Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Olyan, jó, hogy itt vagytok!!

Husibaby, nyugi, ne aggódj a barnázás miatt. Egyébként nekem nincs folyásom, pecsételésem, talán egy picikét néha krémes, de nem biztos:)


Mary

2010. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
Ja, és olvastam a kiirt kérdésed és felismertelek:)
2010. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!

Esett a hőm:36,6-ra,és megjött ma reggel.

Kedves K.!Örülnék ha lenne baba annak ellenére,hogy megjött,de ez szerintem nálam nem valószínű.Nem is tsztelek,mert én rendes mensinek látom!

Iszonyat el vagyok keseredve:(((((

Lányok,legalább Nektek legyen ++++!

Drukkolok!

2010. jan. 14. 06:41
 54/86 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon sajnálom!!!

Ismerem az érzést, amit érzel... Próbálj arra gondolni, h. új hónap új lehetőség!!!

2010. jan. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
Mary voltam.
2010. jan. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a bíztató szavakat!:)

Ma elmentem dokihoz--leváltottam az előzőt,mert az nem csinált semmit--és abban maradtunk,hogy menyjek vissza hozzá jövőhéten csütörtökön,megnéz,megvizsgál.25-én beírt pé követésre,aztán 27-re is 9 órára.Mindenképpen csinál egy laparoszkópiás műtétet,és a páromnak is kell jönni jövéhéten a dokihoz,mert kap beutalót spermavizsgálatra+hasonlók!Párom nem nagyon rajon ezért,de persze benne van:)Áll még előttünk hormonvizsgálat,pajzsmirogyvizsgálat is.

Ha minden oké,akkor nyugiban leszek,hogy egészségesek vagyunk,csak még nem jön a baba.De addig pesze,hogy örlöm magam,mert lehet van valamelyikünknél gond,és ezt idáig nem tudtuk.A korábbi dokim,meg menyjen a francba,mert zeket a vizsgálatokat ő is megcsinálhatta volna,nem kellett volna ennyit várni!Amúgy már most mondta a doki,ha nem sikerül,vagy ha a párommal gond van,akkor irány a Kaáli Intézet.

Még csak most először voltam ennél a dokinál,de úgy érzem,már többet adott mint az előző dokim,aki csak azt tudta mondani,hogy jöjjek vissza jövőhónapban.

Szerintetek jól döntöttem,hogy lecseréletm a dokit,és teljesen kivizsgáltatjuk magunkat?Lehet egy nagyon kis apróság miatt nem lehet baba,ami orvosolható.Én nagyon nagy reményt kaptam ettől a dokitól!

Köszönöm,hogy Ti is mellettem ál(ta)tok!:)

Mindenkinek minden jót kívánok!

2010. jan. 14. 11:52
 57/86 anonim ***** válasza:

IGEN, szerintem jól döntöttél!!!


Ha most nekem is meg jön(de hátha nem), akkor mi is megyünk dokihoz, a párom szintén nem örül, Jaj, ezek a férfiak...

Kitartás, kitartás!!!

Mary

2010. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:

Zsu vagyok. Kedves Kérdező. Ne keseredj következő hónapban biztos fog sikerülni, mert ha megnyugszol hogy a dokid segít az biztos jót tesz majd neked.

Nekem ilyen a görbém ma:

[link]

Tünetem csak az esti mellfájdalom és iszonyatosan fáradt vagyok két napja egész nap. Meg ma nagyon fájt a hátam. Ezért úgy gondolom nekem is meg fog jönni. Két nap és kiderül:) Nekem van krémes folyásom, de sokkal kevesebb mint mensi elött szokott lenni. Hát a többieknek drukkolok hogy pozitív tesztjük legyen. Neked kérdező meg sok sikert a köv. hónapra. Azért írjatok még én kiváncsi vagyok mindenkire!

2010. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 A kérdező kommentje:

Kedves Mary és Zsu!

NEKTEK NEEEEEM FOG MEGJÖNNI!

Én ezt tudom!Hajrááá Lányok!Pozitívan!Húú de izgi!Komolyan mondom,hogy legalább Nektek jöjjön már a babucika!Olyan jó lenne,ha sikerülne már valakinek!Lécci teszteljetek már egy +++++++++++++-at!


ÉS MEGÍRNI ÁM!:)



Én mostantól máshogyan fogom látni a dolgot,lesz ami lesz!Úgyis sikerülni fog nekem is,és utánatok én is majd + tesztelek!Én sem fogok sokat lemaradni ám,mert megfogadtam,hogy lesz 2010-es babám!:)

2010. jan. 14. 17:26
 60/86 anonim ***** válasza:

Köszi Husibaby, hogy biztatsz minket, olyan jól esik. Én még reménykedem a babócában, mert ilyen lett a görbém:

[link]

Hátha, hátha!!!!

Reménykedem, de azért igyekszem nem beleélni magam, mert, ha megjön, az nagyon fáj. Azonban örömmel olvasom, h. te máris talpraálltál a pofon után!!!

Mary

2010. jan. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!