Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
 71/116 anonim ***** válasza:

ezt iphnoe-val csnáltam

[link]

2014. szept. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/116 A kérdező kommentje:
Ez tuti pozitiv!!!!! :))) hidd el tuti baba lesz !!! jajja de szuper!! hidd el total pozitiv! nagyon is latszik!!es az lh is szep erös
2014. szept. 9. 09:43
 73/116 anonim ***** válasza:

Áttettem negatívba, sok helyen olvastam, hogy ott a szellemcsíkok nem jelennek meg. De ott van. Na hátha tényleg!!!!!

[link]

És te hogy vagy? Mi a helyzet? Változás? Gondolom azóta nem csináltál tesztet.

2014. szept. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/116 A kérdező kommentje:
Nekem meg mindig halvany. Viszont az nem valtozik :)) na jo ennek annyira nem örülök, de akkor miert nem ürül mar ki a szervezetböl a minimalis hcg ha mar nincs baba?? ezt nem ertem. :( mar nagyon varom a csütörtököt hogy vegre mehessek a dokihoz. Amugy ma egy picit görcsölt a hasam megint meg egy-ket csepp ver kijött, de ennyi.Ja a höm meg mindig 37,2 mint mindig, es a mellem nagyobb, de nem faj mar csak olyan teltebb de latvanyosan. Amugy a te teszted full pozitiv!! en ebben biztos vagyok! 2nap mulva tesztelj megint akkor mar sokkal erösebb lesz :)) ja es mikor mesz a dokihoz?kertel mar idöpontot?vagy meg varsz par napot biztos ami biztos alapon?
2014. szept. 9. 12:40
 75/116 anonim ***** válasza:

Aggódok érted, de biztos nincs semmi baj. Rendben lesz minden. Mondjuk az tényleg fura, hogy érzed nincs baba, mégis halvány plusz a teszted. Mindenképpen írd meg, mi volt a dokinál.

Én a dokival még várok 2-3 hetet. Nagyon húzni sem akarom, mert vérzékeny vagyok és trombózis hajlamos és injekcióznom kell magam. Az első terhességemnél végig kellett. Szóval ki kell íratnom az injekciót és hematológia... Kezdődik a tortúra.

Azért akarok várni, hogy ha tényleg van baba, jobb esetben akkor már szívhangja is lesz. :)

2014. szept. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/116 A kérdező kommentje:
de azt hogy ertik amugy hogy trombozis gyanus vagy? mitöl?
2014. szept. 9. 13:14
 77/116 anonim ***** válasza:
Nem gyanús, hajlamos. Örökletes. Annyit jelent, hogy magasabb a kockázat a trombózisra esetemben és vetélést is okozhat. Ezért írnak ki vérhígítót.
2014. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/116 A kérdező kommentje:
Ertem. Akkor vigyazz magadra addig is mig nem lat orvos! meg kerj idöpontot lassan.Ja es irj majd ha csinalsz meg tesztet :)
2014. szept. 9. 14:15
 79/116 anonim ***** válasza:
Mindenképp. De Te is, mi volt a dokinál.
2014. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/116 A kérdező kommentje:
persze, ugy lesz :)
2014. szept. 9. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!