Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja, mára-holnapra?...

Ki nem várja, mára-holnapra? Mikor teszteltek, hogy vagytok? Tünetek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 06:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát nekem még van napom. Tüneteket nem lesek, mert ha akarok akkor találok is. A hőm még szép 37 fok kereken. Szerda-csütörtök magasságában tervezem a tesztet ha még akkor is magasan lesz a hőm.
2010. dec. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lemaradt egy négyes.

Tehát nekem még van 4 napom.

2010. dec. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én mára nem vártam,csináltam tesztet,halvány második csík,majd holnap újra hátha erősebb lesz.Tünetek már múlt héten volt:hányinger,szédülés,puffadás,meg a farokcsontom néha nagyon nyilalt!Neked?Teszt?
2010. dec. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En mara nem vartam,de meg akarmi lehet!!a tegnap reggel mar nem birtam magammal es csinaltam egy tesztet de negativ lett a hom meg 36,7 szoval nem tudom hogy akkor most mi van!!!
2010. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Holnapra nem várom. Menstruáció előtti napon a következő tüneteim vannak: derékfájás, de mintha kiakarnák húzni, és csúnya nagy pattanások, még egyik sem jelentkezett. A hőmet nem mértem, a melleim fájnak, és érzem az alhasam (tehát nem fáj, csak kellemetlen, érzem, hogy van), de ezek is lehetnek menstruáció előjelek. Holnap délután nem kellene jelentkeznie, de 1-2 napot néha szokott késni, de ha péntekig nem jön meg akkor van valami. De én addig úgy sem bírok várni, lehet tesztelek holnap vagy holnap után. Az ovu elvileg nov. 23-án volt az ovu fájdalomból ítélve, 22-én és 24-én voltunk együtt, előtte 20-án, utána 25 és 28-án. Ittam palástfűt is, szerintem van rá esély. De nagyon félek, hogy még sem sikerült.
2010. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem az ég világon semmi tünetem nincs...Máskor mesi előtt egy héttel már görcsölök,le akar szakadni a hasam,fájnak a cicijeim..most meg semmi...Mondjuk a teszt is negatív....
2010. dec. 6. 12:03
 7/12 anonim ***** válasza:
En mara nem vartam es nem is jott meg!!! a tegnep teszteltem de sajna negativ lett!!!holnap tesztelek megint aztan majd meglassuk!!!!
2010. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Drukkolok magunknak:)
2010. dec. 6. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szorítok mindannyiunknak, nekem holnap nem kellene megjönnie, de úgy néz ki megfog. De mindenképpen akarok egy tesztet venni, ha esetleg nem sikerülne felhasználni, akkor legközelebb január 2-3-án már lehetséges. Ha most nem sikerült még mindig bízhatok benne, hogy az Újév boldogan kezdődik.
2010. dec. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én holnapra nem várom hát múlt hét szerda óta úgy fáj a cicim,hogy csak na,éjjel min 2 pisi és álmosság van rajtam.Holnap tesztelek.

Majd írom az eredményem.Mindenkinek megy a drukk.

2010. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!