Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
Ez lehet barmi, sajnos pms is, de nekem ebben a honapban ugyanezek a tunetek voltak, es ma reggel halvany pozit teszteltem :) nekem a szedules es a gorcsoles volt nagyon szokatlan tunet, de teljesen ugy voltam vele, hogy biztos valami nyavaja. Az, hogy fent van a hod, csak azt jelenti, hogy volt peteeresed. De ha fent marad meg nemvartig es utana, az jot jelent :) par nap mulva tesztelj, drukkolok :)
2014. aug. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 A kérdező kommentje:
köszönöm a valaszodat :) remelem hogy nekünk is sikerült :)
2014. aug. 30. 12:29
 3/116 A kérdező kommentje:

csinaltam ma egy tesztet. Elöben sokkal erösebb a masodik csik. Te is latsz rajta valamit?

[link]

2014. aug. 31. 09:18
 4/116 A kérdező kommentje:

es ugyanebböl a pisiböl egy digitalisat is csinaltam ami persze negativ lett :( de szetszedtem es egy halvany csik volt rajta. Akkor ez most tuti hogy negativ?

[link]

2014. aug. 31. 09:19
 5/116 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő pozitív
2014. aug. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszodat! :) kezdek remenykedni :) par nap mulva csinalok megint tesztet ha nem jonne meg addig
2014. aug. 31. 20:06
 7/116 A kérdező kommentje:

nem birtam ki hogy ma reggel ne teszteljek. :) szerintetek? elöben persze nagyon latszik a fotohoz kepest persze :)ez mar jelenthet pozitivat a menszesz elött kb 6nappal?

[link]

2014. szept. 1. 07:56
 8/116 anonim ***** válasza:
Nekem halványan plusznak tűnik. Esetleges mensi előtt 6 nappal csináltad? Azóta van valami?
2014. szept. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 A kérdező kommentje:
Szia!azota folyamatosan gyartom a halvany pozitivokat, de megfogadtam hogy legközelebb szombaton tesztelek egyet hatha akkor mar jo erös lesz.A hasgörcseim elmultak,de szörnyen puffadok es csak a mellem faj es erzekeny.Remelem ebböl mar vegre baba lesz
2014. szept. 3. 13:30
 10/116 A kérdező kommentje:

ez a tegnap reggeli, viszont a ma reggeli is ilyen lett meg nem erösebb a mai. Remelem ez normalis.Bar meg van 3napom kb menszeszig remelem azert szombatra mar erös lesz. Szerintetek?


[link]

2014. szept. 3. 13:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!