Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
Szia Zsu vagyok. Még ne keseredj, lehet hogy az a pozi tényleg pozi. Nekem sincs tünetem néha nagyon ritkán érzem a méhem és kicsit húz a mellem de ennyi. De hát nekem már volt két terhességem és ott se voltak komolyabb tüneteim. Szóval ez még nem biztos hogy nem vagy terhes. Nekem vasárnap kéne megjönnie úgyhogy még van időm. Addig nem tesztelek amíg nem késik. Majd csak utána héten. Neked drukkolok.
2010. jan. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 A kérdező kommentje:

Drága Zsu!

Remélem igazad van,és a JóIstenke bszél belőled!

Nekem van 2 lányom már.Jó lenne egy kis fütyis!De lényeg az egészség!

Köszi a drukkot!Én is szorítok Neked!Meg Mindenkinek!DE NAGYON--MERT RÁNK FÉRNE!!!

2010. jan. 10. 13:16
 33/86 anonim ***** válasza:

Husibaby vagy, akkor már találkoztunk:)


Egyébként most nem értem, h. a + teszten miért keseredtél el ennyire??? OK, korai volt tesztelni, azt aláirom, de még simán lehetsz babócás!!! Én még nem is tervezem a tesztelés, majd, ha elmúlik a nem várt napja, csak utána, legalábbis igyekszem higgadt maradni. Eddig a férjem is olyan semlegesnek tünt, de az előbb mutatták a hiradóban a kidobott újszülöttet és ettől kiakatd...


Én, amit most érzek az csak annyi hogy ma reggelre nagyon érzékeny lett a mellem, szinte hozzá sem lehet érni. Más észrevételem nincs, de ez is simán lehet menzi jele:((( ezt az időszakot(a ciklus végét) mindig utálom és várom a végét nagyon-nagyon!!!

Türelemes várakozást minden kedves sorstársamnak!!!

Mary

2010. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:

Drága Mary!

Azért idegesített fel a + teszt,mert sokan azt írják a Medilabról,hogy nem megbízható!Háát akkor nálam lehet bárni is,de remélem ,hogy terhes vagyok:)Most valamit érzek is,olyan ösztön vagy nem tudom...Nekem is érzékeny a mellem,de sokszor fáj is.Az sem mindegy hogyan fekszek,és a mellbimbós is szórakozik velem.3 napja érzem a méhemet,és rohanok ma vagy 5-ször a wc-re mert azt hiszem,hogy na,most megjött:(

Hú de sz@r érzés....itt vannak a kételyek,és én is alig várom a ciklus végét,hogy mi lesz!Ezzel nem vagy egyedül.

Ha piri nem jön,akkor megpróbálok csak csütörtökön tesztelni.

Meg a tegnap reggeli bugyin azok a foltok...háát én nem tudom...

Várjunk türelemmel!

És Lányok!Forrú ülőfürdőt kerüljétek,mert azt hallottam/olvastam,hogy vérbőséget okoz,és sajna vetéléshez vezethet:(

2010. jan. 10. 20:22
 35/86 anonim ***** válasza:
Sziasztok Zsu vagyok. Nekem nem ez lesz a hónap, de nem is vagyok emiatt ideges mert eddig minde a két baba hamar összekött csak sajna nem maradt meg. Nincs tünetem csak a mellem feszül, de nem vészesen. Nekem csak vasárnap kéne megjöjjön úgyhogy még nem is gondolkozok azon hogy most terhes vagyok-e vagy se. Inkább ami jobban aggaszt hogy ha terhes leszek meg is maradjon a kicsikénk. Mert már kétszer beleéltük magunkat hogy szülők lesz és aztán mégse ez nagyon sz@r érzés. Nem kívánom senkinek, még a várakozásnál is rosszabb hogy mikor jön már össze a baba. Szorítok mindnekinek. Irjatok ha van valami újság:)
2010. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
Zsu vagyok. Képzeljétek tettem fel egy másik kérdést de nagyon nem arra válaszolt valaki amit kérdeztem hanem bántóan írt. A kérdés: Hőgörbéről vélemény???
2010. jan. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 A kérdező kommentje:

Zsu!

Tényleg furin válaszolt a kérdésedre!Biztos el van magától szállva,hogy neki már összejött.Láttam a görbéjét is.

