Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/116 A kérdező kommentje:
Valtozas nincsen. Verzek meg mindig.A höm ma 37,2. Hasfajas nincs, se mellfajdalom. A verzesen kivül, meg neha egy kis hanyinger de ezen kivül semmi mas. Szerintem nem baba lesz ebböl de mar alig varom a 12.-et hatha megis meglep a doki :) . Irok ha barmit tapasztalok
2014. szept. 7. 16:37
 52/116 anonim ***** válasza:
Lehet akkor tényleg nincs baba. A vérzés nem erősödött? Csak pecsételgetés?
2014. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/116 A kérdező kommentje:
Inkabb azt mondanam hogy enyhe.2napig azaz tegnapig volt pecseteles es mara lett egy picit több. Egyaltalan nem erös. Pl. most fogom cserelni az ob-t(normal) mert mar eltelt vagy 5ora mikor beraktam (muszaj volt beraknom mert elmentem otthonrol es ciki lett volna ha esetleg akkor önt el). Azt tudni kell hogy ha nekem megvan a menszeszem mar elsö nap Super-t kell hasznalnom.De most nagyon agyalok a hömersekleten. Mert magas. Es ezt total nem ertem hiszen mindig 35,5- 36,0 között esik le menszesz 1.max 2.napjan. Most meg a 3.napon vagyok ami viszonylag azert erösebb mint egy pecseteles es megsem esik le a höm. Vagyis penteken 36,8 volt felkeleskor es egesz nap(ekkor esett a höm 37,4-röl le), szombat 37,2 felkeles es ma is felkeleskor 37,2. (ma napközben 36,9)
2014. szept. 7. 19:30
 54/116 anonim ***** válasza:
Akkor ezek jó jelek. Én ma csináltam egy tesztet, amit pozitívnak látok, ha fény felé teszem és megvilágítja a hátulját. Totál ott van a csík. Egész nap szédülgetek, néha borzasztóan rámtör az éhség. Egyébként a tesztnek nem hiszek 100%-osan, hisz csütörtökig van egy pár nap, túl korai. Holnap reggel próbaképpen kipróbálok egy ovulációs tesztet, mint jóstesztet. Sokat olvastam róla. Azt hiszem, ha full pozitív, akkor az jót jelent. Ha a hőmérséklet nekem is 36,8-37-37,2. Mikor mennyi. A melleim majd leszakadnak, de ez mindig így szokott lenni mensi előtt.
2014. szept. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/116 A kérdező kommentje:
Örülök Neki! szerintem akkor kezdhetsz tenyleg bizakodni! vigyazz magadra es csak pozitivan! a jelek arra utalnak hogy babas vagy!mindenkeppen irj hogy mi ujsag van veled!es ha tesztet csinalsz akkor is! en tuti nem birnam ki ezek utan hogy 2nap mulva vagy akar naponta ne teszteljek! :)
2014. szept. 7. 21:50
 56/116 A kérdező kommentje:
amugy neked ugy olvastam bevaltak az lh tesztek szoval a josteszteles tuti jo neked. Nekem az sem valt be anno. A lenyeg hogy naponta reggel csinald es ha minden nap egy ici-picit is akar, de erösödik akkor szuper! ja es ha csütörtökön majdnem vagy full pozitiv az lh akkor tuti babas vagy!!
2014. szept. 7. 21:52
 57/116 anonim ***** válasza:
Köszönöm a biztatást. Igen, fullra mutatta az lh teszt középidőben. Két nap pozitív után negatív. Kíváncsi vagyok a jóstesztre. Vegyeseket olvastam.
2014. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/116 A kérdező kommentje:
hidd el neked müködni fog! es irj mindenkeppen! :)
2014. szept. 7. 22:21
 59/116 anonim ***** válasza:

Ez a mai lh tesztem. Mivel még ez az első jóstesztem, nem tudom jó -e. Majd holnap is csinálok.

[link]

2014. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/116 A kérdező kommentje:
szerintem ez eleg jo! meg van 3napod csütörtökig. Addig akar erösebb is lehet mint a controll csik!Arrol nem is beszelve hogy reggel csinaltad es ez a hcg-re reagal, mert az lh reggel kezd el termelödni es delutanra lesz igazan kimutathato szoval en bizakodok :)
2014. szept. 8. 08:00
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!