem ált. a 13. napon szokott lenni a tüszőrepim, de most így ettől a szuritól nem tudom hogy hogyan lesz. Holnap du. okosabb leszek, akkor már tudni fogom hogy van-e tüsző, hány db, mekkorák... Néha feszít a hasam, így szerintem legalább 2 lesz... Te írtad hogy nem használtál még LH tesztet, ugye? Nekem kell mindíg, a doki mondja meg hogy mikortól. Így egész könnyű belőni az ovut; majd teszek fel nektek róla képeket.

Ma vagyok a 8. napon. De lassan vánszorognak az órák!!! Asszem kimegyek a napocskára egy picit.

Kriszti, izgulok nagyon! Vigyázz a Szépségre!!!!:) Szilvi, olyan jó neked! Izgulok már most, hogy milyen lesz az első UH kép:))))) Emerencia... te vagy az első Kismamink, kíváncsi vagyok tényleg hogy a szülések (legalábbis a tieitek) hogy alakulnak! Irszi

2012. júl. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!