Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 A kérdező kommentje:

Mary drága!

Nyugi!VAN OTT BABA:)

Még a hőd is feljebb ment!Ez nagyon is jóóó!

Holnapra nem várod ugye?


Háát nem áltam talpra,de azon vagyok!Ma,hogy megjött,rádöbbentem arra,hogy kell a kivizsgálás,és mindezt csak nyugiban lehet végigcsinálni!

Lesz nekünk is majd baba,csak még egy kicsike ideig várni kell rá!

Semmi baj nincs ezzel,mert hiszen a JóIstenke tudja,hogy mi is megérdemeljük a sok baj után a boldogságot!

És tudom,hogy képesek vagyunk mindezt higgadtan,nyugodt fejjel végigcsinálni!

2010. jan. 14. 18:57
 62/86 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo. Mindenkepp jol tetted, hogy elmentel masik orvoshoz, maris mennyit segitett Neked informacioval, az elso alkalommal. Azert durva, hogy a masik doki nem csinalt semmit honapokig.

Tok jo, hogy most megnyugodtal egy kicsit, legalabb most mar tudod, hogy tortenni fog valaki. Aztan ki tudja, lehet tenyleg igaz lesz, hogy majd a jovo honapban mar ossze is jon, mert most egy kicsit nyugodtabb vagy a doki miatt. :) Ugy legyen.


Lanyok, Mary, Zsu, Nektek nagyon igeretesek a gorbeitek, szoritok, hogy baba legyen, tenyleg jo lenne nehany baba ebben a honapban. :)


Nekem meg mindig nem tudom mi lesz. A gorbem tegnap 4 tizedet esett, ma meg 5 tizedet ugrott vissza, nem is ertem, hogy mi van. Kozben felvaltva van mensi-szeru enyhe gorcsolesem es hanyingerem. Hogy mi lesz ebbol? Sajnos nagyon ugy erzem, hogy meg fog jonni, de azert meg remenykedem egy kicsit. :)


Szep estet Mindenkinek

K

A gorbem igy alakult:

[link]

2010. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 A kérdező kommentje:

Kedves K.!

Miért nem nyugszol meg kicsit Te is!Hiszen nem esett tobább a hőd,hanem még jobban felment,mint ahogy esett!

Ez nagyon klassz!:)Van baba,csak légy türelemmel!

Nagyon drukkolok Neked is!

Remélem megírod a + teszted eredményét!Annyira szeretnék gratulálni!

Amúgy a görbéd alapján jókor voltatok eggyütt,tehát csak FEL A FEJJEL!


Mikor fogtok már tesztelni?Olyan izgatott vagyok!

Puszi

2010. jan. 14. 21:42
 64/86 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!


Koszi a drukkolast. Csak legyen igazad. Ha reggel nem jon meg, akkor en csinalok egy tesztet, remelem, mutatni fog valamit. Csak azt nem tudom, mennyire befolyasolja a tesztet az, hogy nekem mindig fel kell kelnem egyszer az ejszaka folyaman pisilni, ugyhogy nekem a reggeli nem igazan az elso lesz? Vagy attol annak szamit? Mennyi ora alvas kell hozza minimum? Vagy van ilyen egyaltalan? Na mindegy, azert csinalok.

Csak nehogy az legyen, mint a mult honapban, hogy kesik, aztan megsincs semmi. Mert annal idegesitobb nincs. Akkor mar jojjon meg idoben, hogy kezdhessuk elorol. :) Na, de ilyenekre meg nem gondolok, inkabb arra, hogy reggel nem jon meg, es akkor tesztelek. Es megirom majd az eredmenyt. :)


Jo ejt Nektek.

K voltam.

2010. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 A kérdező kommentje:

Kedves K.!

Nem szabad sokat inni elalvás előtt,--mert az hígítja a vizeletet--és minimum 3-4 órai alvás szükséges!


Nappal is koncentrált lehet a vizelet,ha nem iszol 4 órán keresztül.


Jaaaaj,de izgi,már nagyon várom,hogy tesztelj!!!ÍRD ÁM MEG!


Többiek Ti is!!!