Nekem meg fog jönni,mert mensi előtt a melleim fájdalma csökkenni szokott,és ma már alig fájnak.Hőm is esett reggel.A sűrű pisilési inger nálam akkor mensit fog jelenteni..:(

Teszteltem,--lett.De nem jelöltem be,mert nem elsőből csináltam meg.

Én kivagyok totálisan.

De ha nem vagyok terhes akkor meg siessen megjönni,hogy kezdjem a köv.ciklust.

Megjönérzés van már 3 napja...


Szerintetk ha csökken a mellfájdalom,akkor az mensit fog jelenteni?

2010. jan. 11. 20:07
 38/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok, K vagyok. Hogy vagytok? Talan ez hulye kerdes, hiszen a hozzaszolasokbol latom, hogy mindenki elegge kivan. Ez a varakozas a legszornyubb! En eddig azt hittem, hogy nyugodt vagyok, de most hogy egyre jobban kozeleg a nemvart napja, egyre turelmetlenebb vagyok. Mar csak 3 nap ugye, ugyhogy mar elkezdett motoszkalni az agyamban, hogy mi lenne, ha tesztelnek?! Van itthon egy jo adag 10es erzekenysegu tesztem, olcso is volt, ugyhogy nem lenne elvesztegetes. De kozben meg parazok is megcsinalni, hiszen addig is meg van remeny. Jo, tudom, ha most tesztelnek, es negativ, meg akkor is van, hiszen eleg koran van. jajjjj, nem tudom, mit csinaljak. Es az ido meg olyan lassan telik.

Nekem a hom meg mindig fenn van, a mehem is fajdogal minden nap, de semmi mas.


Azert meg Ti se adjatok fel, attol, mert nincs mellfajdalom (nekem nem is volt) vagy mert leesett a hotok, hiszen tobb fele gorbet lehetett mar itt latni, meg leesett hovel is, akik babasak lettek. Tessek bizakodni tovabb, hiszen meg barmi lehet.

Kedves Kerdezo. Te mar elvileg teszteltel egy halvany pozitivat, nem? Fel a fejjel, es kitartas. :)

Mondom en igy nagyon konnyen, amikor kozben tokre izgulok. :) :)


Jo ejt mindenkinek!

K

2010. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 A kérdező kommentje:

Kedves K.!

Neked még lehet ebben a hónapban összejön,mert jók a kilátásaid--hőd fennt van,méhfájdalom...

Ha van 10-es teszted,szeintem próbálkozni lehet,de Te tudod!

Én ma sem bírtam ki,és mivel csak 25-ös van itthon azzal teszteltem,és --lett.

Korábbi halvány pozi is sz@r teszt szerintem mert sokan szidják mint a bokrot(Mediab).

Szóval becsapott:(

Így alakultam mára:

[link]

Jó béna lett a görbém,mert sokat esett:(Holnaputánra nem vérom,de ebből serintem mensi lesz,mert ennyit esett a hőm.

Sokat olvastam a beágyazódásról,van ahol azt írják 7-10 napra fejeződik be,valahol meg azt,hogy a 12-ig is eltarthat.

Lehet azért esett a hőm mert most fejeződik be a beágyazdás,és korán tszteltem--pláne 25-össel?

Ha holnap emelkedik a hőm akkor az jó ugye?

Írjatok már Ti is erről a beágyazódás témáról,hogy Ti miket tudtok róla?

Meg azt is olvastam,hogy az egyéb tünetek mellett ,a beágyazódás végére fejfájás is lehetséges.Hát akkor lehet azért fájt tegnap meg ma is a fejem?Nyugtassatok már meg,mert csalódok egyfolytába(hőesés,--teszt,mellfájdalomcsökkenés).

Pussz

2010. jan. 12. 08:12
 40/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok.

Kitartás, kitartás és pozitiv hozzáállás(ismételgetem ezt magamnak is!!!).

Husibaby még nem esett drasztikusan a hőd, hátha visszamegy holnap, én is ebben reménykedem:

[link]

Én is olvastam olyasmit, hogy lehet fejfajás, fáradtság beágyazódás környékén..., de bővebb infoval sajnos nem tudok szolgálni, BOCSI!!!

Igazából most én is úgy gondolom, hogy meg fog jönni, de semmi jellegzetes tünetem nincs: álmos vagyok, kicsit fáj a mellem, szóval, ha holnap is esni fog a hőm, akkor holnapután meg fog jönni:(((


Husibaby, milyen idősek a lányaid???


Irjatok sok jót!!!

Mary

2010. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!