Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 anonim ***** válasza:
Szorítok, mindenképpen írd meg, mi van veled
2014. szept. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/116 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen! mindenkeppen irok! jo ejt nektek!
2014. szept. 4. 23:24
 23/116 anonim ***** válasza:
Ebbol meg barmi lehet! Menzi is es baba is, egyik sem kizart, de semmikepp ne idegeskedj, az tutira nem tesz jot! Nagyon varom a fejlemenyeket :)
2014. szept. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 A kérdező kommentje:
Ma reggel mikor mentem pisilni a wc papir halvany rozsaszines volt..meg lenne 2napom menszeszig es a multkori is pontosan 28napra jött meg ma a 26.napon vagyok.Ha ez menszesz eleje akkor meg ma beindul a verzes,ha nem akkor megint írok hogy mi ujsag.Mar megnyugodtam egy kicsit amúgy.lesz ami lesz alapon
2014. szept. 5. 09:11
 25/116 A kérdező kommentje:
Ja es az ebredesi hőm a tegnapi 37,4ről leesett mara 36,8ra :( amugy atlagos höm normal esetben( 35,8-36,2)
2014. szept. 5. 09:22
 26/116 A kérdező kommentje:

most neztem meg ismet a hetföi tesztet, most igy nez ki, de ha ez ennyire jol latszik akkor azota eltelt mar 5nap es ma csak egy nagyon halvany clearbluet teszteltem szoval szerintem ez nem jo jel.Vagy lehet hogy ez a teszt volt nagyon erzekeny?ez egy 10es patikai teszt volt ami ilyen lett. A clearblue meg igaz nem erzekeny teszt vagy? amugy most egyaltalan nincs semmi bajom.Se tünet, se rozsaszin folyas, semmi. Remelem ez jo jel. na akkor linkelem a hetföit :

[link]

2014. szept. 5. 11:24
 27/116 A kérdező kommentje:
szerintem a baba projektnek annyi. Most mar 1-2 csepp verzesnel tartok.De nem akarok szomorkodni, csak elni a manak! :) köszönöm hogy biztattatok! szep napot nektek!
2014. szept. 5. 12:54
 28/116 anonim ***** válasza:
Vigyázz magadra. Remélem nem lesz erősebb a vérzés. Ha esetleg van/nincs állapot van, mindenképp menj orvoshoz, hisz a teszt csak pozitív lett.
2014. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/116 A kérdező kommentje:

probalok pihenni ahogy tudok bar a lanyom nem igazan hagy. :)

Most csinaltam egy tesztet kivancsisagbol. De mi törtent ezzel a teszttel hogy ott közep tajon ahol az a halvany csik fele megjelent ott el van csuszva a festek? szerintetek?

[link]

2014. szept. 5. 15:29
 30/116 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívnak tűnik. Időn belül jött ki a második csík? Csak nem -e esetleg száradási csík. Mikorra nem várod? Vannak azóta vérezgetések?
2014. szept. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!