Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
 81/116 A kérdező kommentje:

Nagy nehezen le tudtam valamit fotozni a tesztröl amit csinaltam de szerintem igy foton nem sok minden latszik. Azert felraktam negativban is hatha ugy jobban latszik.

[link]

[link]

2014. szept. 9. 17:08
 82/116 anonim ***** válasza:
Hát nagyon-nagyon halvány. Nem sok minden látszik. Azóta változás? Hogy érzed magad? Hőd lement vagy fent van?
2014. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/116 A kérdező kommentje:
Meg fent van.37,0 a hőm ma reggel.Neha elkezd görcsölni a hasam(tegnap este pl.) es erzem ra 1percre hogy veres folyas pedig mar elmult a verezgetes elotte.hetfonn is volt ilyen.csinaltam amugy megint majd csinalom a fotot
2014. szept. 10. 08:21
 84/116 anonim ***** válasza:

Nézd? 10 perce csináltam. Holnap még próbálok a fiamnál bevált márkát is.

[link]

2014. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 A kérdező kommentje:
Wow!!! Ez mar aztan tenyleg full pozitiv!!! Gratulalok!!!! :)) menj el dokihoz hiszen hamar ennyire jol mutatja a teszt akkor szerintem tuti tud mondani valamit!!
2014. szept. 10. 11:32
 86/116 anonim ***** válasza:
Jaj, köszönöm!!! Olyan izgatott vagyok. :)
2014. szept. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
Holnap szorítok Neked, mindenképpen írd meg, mi volt.
2014. szept. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 anonim ***** válasza:

Hogy érzed magad? Majd mindenképpen írd meg, mi volt a dokinál. Nálam tuti pozitív, ma csináltam 3 különböző tesztet is, az egyik a fiamnál bevált.

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/116 A kérdező kommentje:
Gratulalok neked!!!full pozitiv a teszted!nem tudtam reggel irni mert elutaztunk.Holnap megyek dokihoz es irok! :) vigyazz magadra!
2014. szept. 11. 17:06
 90/116 anonim ***** válasza:

Köszönöm :)

Várom, hogy mi lesz, vigyázz magadra és drukkolok!!!

2014. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!