Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:

Bocsi, megint en vagyok. Az utolso. :)

Azt elfelejtettem, hogy most annyi tunetem van, hogy elegge megjon erzesem van nekem is, folyamatosan erzem a mehemet, neha szurkalgat. Mellerzekenysegem nincs, de az nekem mensikor sem szokott. :)


K

2010. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Phú mennyi igéretes agörbe . :) nekem ez lett a tegnapiból, igaz még csak a 10. dpo-n vagyok, szóval még bármi lehet.

[link]


Gabchy

2010. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:

Üdv MINDENKINEK!!!

Hogy vagytok??? Én igyekszem nem görcsölni...

A hőmet én sem rég vezetem, ez a 2. hónapom, és én sem vok szakértő az ügyben, de a lényeg,hogy fent legyen a hőtök-abból bármi lehet:)!!!


Mary

2010. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:

Megint Mary

Kedves kérdező, tényleg nagyon hasonlitanak a görbéink:)

2010. jan. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:

Kedves K.!

Jól alakulsz,csak mindíg pontosan mérd a hődet!Mindíg ugyanazzal a hőmérővel,ugyanakkaor az időpontban,és ugyanott.

Kedves Gabchy!

Nehogy elkeseredj ezen az esésen!Holnap reggel fel fog menni,de a babatervezők oldalán normális az ilyen esés,nézd meg!


Nekem tegnap óta már fáj a méhem.Mintha érzékenyebbek lennének a mellbimbóim,de az tuti,hogy nőttek a cicijelim:)

Reggel mikor felkeltem,olyan világos barnás-rózsaszínes foltok lettek a bugyimon.Nem vér mert az piros,ez nem az.Fehér bugyiban voltam,és símán meg lehet különböztetni.A méhem sokszor annyira fáj,hogy szó szerint a hüvelyembe belenyilal.Miért van ez?

Remélem nem bánjátok,ha belinkelem a görbémet,de ennek a topic-nak az a lényege,ki hogyan alakul...

[link]

Szorítok Mindenkinek!

Írjatok ám!

Pussz

2010. jan. 9. 17:32
 26/86 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ezek simán lehetnek a beágyazódás tünetei(legalábbis ahogy olvasgattam), pláne ha eddig nem éreztél/tapasztaltál ilyesmit:)))

Nekem most estére kicsit fáj jobb oldalon alul a hasam, a mellem is kezd megduzzadni-félek, hogy menzi lesz. És a hőm sem ment feljebb, visszon az szuper,h. a tiéd emelkedett.

Nem tudom, mire gondoljak, mert máskor kb. 1 héttel menzi előtt sokkal jobban fájt a cicim...

Mary

2010. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo.

Igyekkszem mindig ugyanugy merni a homet, idoben es helyben is. Idoben max. 5 percekkel ter el neha. Az elejen volt, amikor hetvegen tovabb aludtam, es akkor mertem, de most mar inkabb felebresztem magam, es utana alszom tovabb. :)


Most mar nagyon kivancsi vagyok, hogy mi van. Tobbszor erzek ilyen huzodas-szerut az alhasam kornyeken, ami olyan furi. De remelem, hogy nem amiatt van, mert tobb mint egy hete volt egy felfazasom. Az mar csak elmult mostanra, nem? :/


Nagyon szepek a Ti gorbeitek is, remelem, sok baba lesz ebbol ebben a honapban! De jooooo lenne!!!

2010. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:

Bocsi, K voltam az elozo.

Mindig elfelejtem. :)

2010. jan. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező én a 18:25 válaszoló vagyok nekem volt már tavaly két vetélésem. A nevem Zsu. Képzeld nekem is volt tegnap egy nagyon halvány rózsaszínes folyásom ma már megint fehér színű. Akkor lehet nekem is beágyazódás? Istenem nagyon kiváncsi vagyok. Mert nekem a baba hamar összejött eddig mindig csak nem maradt velünk. Szorítok neked! Irj holnap is én is írok.
2010. jan. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:

Halihóó Kedves Leendő Kismamik!(és a MÁR Kismami!--aki remélem szerencsét hoz nekünk:))

Hát képzeljétek,én ma vagyok a 10-ik dpo-n,és én hülye ellőttem egy tesztet!De milyennel?Egy 25-össel...Csak az volt itthon.:(

Úgy kidobtam a kinti nagykukánkba 10 perccel a tesztelés után mint annak a rendje!

Volt rajta csík 2!A 2.csík nem szellemcsík hanem halvány,mert láttam!Becsapott!!!Amúgy nem is hiszek neki,mert Medilab....és skan szidják!:(

Van egy Gabrill-em is,ami szintén 25-ös,de azt csütrtökre tartogatom,ha addig nem jön piri!

Már nem is fájnak annyira a melleim.Szóval tuti rossz volt a teszt,fals eredményt dukált:(

Nekem sajnos meg fog jönni,mert már csak néha fáj a hasam,és ugye a melleim érzékenysége is csökkent:(

Nekem is ma fehér színű,krémes a folyásom---mint sajna mensi előtt szokott...:(

Le vagyok törve!

Kedves Lányok!Szítok értetek!

Ki mikorra tevezi a tesztelét?

Aki itt 14-re nem várja,mit stólnátok ha csütörtökön a reggeliből tesztelnénk?

Ki milyen tesztet fog használni?Nekem csak ez a Gabriell van,és az 25-ös,lehet --lesz.Nem bánom ha nem mutatja ki a babát,de rá egy hétre már nagyon fogok bizakodni!Most nagyon remélem ,hogy nem jön meg!Adja meg nekünk is az Istenke azt a 2 csíkot,és maradjon is meg Mindannyiunknak a babóka!


Már azt is álmodtam az éjjel,hogy megjött....:(

Én leszek ebben a fórumban:Husibaby--egy másikban is az vagyok.

Ti is írtok ismertetőül Domin nevet?--aki mg nem írt,persze!

Puszi Nektek!

2010. jan. 10. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!