Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 A kérdező kommentje:

Mary!

A görbéd alapján szerintem jókor voltatok eggyütt:)

Szeintem Te jobban reménykedhetsz mint én.Képzeld az előbb egy csomót szenvedtem azzal,hogy meg tudjam nyitni a görbédet--mert lefagyott a gépem(laptop).

Most működik:)

Én bizakodok , bizakodok....most olyan megjönérzés van,ma is fájt a fejem de nem úgy mint tegnap.


Kíváncsi leszek holnap hogy alakulunk!

Remélem nem esik a hőnk!


A lányaim 13,5 és 8,5 évesek.Az előző házasságomból zülettek.

7 éve elváltam,5éve élek mostani párommal,akivel most szeretnénk közös babát--páromnak nincs.

Ha tudnád milyen mákom van ezzel az emberrel:)Komolyan,mintaember!Nem iszik,nem cigizik,nem nőzik,takarít ha kell,melóba jár,mos,...húúú,ha sikerül a baba,tuti kímélve leszek.:)De én tudom,hogy jó mozogni,érzi azt egy terhes nő,mikor kell pihennie.

Már az apás szüést tervezi.....:)

2010. jan. 12. 21:33
 42/86 anonim ***** válasza:

Na lanyok, mindenkinek drukkolok holnapra, hogy ne jojjon meg!!! Nekem nyoma sincs egyelore, remelem, nem is lesz. A hom meg mindig maradt, mehfajdalmam ma nem annyira volt, viszont reggel szornyu hanyingerem volt. Most este meg szornyu almossag kapott el mar tok koran. Persze, lehet, hogy ennek semmi koze hozza. :)


Ti teszteltek holnap reggel? Vagy megvarjatok az elso napot, es ha nem jon, akkor csak masnap? En nem tudom, mit csinaljak, lehet, varok meg egy napot. Most mar csak kibirom. :)


Jo ejt Mindenkinek!

K

2010. jan. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 A kérdező kommentje:

Kedves K.!

Háát,én szerintem nekünk nem sikerült,mert reggel már kicsit elkezdtem barnázni:(És mensi előtt mindíg ez van:(

A hőm ma 2 tizedet viszont feljebb ment.Teszteltem:--.

Lányok!Írjátok már meg,hol lehet 10-es érzékenységű tesztet venni?Mert ma is csak 25-ös van itthon.Felénk nem lehet kapni mást:(Csak ha nagyobb városba utazok,vagy ha megrendeltetem a patikában.Ma vattem tesztet holnapra.Ha nem jön meg,akkor holnap nem tesztelek,hanem csak szombaton.

Már nagyon izgi ami van,mindenki be van parázva:(

Én letörtem a barnázásom miatt,remélem nem lesz erősebb...

Írjatok ám!


Kedves első,aki + teszteltél!TE VAGY A KABALÁM!

2010. jan. 13. 08:53
 44/86 A kérdező kommentje:

Így lakultam mára:

[link]

Mitől lehet az enyhe barna folyás?

2010. jan. 13. 09:23
 45/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!

Olyan fáradt vok, hogy a betűket is alig látom, nem tudom, mi van velem...


Husibaby grat a lányaidhoz és a férjedhez is:)!!! Ja, és kivánom, hogy a barnázásod oka csak az legyen, hogy a szervezeted még emlékszi a menzidre, de már nem fog megjönni!!!! Érdekes, hogy neked is feljebb ment a hőd, nekem is, igaz, nem nagyon értem a dolgot: reggel hatkor felébredtem és megmértem(36,85), majd tovább aludtam, legalább is próbáltam, mert 7-kor kell mérnem, nem másztam ki az ágyból és 7-kor megint megmértem, 37 volt. Na, érti ezt valaki??? A görbémen ezért csak 36,9-et jelöltem. Lehet, hogy beteg leszek??? A fejem most is fáj és alig vártam, hogy hazaérjek.


Ja, igen, majd elfelejtettem megemliteni, hogy reggel teszteltem, de én inkább érvénytelen eredménynek könyveltem el sem mint negativnak, mert még a kontrol csik is alig látszott-rossz lehetett a teszt. Ne kérdezzétek a teszt tipusát, márkáját, mert nem magyarországi vagyok és itt teljesen más teszteket lehet csak kapni, az erőssége meg nincs feltüntetve!!!