2010. jan. 15. 08:38
 66/86 anonim ***** válasza:

Na, hat teszteltem ma reggel, de nem lettem biztosabb a dologban. :) Szerencsere kibirtam, hogy csak fel 2kor kellett felkelnem pisilni, igy volt bo 5 ora a tesztelesig. A hom megint felment egy tizedet.

Szoval a teszt: nem igazan tudom, hogy most ez mennyire jo vagy szamit-e, ugyanis csak halvanyan van ott a masodik csik. Csinaltam egy masodikat is, hogy megnezzem, hogy nez ki, amikor meg hasznalatlan (mert a nagy izgalomban ezt eszre sem vettem az elsonel), es kibontas utan teljesen ures. Es a masodik is ugyanugy nez ki, halvanyan van ott a csik. A control csik az mindkettonel nagyon eros. A parommal is megnezettem, mert azt gondoltam, csak en kepzelem oda a masodik csikot, de o is latta, pedig o kicsit szinteveszto.

Szerintetek ez most mi???

AAAAAAAAAAjjjjj, ez a bizonytalansag. Azert bizakodom, de igyekszem nem beleelni meg magam, hogy ne legyen nagy pofaraeses. Ja, es a mensimnek egyelore semmi jele. :)


Szep napot mindenkinek!

2010. jan. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Halkan gratulálhatok akkor?:)

Szerintem pár napig várj,és úgy 2-3 nap múlva tesztelj!Ha baba,kimutatja!ÉS KI FOGJA ,HIDD EL!!!


Lányok!Mi lehet velem?

Volt itthon egy hülye tesztem,mondom ellövöm,mert mintha fájnának megint a cicijeim.

Ez az eredmény:

Szerinttek?

Ja!Mensim még volt reggel,most meg barnázok.(Tegnap meg megjött)

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. jan. 15. 13:19
 68/86 anonim ***** válasza:
Zsu vagyok lányok képzeljétek kiváncsiságból csináltam egy tesztet és halvány pozitiv pedig most csináltam délután és még két nap van a nemvártig. Akkor ez tényleg pozitv nem? Nem tudom hogy kell képet csatolni pedig megmutatnám szívesen
2010. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 A kérdező kommentje:

Jaaaj Zsu!Úgy örülök!Gratulálok!

Milyen teszttel teszteltél?

Ha reggeli elsőből tesztelsz,BIZTOSAN sokkal jobban fog látszódni,amúgy meg 2 naponta duplázódik a hcg!!!


Képfeltöltés:

Rámész a www.kepfeltöltes.hu oldalra.Oda feltöltöd a képet,kijelölöd a linket,és ide bemásolod.Én is így csináltam!

Nagyon kíváncsi vagyok rá!Remélem sikerülni fog!


De jó lenne ha a töbiek is + tesztelnének!

Szerinted nekem milyen amit csatoltam?Pedig tegnap megjött,ma meg csak barnázok....


Husibaby

2010. jan. 15. 18:50
 70/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok.


A reggel 9:04-es hozzaszolo en voltam, K. Mindig elfelejtem odairni. Szoval en voltam, aki azt a halvanyat teszteltem, es most izgulok, hogy az mit is jelent. Attol, hogy halvany meg pozitiv? Ha negativ lenne, akkor meg halvanyan sem lenne ott semmi, nem? Mindjart rakerdezek egy masik kerdesben, hatha lesznek, akiknek hasonlo tapasztalatuk van, es megis babasak lettek. :)

Nagyon izgulok!! De azota sincs semmi, pedig mar tegnapra nem vartam.


Zsu, Te is ebben a helyzetben vagy akkor, hogy halvany volt. Mondjuk Te meg a nemvart elott vagy es maris olyan. :) Tok szupi, remelem, Neked is osszejon.


Most mondta a parom, hogy o reggel (mikor en mar elmentem dolgozni) utananezett a neten, hogy mi is a tapasztalat, es azt mondtak mindenhol, hogy nagy valoszinuseggel terhesseg, es 48 orankent ujra kell tesztelni. :) :)


Kedves Kerdezo. A Te kepeidet nem tudtam megnyitni, pedig nagyon kivancsiva tettel. En miert nem tudom megnezni? Ird le, hogy mi ujsag!!!!


Szep estet mindenkinek.

K

2010. jan. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!