Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok Zsu vagyok. Csináltam egy új tesztet reggel és azon már nagyon jól látszik mind a két csík. Nagyon izgulok, mert ugye tavaly kettő baba elment és remélem ez most velünk marad. Ilyen a görbém:

[link]

2010. jan. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 A kérdező kommentje:

Szia Zsu!

Nagyon örülök:)Mikor mész dokihoz?Szerintem menyjél minél hamarabb,ha már sajna korábban megjártad:(

Nagyon vigyázz MAGATOKRA!

2010. jan. 18. 19:38
 83/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én volnék az a bizonyos első (a kabala :-)), és tegnap voltam dokinál. Sikerült egy picit korán menni, mert még nem volt szívverés, de minden rendben, 10 nap múlva kell mennem, addigra már biztos lesz, és a kora is jobban megállapítható. Most szikhólyag, embrió és szabályos petezsák volt látható. Nagyon izgultam az előző császár miatt, de a dokim semmin sem aggódik, és csak megnyugtató válaszokat adott. Veletek mi van?

2010. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 A kérdező kommentje:

Örülök Kedvves "Kabala" ,hogy minden rendben van Veletek!!!:)Csak így tovább!

10 nap múlva várom a beszámolódat,hogy mi volt!Lesz ott szívverés,meg szépen fog fejlődni a babád!Emiatt ne aggódj!

Sajnos nekünk most nincs baba,pedig nagyon reménykedtünk apával!

1,5 napig volt meg a mensim,még akkor is emelkedett a hőm,4 napja csak vérfolt van,ami nem is vér hanem barna folyás.Semmi piros.Sosem volt ilyen a mensim.

Hőm leesett 36,5-re 2 napja.Terhességi teszt -- lett.

De nem baj,mert holnapután ,vagyis most csütörtökön irány az első lépés:beutaló spermavizsgálatra,+urológia.

25-étől megyek pé követésre,meg 27-én is vagyis 2 naponta.Lesz jövőhéten hormonvizsgálatom,pajzsmirigyvizsgálatom,de előbb apa eredménye kell.

Ha van pém(pedig van---minden hónapban rendesen volt--,akkor irány egy laparoszkópiás beavatkozás,vagyis megnézik,hogy a petevezetőim átjárhatóak-e.

Ha minden rendben,akkor nem fogok aggódni.

Ha akkor sem jön össze,vagy ha ne adja az Ég,de apával lenne gond,megyünk a Kaáliba.

Háát,velünk ez a helyzet....

2010. jan. 19. 11:44
 85/86 anonim ***** válasza:
Sziasztok Zsu vagyok. Én ma este megyek dokihoz, de még uh-t nem csinál mert még csak 4 hetes vagyok és úgyse látna semmit én nekem most gyógyszert ír fel hogy fejlődjön rendesen és ne legyen baj megint. Drukkoljatok ha jövő héten megyek akkor már lásson valamit és utána héten hogy legyen már szívműkődés is. Köszi Lányok irjatok veletek mi van. Majd én is irok. Puszi
2010. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok. K vagyok.


Sok-sok gratula Nektek babasok, nagyon vigyazzatok Magatokra. :) Hogy vagytok amugy? Vannak valami tuneteitek?

Nekem is mar ket tesztem pozitiv volt ugye (a hom is meg mindig fenn van), de en nem erzek semmit. Egyedul annyi, hogy faradt vagyok nagyon, neha zavarnak az eros szagok, es estenkent sokat pisilek. De nem tudom, ezek osszefuggnek-e vele. :) Es igy, hogy nincs semmi kulonosebb tunetem, meg mindig nem merem elhinni. :( Mivel igazabol ez volt az elso olyan honapom, hogy mertem a homet, hogy ilyen teszttel teszteltem, igy nem tudok mihez viszonyitani. Remelem, azert tenyleg nem csaptak be a tesztek!!!

Mar en is rajta vagyok, hogy menjek orvoshoz, csak egy kicsit nehezebben megy, mert elobb haziorvoshoz kell regisztralnom, es idopontot csak utana kaphatok. Remelhetoleg a heten el tudok jutni, es akkor talan egy kicsit jobban el tudom hinni. :)


Husibaby. Sajnalom, hogy Neked ebben a honapban nem jott ossze, de ne add fel, soha ne add fel. Eleg tartalmas idoszak elott vagy, ennyi vizsgalattal meg minden, de legalabb vegre kiderul, hogy mi van, es segitenek a jo iranyba terelni Titeket, hogy vegre Nektek is lehessen babatok. A lenyeg, hogy tartsatok ki, mert biztos nem lesz konnyu, de a vegen megeri majd az egeszet!!! Nagyon drukkolok!!!


Meg persze Nektek is, babazok. :) Puszi, szep estet!

K

2010. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!