Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 A kérdező kommentje:
Azota szinte semmi nincs. csak mikor neha neha pisilek es a wc papiron van valami halvany rozsaszines. Meg a tisztasagiig sem jön ki. Amugy ez a csik kb fel perc utan jelent meg de hat igy ahogy latszik. Nagyon kivancsi vagyok a holnapra mert meg az rizikos verzes szempontjabol. Ha viszont holnap is ilyen vagy esetleg semmi nem lenne akkor mar remenykedned hogy sikerült
2014. szept. 5. 20:52
 32/116 A kérdező kommentje:
* vasarnapra nem varom amugy
2014. szept. 5. 20:53
 33/116 anonim ***** válasza:
Naponta többször benézek, mi van veled. Én csütörtökre nem várom. Összeszámolom már, melyik válaszokat írom. Mennyi idős a kislányod? Az én fiam 21 hónapos és tudatos a második baba.
2014. szept. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el dokihoz, lehet, hogy csak egy kis progeszteron potlas kell. Drukkolok tovabbra is :)
2014. szept. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 A kérdező kommentje:
Sziasztok!ma reggel is meg semmi.Csak a wc papir rozsaszinen-veres.Na ilyet en meg nem tapasztaltam.Kezdek remenykedni.Ja es ugye kivancsi voltam mi a helyzet a mehszajjal (ne vessetek meg erte csak ereztem hogy ott valahogy masabb mint eddig,termeszetesen minden alapos tisztalkodas elozte meg) szoval fent van es akkora mint egy kisebb dio es nagyon kemeny,mint a ko! Ez normalis?
2014. szept. 6. 07:58
 36/116 A kérdező kommentje:
Es koszonom a biztatast nagyon jol esik!probalom magam nem beleelni nagyon nehogy kesobb csalodas legyen.Es veled mi ujsag?ha csutortokon kell megjonnie akkor mar nemsokara tesztelhetsz is ! :) drukkolok neked en is hogy osszejojjon!amugy a lanyom moat lesz 5eves :)
2014. szept. 6. 08:08
 37/116 anonim ***** válasza:
Szerintem is el kellene menned orvoshoz, nem normális ennyi ideig a vérezgetés pozitív teszt mellett.
2014. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/116 A kérdező kommentje:
nem tudom miert de nem aggodok. Valahogy erzem hogy nincs baj. Nem tudom megmagyarazni hogy miert de total nyugodt vagyok. Szerintem az is lehet hogy ha van baba akkor most lehetett a beagyazodas vege. Vegülis ez a masodik nap es inkabb nyalkas-picit veres folyas.Orvoshoz 12-ere kaptam idöpontot
2014. szept. 6. 09:42
 39/116 A kérdező kommentje:
Görcsölgetek es ma sokat voltam a varosban es egy cseppel talan mintha több lett volna ez a verzes..volt 2csepp a tisztasagin mikor hazaertem es erzem hogy neha nedves vagyok.szoval fogy el a remeny :(
2014. szept. 6. 15:26
 40/116 anonim ***** válasza:
Drukkolok
2014. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!