Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/116 A kérdező kommentje:
Köszi. Holnap irok hogy hogy alakult a "menszesz"
2014. szept. 6. 18:03
 42/116 anonim ***** válasza:
Várom, meg a teszt fotót is, ha csinálsz. Lehet írtad már, de pontos szokott lenni?
2014. szept. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/116 A kérdező kommentje:
mindig pontos!28napra szokott megjönni. Talan az utobbi fel evben ha egyszer hamarabb jött meg de akkor is ugy hogy mar reggel elöntött. Ma csinaltam tesztet. Halvany lett :( ellegge halvany.Megprobalok kepet csinalni rola
2014. szept. 6. 19:16
 44/116 A kérdező kommentje:
nem tudom lefotozni ugy hogy lassatok is. Kb ugy nez ki mint egy normal csik csak kevesebb a szine :( de nem olyan mint amit eddig felraktam sajnos :( amugy a höm ma 37,2 volt. Ez meg jo jel lehet?ja es most estere ujra fittnek erzem magam vegre :) mar nem görcsölök es a "verezgetes" is kevesebb.Ujra remenykedek. Eszmeletlen :)szoval holnap jelentkezem hogy hogy alakultak a dolgok.
2014. szept. 6. 19:38
 45/116 A kérdező kommentje:
Sziasztok!sajnos ejszaka rosszul lettem hirtelen.fajt a hasam,hanyingerem lett.A verzes nem lett több reggelre, meg mindig tisztasagit hasznalok,a görcsök teljesen megszüntek reggelre, a verzes is kb annyi mint volt. Valamiert megis ugy erzem hogy nincs baba.Szerintem ennyire nem görcsöl az aki terhes és nem is lesz rosszul igy este mint en. Az elso babanknal semmi verzesem nem volt,hiaba mondta anyum hogy lehet verezni terhesseg alatt mert tesommal egyutt mindket esetben ''megjott'' neki. Szoval szerintem nem vagyok terhes
2014. szept. 7. 09:07
 46/116 A kérdező kommentje:
Ja es meg valami. Hőm 36,9. Ez viszont fura mert mindig leesik menszesz napjara most meg a 3.napon vagyok.
2014. szept. 7. 09:09
 47/116 anonim ***** válasza:

Szia!

Gondoltam rád. Tesztet nem csináltál? Vagy még mindig olyan vékonyka a csík? Mikor mész dokihoz? Szerintem nézesd meg. Ártani nem árt.

2014. szept. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/116 A kérdező kommentje:
Csinaltam de halvanyan latszik a csik mint mindig. Szerintem ez azt jelenti hogy megy ki a szervezetembol a hcg nem? De az előfordulhat hogy netan ikreket vartam (hiszen mar menszesz elött 5napp eros volt a csik) es mivel az egyik elment igy az most urult ki es igy meg a hcg mennyisege csokkent? Letezik ilyen?csak azert jutott eszembe mert anyum vart anno ikreket es olvastam erről egy hasonlo storyt.szerintetetek?amugy megyek dokihoz 12-en mar van idopontom.
2014. szept. 7. 09:54
 49/116 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Nekem az a szokatlan, hogy nem erősödik a teszt. De majd a doki többet mond. Addig is vigyázz magadra. Majd írok a teszt eredményemről. De addig is szívesen olvasom minden bejegyzésed.
2014. szept. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/116 A kérdező kommentje:
Megirom mindenkeppen hogy mi volt. Szoritok neked!! :)
2014. szept. 7. 10:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!