Kíváncsi vagyok ki fog pozit tesztelni legkésőbb oktober végéig! Jössz egy röpke felmérésre?
Es a honapban azt sem tudom mikor volt peteeresem, a dragam sokat utazik, nehezen lehet kiszamitani. Fogalmam sincs mikor lehetett.
Ne haragudjatok hogy ennyit irok, de massal nem tudom megosztani, a paromnak nem mondom majd ha hazaer, nehez vizsgaja lesz, nem szeretnem ha nem tudna koncentralni, es legyen inkabb biztosabb a dolog, meg nem telefonon akarom megmondani...
Ági, gratulálok :)
Nyugodj meg, semmi baj, nagyon korai szakaszban vagy még, nem hiszem, hogy ártott a Cataflam, a 2 pohár bor pedig sok orvos szerint még jót is tesz (persze csak ritkán). A szex nem gond, valószínűleg még a cipekedés sem, de most már kíméld magad. Nem lesz semmi baj, ilyen korai szakaszban nehéz ám ártani a babának :)
A legfontosabb, hogy légy nyugodt, ne stresszelj, pihenj sokat, egyél rendesen :) Nem lesz gond :) Ja, és nem baj, hogy fájt a hasad, ilyenkor még sokszor van mensiszerű érzése az embernek, nekem is volt, mikor sikerült egyszer teherbe esnem.
Én is mára nem várom, nem jött még meg. Tegnap éreztem, hogy feszül a hasam, mint mensi előtti napokban szokott, mostanra elmúlt, de a mikulásnak nincs jele. A cisztáim már olyan kicsik, hogy elvileg nem sok vizet zavarnak teherbeesés terén, de én nem nagyon reménykedem így, hogy csak pé előtt 2-3 nappal voltunk együtt, sanszosabb szerintem, hogy elnézhettem 1-2 nappal a peteérést, és csak holnap jön meg, vagy holnapután.
Drukkolok mindenkinek!
Léna
Lena, koszonom szepen!
Nekem is igy volt, valoszinu peteeres elott 2-3-4 nappal voltunk egyutt (igaz nem ereztem ebben a honapban a peteerest)!
Akkor Neked is nagyon nagyon drukkolok !!!
Tegnap en is 100%ban biztos voltam benne, hogy megjon hisz gorcsoltem egesz nap es meg ma reggel is.
Megyek a munkahelyemre ( tappenzen vagyok epp) , utkozben veszek meg teszteket!
Mindenkinek megy a drukk !!!!
Köszi Ági, aranyos vagy, de én nem tartom valószínűnek, semmi jelét nem érzem. Tegnap feszülgetett a hasam, szerintem megjön.
Léna
Koszi Rena!
Sajnos rengeteg stresszhelyzet van mostanaban, de most valahogy nem
Is erdekel :))
Vettem meg teszteket!
Huuuu Ági nagy gratula!!!! Nyugi!!! :))))
Anna
Hát, lányok, én ma mensi nélkül maradtam, most már kimondható. Tegnapra/mára nem vártam, ha reggelre se jön meg, azt hiszem, itt az ideje tesztelni. Aztán lehet csak rosszul tippeltem a peteérés időpontját, se ovuteszt, se hőmérő, se semmi egyéb módszerrel nem figyeltem ebben a ciklusban, csak a jelekből következtettem, hogy mikor volt. Ha negatív lesz a tesztem, valószínűleg benéztem :D Én ezt valószínűbbnek tartom, kétlem, hogy egy pé előtt 2-3 nappal bonyolított aktusból lennék terhes, én ennyire nem vagyok szerencsés :)
Léna
Lena, reggel teszt utan irj !!!
2-3 nappal peteeres elott pont jo !!!
Szerintem nekem is ugy lett.
Ciklus alapjan szept. 23-24-25 korul lehetett peteeresem, nem eszleltem, nem homeroztem, semmit nem csinaltam.
19-20-21 en voltunk egyutt, utana nem is talalkoztunk egy hetig!
Tehat nekem is 2-3 nappal volt elotte!!! Ezert nem is remenykedtem ...
Anna, koszonom :)
Most este is csinaltam egy tesztet es borzaszto eros lett :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!