Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
 271/9202 A kérdező kommentje:
Úristen!Emerencia gratula az ikrekhez!!!!!:-)Jaj de jó Neked!!!Jaj nagyon boldog lehetsz!Úgy örülök Nektek!!!:-)Irszi!Köszike a tippeket ki fogom próbálni!!:-)Pixi!ne álmodj ilyen rosszakat Neked is sikerül mert aki velűnk van mindenki babás lesz punktum!:-):-)Szilvi!Már várom én is az ultrahangodat lehet hogy még meglepődünk nálad is hátha ikrek lesznek juj de izgi!!!:-)M nem fájt semmim a mellem érzékeny kicsit éreztem a hasam de ennyi!Puszikák!!!
2012. júl. 17. 22:41
 272/9202 A kérdező kommentje:
ja es most nem a petefeszkem faj hanem napközben is középen szurkál lent.most is szex után szúrja kőzèpen.Mindegy azért fel vagyok polcilv biztos ami biztos.Doki is azt mondta hogy polcoljam fel mert hátrahajló méhem van.Azért írom le mert előző cikluban jobb oldalt éreztem szúrkálást többnyire.ugyhogy ez most új:-)pussssz!!!!Jó éjt!!
2012. júl. 17. 23:26
 273/9202 anonim ***** válasza:
93%

Drága Emerencia, GRATULÁLOK!!! Duplán;)!!! Olyan nagyon jóóó neked! Nem kaptál véletlenül fényképed a Drágáidról?

Szilvikénk, aztán tessék fotót kérni, hogy gyönyörködhessünk! Mikor is mész? Már úgy izgulok! Na ne vadítsatok hogy ott is két baba lehet...;) Olyan jó ezt picit megélni veletek csajok!!!!

Kriszti, tényleg új ez a szurkálás, és valaki írta is hogy a hüvelyébe nyilaló fájdalma volt:) Talán Szilvi, nem emlékszem:) Mindenesetre izgis, nagon várom hogy mi lesz! Meg tudod saccolni hogy hányadik dpo? Tudom, egyszer már írtad, de írd le minden nap, hogy napra készek leygünk!

Pixi! Az ilyen h...*e álmokkal ne törődj, nekem is néha az eszembe jut hogy tök sajnálom magam, mert ti már mind kismamák lesztek nagy pocakkal, és én meg még nem tartok sehol...:( Néha teljesen biztos vagyok ebben:/

De miért kéne ennek így lennie?!? Ha egy bolond százat csinál, akkor ez a kismamákra is igaz lehet, egy kismama után jön a többi is: MI! Apára fel, pocakkommandó indul!

Szorítsatok, délután megyek a dokihoz, hogy megnézze mi a helyzet.

Érett-e tüsző, kell -e még szuri, nem érett-e túl sok (az gond lehet), szép gömbölyűek-e.... Izgulok, és reménykedem! Remélem majd szépen kirepednek, és a tüszőrepesztő szurit is megúszom! Mellesleg jegyzem meg, hogy ilyenkor ritka hogy csak egy tüsző érik, tehát itt is van esély az ikrekre.... Majd megírom hogy mi volt!:D

Puszi nektek, és a kis Pocaklakóinknak külön!:) Irszi

2012. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 274/9202 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Irszi:)

2012. júl. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 275/9202 Emerencia76 ***** válasza:
93%

Köszönöm kislányok! :D de kaptam képet csak még nem tettem fel gépre de megfogom osztani veletek :D 2 hét múlva kell mennem megint! Szilvi ne izgulj nekem volt kb 2 olyan napom amikor olyanokat belenyilalt hogy guvadt a szemem. meg is ijedtem... gyors utánna olvasás... azt írták hogy ha nem görcsö annyira hogy összegörnyedj és ne tudj kiegyenesedni addig nincs gond :D uh próbálok nem parázni, de bevallom nem megy túl könnyen...szóval szurka ok feszülés ok :D

és tuti idén MINDENKI pocakos lesz!!! :D

2012. júl. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 276/9202 anonim ***** válasza:
93%

Emerencia!

Jövö héten leszek 5 hetes és 4 napos amikor rendel a dokim,szted mehetek már akkor?Már olyan kiváncsi vagyok,már akkoris látna petezsákot nem?

2012. júl. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 277/9202 anonim ***** válasza:
93%
sziasztok! :D Irszí de jó ez a gólyás kép!le is töltöttem gyorsan a gépre és feltettem képnek meg a telómra is :D had legyenek velem egész nap :))) na lányok lehet tényleg jönn a gólya felém? :O tegnap 35.75-ről 36.6-ra felugrott a hőm!lehet tegnap már meg volt az ovum?kicsit aggódok mert nem számítottam erre,a párommal együtt voltunk szombat,vasárnap és hétfőn,tegnap nem és ma éjfél fele fogunk tudni csak :( szerintettek nem lesz így már túl késő? :O :/ húú és még kora reggel fel is húztak :@ emlékeztek arra a nőszemélyre aki a páromra akarja akasztani a gyerekét?megtaláltam a googlen a képeket el is kültem neki erre meg mindig azt álítja hogy terhes :@ és a páromra írogatt hogy nem zavarja e hogy ő terhes meg ma írja neki hogy válalja a gyerekét,a párom persze nem hagya ennyibe,majd lesz apasági vizsgálat és bíróság ha van egyáltalán gyerek!úgyhogy nagyon jó lesz ha bíroságra kell járnunk emiatt :@ na de jó volt ezt ki írni belőlem :) Pixi
2012. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 278/9202 anonim ***** válasza:
93%

elfelejtettem csatolni a görbét :D Szilvi,mivel te vezettél görbét gondolom te tudsz valamit mondani róla

[link]

Pixi

2012. júl. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 279/9202 anonim ***** válasza:
93%

Pixi! Azt az őrültet jelentsétek fel zaklatás miatt nyugodtan! Nem tudom pontosan hogy szól a jogszabály, de az a lényege, ha titeket zavar és mondtátok is neki, de ő nem hagyja abba, akkor áll a dolog. És nem mellesleg a rágalmazás is megállja a helyét, az miatt is fel lehet jelenteni, a gyerekes dolog miatt. Jó móka, és részedről vége az idegeskedésnek. Először csak szól neki a rendőrség, aztán ha nem hagyja abba... csörizzetek be a rendőrségre, kérdezzétek meg telefonon!

Ha tegbap volt ovud, még nincs veszve semmi! Nekem azt mondja a dokim hogy LH csúcs után 24, majd 48 órával kell együtt lenni! Szóval az utolsó spermák is élhetnek, és a maiak sem lesznek elkésve, nyugi! De a múltkoriak tuti ott várták!!!!! Te is keress gólyás képet nekünk!!!! Köszi:) Irszi

2012. júl. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 280/9202 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Irszi!Megy a drukk!!!Remélem jó lesz minden a dokinál!!Pixi!Ez a nő tényleg bosszantó lehet hallod!De ha bízol a párodban akkor sz*rd le mert akkor nem normális a hölgy.Szilvi!Szerintem annyi idősen már csak látna petezsákot doki!Elmehetsz nyugodtan ugysem fogod kibírni!:-)de ha nem látná mégse akkor majd pár nap mulva látja.Emerencia!Várjuk képet!:-)Úgy feldob hogy sikerült Nektek!!!:-)szép napot puszi Mindenkinek!!!:-)
2012. júl. 18. 09:41
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!