Igyekszem nem tesztelni még egy darabig!!!

Mary

2010. jan. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
Zsu vagyok. Sziasztok. Nekem ma a hőm 36.9 már. Pedig az alaphőm 36.2, és 36.7 volt a legmagasabb a tavalyi két terhességemnél. De szerintem meg fog jönni nekem, mert nem igazán van tünetem. Csak nagyon álmos fáradt vagyok ma, még a kollégáimnak is feltűnt. Meg annyi hogy akkor fájnak a melleim ha este leveszem a melltartót és ha ráfekszek. De ez lehet a mensi miatt is. A fáradtság pedig szerintem az időjárás miatt van. De nektek szorítok nagyon:)
2010. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:

Kedves Mary!

Háát még mindíg barnázok:(Kész vagyok teljesen,és megjönérzésem van.

Fejem nekem is fáj,de legjobban tegnapelőtt éreztem,aztá tegnap nam annyra,ma is fáj mint tegnap.

Lehet valami front jön--csak a tv-ben nem mondták be.

Feltettem egy kérdést,amiben azt kérdeztem,hogy aki mensi helyett barnázott,annak lett-e baba?NEM PONTOSAN ÍGY ÍRTAM KI,DE EZ VOLT A LÉNYEGE.

Kaptam több választ,és az egik válazoló azt írta,hogy a 12-13-ik dpo-ján barnázott,és a 16-ik dpo-ján tesztelt +Görbéjét is csatolta,volt nála is esés!

Hát őszintén szólva,nagyon örülök ennek a válasznak,mert erőt ad.Bízom benne,hogy nem erősödik a barnázásom,és lehet még ebből baba!Húúú,de annyira jó lenne!

Ma délután álmos voltam,aludtam.Megmértem a hőmet:37,2 volt!Remélem nem esik le eggel,és utána sem!


A tüneteid Neked babásak!:)Hőd is jól fennt van!

Már itt vagyunk a végén,hogy bármi lehet.Megy a para!

Írj még!

2010. jan. 13. 18:13
 48/86 A kérdező kommentje:
Én is teszteltem ma,nekem is alig akart kijönni a kontrolcsík!Reggeli elsőből csináltam.És a háttér meg tök piros lett,de a tsztcsík helye meg fehér:(Ki érti ezt?Az én tesztem is rossz volt ugye?
2010. jan. 13. 18:15
 49/86 A kérdező kommentje:

Kedves Zsu!

Jól fennt van Neked is hőd!:)Hol fáj a melled?Van megjönérzésed?



Nektek semmi folyásotok nincs ugyge?

2010. jan. 13. 18:17
 50/86 anonim ***** válasza:

Megy az izgalom, ezerrel, latom. :) En is most ertem haza munkabol, es rogton ideultem, hogy megnezzem, Ti hogy alltok. Elegge el voltam keseredve, mert ma reggel nekem is esett a hom, de most mar nem vagyok. Hiszen Kedves Kerdezo, Neked is visszament, ugyhogy van remeny. Es hat tobb gorbet is lattam mar, ahol leesett, es megis baba lett.

Egesz nap megjon erzesem volt, de semmi. De lehet, mar csak bekepzelem. :)


A barnazas miatt azert ne aggodj annyira, ugyanis a legtobb nonek van valamilyen szintu verzese az elso honapokban, ugyhogy ez normalis. A sogornomnek pl. mind a ket terhessegenel ugyanugy meg volt az elso ket honapban. Raadasul neki meg az is rontotta a dolgot, hogy az elso terhessegenel csak a 8. hetnel mutatta ki a teszt, ugyhogy volt meglepetes. :)


Szerencsere minden helyzetben van kivetel, es sosem tudhatjuk, hogy mikor leszunk mi azok, ugyhogy fel a fejjel lanyok! En is probalok pozitiv maradni, es hatha az akkor atmegy a tesztemre is. :) :)


En Londonban lakom, ugyhogy nem tudom Mo-n hol lehet 10es erzekenysegu tesztet kapni. De itt sem lattam boltokban egyaltalan, a netrol rendeltem csak. Ott viszont rengeteg van, csomagokban adjak es tok olcso. Persze meg nem probaltam, ugyhogy nem tudom, hogy mennyire jo. :)


Na, szep estet Nektek, es csak pozitivan!!! :)

K

2010. jan. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!