Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 anonim ***** válasza:
Nekem pozitívnak tűnik. Figyelgetem a bejegyzéseid, mert hasonló cipőben járok. Mikor jelentkeztek a tüneteid? Hány nappal a nemvárt előtt? Mik voltak? Ovu tesztet használtál?
2014. szept. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/116 A kérdező kommentje:
Az ovu teszt nekem nem jott be.Csak sejtettem hogy 19en vagy 21en lehetett az ovum.amugy 19etol egeszen most vasarnapig vegeig menszesz szeru erzesem volt meg szedelegtem,fajt a mellem izlelesem,szaglasom masabb volt.Ezek nagy resze elmult mar csak a puffadas meg a mellfajas maradt.Szoval vegig a peteerestol ereztem hogy valami mas.Remelem lesz baba. :) neked milyen tuneteid vannak? Mikorra nem varod?
2014. szept. 3. 17:23
 13/116 anonim ***** válasza:
Én jövő hét csütörtökre nem várom. Nekem az ovutesztem múlthét kedden és szerdán lett pozitív, tehát az írások szerint csütörtökön volt a peteérésem. Mondjuk az ovu tesztet most használtam először, de szépen mutatta. Igazi hányingerem ma egész nap van, méhek környékén enyhe nyomást, de nem mindig. Melleim majd leszakadnak.
2014. szept. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 A kérdező kommentje:
Akkor 3-4nap mulva akar tesztelhetsz is! egy 10es teszt elvileg mar kimutathatja
2014. szept. 3. 19:25
 15/116 A kérdező kommentje:
most nagyon faj a hasam, huzodik.Neha alig tudok ülni.Felek hogy ez a menszesz elöjele :(
2014. szept. 4. 14:02
 16/116 anonim ***** válasza:
Az nem jó. Azóta csináltál tesztet? Reggeliből csináltad? És mind olyan halvány?
2014. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 A kérdező kommentje:
meg mindig olyan halvany. Nem erösödik :( Az lehetseges hogy majd menszesz napjan lesz erös, vagy erösebb?
2014. szept. 4. 17:25
 18/116 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos nekem is ugyanez :( nem erosodott a teszt aztan megjott :( nagyon drukkolok neked, hogy erosodjon! Menzi szeru gorcs a terhesseg alatt is lehet, ugyjogy meg van remeny! Pihenj sokat!
2014. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat. Nagyon görcsölsz még? Mikorra nem várod? Csak ne legyen méhen kívüli. Olvastam, hogy akkor nem erősödik és görcsökkel is jár. Vigyázz magadra
2014. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/116 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszaitokat nagyon jól esett. Egyszer faj majd utana elmulik,de mindig megyek a wc-re mert úgy érzem most önt el a vér aztan eddig semmi.Nem tudom hogy mi lesz ebből :(
2014. szept. 4. 20:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!