Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ki akar babásodni 2012-ben?...

Fehérliliomka kérdése:

Ki akar babásodni 2012-ben? Beszedtem az első havi clostilbegyitet szeretne még valaki babát?

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 23:37
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
 441/9202 anonim ***** válasza:
100%

Meli, nagyon izgulunk érted, és őszintén bízom benne hogy ott lesz az a 2 csík!!!!!!!

Ha.... akor igaza van Krisztának, még csak a 10 dpo nap!!!!! Olyan korán nem is szabad tesztelni, csak te kis huncut, nem bírod megállni!!!!!:) Szóval semmi pánik!!!! Szilvitől várjuk a híreket, és érezd magad nagyon jól a nyaraláson! Az is lehet hogy ott még semmit sem mutat ki, aztán amikor hazajössz, itthon pisilsz egy szép pozitívat!!!!!! vigyázz magadra, a pocidra, és nagyon várunk majd vissza!!!! Holnap még jelentkezz! Irszi

2012. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 442/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lánykák, egy kis olvasnivaló: ha így nem lehet bemásolni: írjátok be a google-ba hogy: babás mamás

[link]

2012. júl. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 443/9202 anonim ***** válasza:
100%

jajj,csajok kimondta hogy én feladtam!!!?? :O :) DEHOGYIS!!!

csak hát ismerem én már a görbéimet :/ ha 10. dpo-n esett volna le talán beágyazódásra gondolnék,na de hát így? :/ nem baj,én már a kövi hónapra gondolok :)Melinda,ne keseredj el ha nem lesz semmi a teszten :) amúgy a férjednek az a tabletta segítette katonákat termelni és csak a 3. hónapban,lehet én is így járok a teával :))

de jó pofa szendvicske Irszi :D Kriszti én 5 órakor mérem a hőmet alig fogom kibírni még azt a 15 percet amíg jellentkezni fogol :D júúj,már most sírok és rázz a hideg :))

Pixi

2012. júl. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 444/9202 anonim ***** válasza:
100%

Irszi, bent maradtak a palacsinták???? :D Az jó, ha hányhatnékod van :)


Pixi, nem lehet, hogy holnap szépen visszamegy a hőd? mennyit esett le???


Kriszti, egyre izgatottabban várom az eredményt :)


Szilvikém írjál ám néha, ne csak dolgozz!!!!


Emerencia, hol vagy? Hogy viseled? Mit érzel?

tényleg, kedves pocakosok, Szilvi és Emerencia!

Mit érzetek?

Lelkileg, testileg, érzelmileg? milyen érzés, hogy ott a baba a pocakotokban? Megnyugodtatok kicsit, vagy még idegesek vagytok?

Szilvi szerdán már látod pulzálni a kis szívecskéjét :)


Meli

2012. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 445/9202 anonim ***** válasza:
100%
Meli, 0.5 fokot esett :( lehet hogy holnap felmegy de hát ez akkor is sok :(
2012. júl. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 446/9202 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, nem vagyok elég okos :( Remélem, visszamegy és csak átmeneti zuhanás volt. Még messze a nemvárt napja, ha felmegy és fent is marad, még lehet esély!
2012. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 447/9202 anonim ***** válasza:
100%

Lányok, mindig éhes vagyok! Éhségrohamaim vannak!

Már akkora vagyok, mint egy tehén. Úgy is hívom magam :(


De legalább lenne miért!!!!! Legalább lenne baba!!!!!!

Csak hízok, csak hízok, és dagadok :(

2012. júl. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 448/9202 anonim ***** válasza:
100%

A palacsinta jelentem bennt maradt! Most dögönyöztem egy négy hónpos szépséges fiúcskát, olyan kis maszat volt!!!!

Tündibündimaszatka!!!!!:DDD Jajj de boldog lennék ha már akár csak tényleg sejteném hogy van idebenn valaki!!!!!!!!!!

Pixi, ne egyél:) Amit nem eszel meg, az nem hízlal. Engem 200g szénhidrátdiétára fogtak, na azóta fogyok. Előtte csak szerettem volna, de nem ment (nekem szerencsére nem is kell egyébként, 165 cm vagyok és 55kg). Így meg meg van határozva hogy mikor mit ehetek, és hát... szóval mivel gyakorlatilag nem eszem, nem hízok. P. az ebédem ha rizst eszek, 6dkg!!! rizs husival és egy kis salival, öntet nélkül. Meg leveszöldség és tészta nélkül gyakorlatilag... Nagyon durva, de működik.

Egyébként pedig a túl vékony csajokat nem is szeretik a gólyák annyira... Irszi

2012. júl. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 449/9202 anonim ***** válasza:
100%
Irszi nem én dagadok hanem Meli érzi úgy :) Pixi
2012. júl. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 450/9202 anonim válasza:
100%

Sziasztok!

Irszitől kaptam meghívást ide:) Örülök és köszönöm szépen Neki!!!!!


Néhány gondolat, hol tartok most és mikor kezdtem az egészet.

2009 nyara óta próbálkozunk, s sajnos még nincs babám.

Szervi bajom nincs, rendszer a menzim, nem volt műtétem még és hormonvizsgálat rendben+férjem is oké. Mit jelent a próbálkozás: hőmérőztem, mastodynont szedtem, gynexet, UH-val nézte a doki kb. mikor kell + 1 hónapban kaptam closty+utrot.

Ez év elején jutottam odáig, hogy ez így nem mehet tovább megyek egy szakemberhez.

Úgy, hogy január óra szedem az E vitamint + folsavat+ béres cseppett + mastydynont+ premenst.

2. hónaptól kaptam closty, az 5.hónapban a closty mellé utrot, legutóbb meg csak tüszőrepesztőt, mert a closyt nem adta, mert hogy vékonyítja a méh nyálkahártyát! A clostyk után mindig volt tüszőrepedés, éreztem is, mentem 2x, megbeszélt időben előtte, megmondta, hogy mikor kell, s utána is megnézte, hogy megrepedt-e. Mindent jónak talált a doki!

Épp most csalódtam egy nagyot, mert pénteket vettem tesztet, pozi volt és tökre örültem (pedig itt olvastam, hogy az injekció hcg-ét mutatja ki).

Tegnap úgy gondoltam, hogy talán már kiürült, vettem egy digitálisat és egy szép nagy NEGATÍV LETT! Nagyon "jól éreztem magam tőle, persze még nem biztos, hogy nincs semmi, mert ovu után 11-12 napon vagyok, s nem biztos, hogy kimutatja!

Az egészhez hozzátartozik, hogy régen volt egy nagy gyulladásom, méhkürt is gyulladt volt, nem kezeltek ki egyszer, s az fajult el!

Azóta is folyamatosan vannak gyulladásaim.

Talál elzáródott akkor petevezetőm?! Nem tudom, mert még nem volt átjárhatóságim! A gyulladást ez a doki kezelte ki, kaptam nagyon jó kúpot, az egyensúlyt pedig laktóz tartalmú szerekkel próbálom megtartani.

Köszönöm a segítségeteket és ötleteket előre is, mással nem tudom megbeszélni! :)) Ismerőseimnek tervszerűen összejött.

2012. júl. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!