Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteresem ota, azaz 19. -etöl...

Peteresem ota, azaz 19. -etöl minden nap görcsöl enyhen a hasam, majdnem minden nap fel vagyok puffadva, A többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy-egy nap erzem hogy erzekeny a mellbimbom, neha ramjön a szedüles ha felallok. Hömersekletemet nem szoktam merni de 3napja reggelenkent 36,9 es 37 a höm.Most hogy ebedeltem savanyunak ereztem a levest, pedig a parom szerint isteni volt. Egy hetem van a menstruacioig.Elötte nem szokott ilyen lenni max.4nappal a menszesz elött enyhe görcs es mellfajas. Lehetseges hogy teherbe estem? Lehetnek ezek tünetek vagy inkabb a menszesz elöjele?

2014. aug. 30. 12:13
 61/116 anonim ***** válasza:
Jaj, hát úgy legyen. Szeretnénk második babát, de azért nem görcsösen, de jó lenne, ha minél hamarabb összejönne, hogy de emberre akkora lenne, hogy a doki ki tud írni táppénzre, mert a férjem lesz a fiammal gyesen. Ti mikortól próbálkoztok?
2014. szept. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/116 A kérdező kommentje:

mi csak julius ota. Igazabol juliusban összejött a baba csak elment szegeny. Voltam dokinal is de mivel siman elment igy probalkozhattunk ismet.

Amugy kepzeld ma semmi sincs. Epphogy pöttyözök megint. Vagyis 2nap pöttyözes volt 1nap enyhe es ma ismet pöttyözes.

2014. szept. 8. 08:29
 63/116 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked. Valahol olvastam, egy vetélés után hamarabb összejön a baba, valamiért a szervezet erősen akarja.
2014. szept. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/116 A kérdező kommentje:
jo lenne, de nekem ez fura lenne mert a lanyommal semmi verzesem nem volt
2014. szept. 8. 08:43
 65/116 A kérdező kommentje:
Kepzeljetek. Nem verzek, hanem pöttyölök de most hogy megjöttem a varosbol ereztem hogy marha nedves vagyok. Olyan sok folyasom volt hogy a tisztasagi tele lett es meg a bugyim is atazott full :o ez meg mi? eppen hogy egy csepp verrel ha keveredett ez szintelen, szagtalan folyas. Ez normalis??
2014. szept. 8. 12:21
 66/116 anonim ***** válasza:
Hát én ere nem tudok mit mondani. Majd pénteken az orvos. De a vérzés végül is elmúlt. Lehet most volt a beágyazódás? De nem késő már?
2014. szept. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/116 A kérdező kommentje:
en mar semmit nem ertek. Fura az egesz. Utoljara ugy mult honapban 21.-en este voltunk együtt a parommal. Lehetseges lenne ha beagyazodasrol beszelünk hogy mondjuk max 2-3napra ra volt megint peteeresem es akkor multhet pentek a 12., vagy 13. nap lett volna az mikor elkezdtem pecsetelni De szerintem az is kicsit kesöi lenne mar nem?Azt biztosan tudom hogy mikor a lanyom megfogant az 11.e volt es akkor a naptar szerint nem volt peteeresem erre emlekszem :) es a tesztet vele elöször 28.-an csinaltam amit ki is dobtam mert nem volt rajta semmi (17.napra aktus utan)majd mikor kihalasztam akkor volt ott valami halvany :) csak akkor nem volt semmi pecsetelesem igy fogalmam sincs hogy hogy megy ez.
2014. szept. 8. 16:33
 68/116 anonim ***** válasza:
Tényleg fura. De majd a doktor bácsi megmondja. Milyen tünetek vannak azóta? Én teljesen úgy érzem, hogy baba van, mégpedig kislány. Teljesen más minden, mint a fiamnál volt. Holnap tesztelek. :)
2014. szept. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/116 A kérdező kommentje:
Mar alig varom a teszted eredmenyet!! Szurkolok!irj! :))
2014. szept. 9. 06:54
 70/116 anonim ***** válasza:

Szia!

Szóval reggel teszteltem, hangsúlyozom, két nap van a nemvártig. Ránéznél? Az egyik a HCG teszt, a mások az ovu teszt. Felül van a tegnapi, alul a mai.

[link]

[link]

2014. szept. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!