Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja nov.10. -ére?...

Ki nem várja nov.10. -ére? Hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 09:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

PA,



Én 9-én nem várom.

annyi a tünetem, nagyon fájnak a melleim, iszonyúan fel vagyok puffadva és nem kívánom az édességet, meg nincs semmi folyásom. ami amúgy szokott lenni.

hamarosan kiderül!

neked van valami tüneted?

2011. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Eddig csak a szokásos mensi előttiek.De még van pár reményteli nap!
2011. nov. 6. 10:48
 3/22 anonim ***** válasza:

PA,


lehet holnap tesztelek egyet...nem tudom. félek, mert One Step 10 es tesztem van, amiről sok rosszat hallottam. lényegében nem is olyan,mint egy 10 es teszt.... na,majd reggel meglátom:)

2011. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Drukkolok Neked! Én még várok, talán majd csütörtökön tesztelek, ha addig nincs változás!
2011. nov. 6. 10:56
 5/22 anonim ***** válasza:
szia! Én 11-re nem várom, nekem is eddig mensi szerű tüneteim vannak én is fel vagyok puffadva, de ez mensi előtt is szokott lenni. Na majd kiderül. Írjátok meg, hogy mi lett!Szorítok mindenkinek:)
2011. nov. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Először is az elsőnek írom..Nekem anno ez volt a tünetem h abszolút nem kívántam az édességet :) ami nálam nagyon furi volt.MEg mellfeszülés. Az eredmény már 27 hós :).

Én 8.-ára nem várom,de ma már jön valami kis vér tuti megjön sajna :(! 4.hónapja ...:(

2011. nov. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Adrika ***** válasza:

Én 10-ére nem várom!

Tüneteim:

-mellfeszülés,érzékeny bimbók

-étvágy fokozódás

-néha derékfájás.

Én 8.dpo-n kíváncsiságból csináltam ESTE! 1 25-ös tesztet,halvány pozi lett.

Aztán a 9-en és 10-en is és mindegyik halvány pozi lett!

Már 2 gyermekem van és mindkettőnél ezek voltak a tünetek,így hiszek a teszteknek,meg a megérzésemnek!

Már csak abban reménykedem,hogy jól megtapadt a babánk és minden rendben lesz!Első hónapunk volt!

Mindenkinek szorítok,hogy hasonló jókról számoljatok be a napokban!

2011. nov. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok

én is 8-10-e közöttre várom,

tünetek: mensi szerű has fájdalom néha és mellfeszülés


nagyon reménykedem már 6 hónapja próbálkozunk, ha most sem jön össze lemegyünk a dokihoz

2011. nov. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

PA,


Nos én ma reggel ++++++++++++ teszteltem!!! egyből kettőt csináltam meg. egy One-Step 10 est és egy Corax-ot,ami 25 ös szerintem, bár ezt nem láttam rajta sehol feltüntetve.

2 nap múlva nem várom,de gondoltam egy merészet és megcsináltam:)

itt vannak előttem a tesztek és jól látható mind a két csík!!! hihetetlen boldog vagyok!!!!!!!!!!

2011. nov. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
PA-Gratulálok neked :D Remélem mi is így leszünk, de én nem merek előtte tesztelni, valamilyen tüneted volt, ami nem szokványos???
2011. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!