Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:

Én pár nappal előrébb vagyok ugyan, és ma reggel teszteltem pozitívat, második baba, de a sűrű pisilési inger az nálam mindkét esetben baba volt, és a mellfeszülés is. Bár, menses előtt is feszült a mellem sokszor. Mondjuk ez most megérzés volt, de a dokival várok még két hetet, legyen szívhang mire megyek. Amúgy a sűrű pisilési inger az az alhasi vérbőség miatt van, és bizony a terhességi gyanújelek egyike :-) én már picit bizakodnék a helyedben.

Amúgy nekem még csak pár napot késett a mensesem, de hétfőn még negatívat teszteltem, ma reggel már pozitív volt :-) Szorítok!

2010. jan. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:

SZia Én is január 14-15 körül nem várom.

csatolom a görbém:


[link]


Gabchy

2010. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 A kérdező kommentje:

Húúú,Gratulálok Kedves Kismama!:)

Olyan jó lenne ha igazad lenne...


Szerinted az jó,ha azt érzem,mintha bármelyik percben megjönne?De sajnos olyan vizes folyásom is van--ami gondolom szintén mensit jelez.Igaz,hogy még a csütörtök odébb van,ezért nem tudom,hogy most mi lesz?:(

Neked a mellfájdalmai meradtak,vagy alakult valahogy?

2010. jan. 8. 12:17
 4/86 A kérdező kommentje:

Kedves Gabchy!

Az én görbém kutyafüle a Tiedhez képest!

Szerintem Te nagyon jó úton haladsz a + teszt felé!:)

Érzel valamit?

2010. jan. 8. 12:20
 5/86 anonim ***** válasza:

Szia! egyenlőre semmit sem, sőt. Egyedül a cicik fájnak ,de azok pé után mindig szoktak.

Hőm ennyire fel még sosem ment. ami furi, h nagyon fent van a méhem.

2010. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
a Te görbéd is szépen ível felfele. :) Lassan,d e biztosan. Most tartunk ott, h ebből még bármi is lehet, mivel még elég sok van a mensziig. Gabchy
2010. jan. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 A kérdező kommentje:

Jaaaj,dehogy élem bele magam!Túl vagyok jó pár csalódáson hidd el!:(

Ha most sikerülne az tényleg csoda lenne,mert most minden öszejött a felünk felett:(

Nekem is pé-től szoktak fájni a melleim,de most meg bele sem férek a melltartómba:(Biztos valami hormon probléma lépett fel.

Az is lehet,hogy nekem hamarabb fog megjönni mint 14,mert azt érzem,és nem is tudom mit érzek de valami olyat.

Pisilni meg sűrűn járok:(Talán mensi....

Írta itt az első válaszoló,hogy neki baba lett a sűrű pisilési ingerből.Jó lenne ha nekünk is azt jelentené,és a mellfájdalom is!


Örülök,hogy már van + tesztelőnk!:)

Lehet babona,vagy nem tudom,de mivel az első válaszoló + lett,lehet ez jót jelent,nem?

Én nem vagyok babonás,de havonta kérdezem,hogy nem várja ekkor és ekkor,és még olyan válaszoló nem volt ELSŐRE,hogy figyi:+ lett ma reggel!:)


Tök jó!!!

2010. jan. 8. 12:33
 8/86 anonim ***** válasza:
Nekem pon 2 sikertelen év van mögöttem, szóval kudarcból kijutott bőven..... Gabchy
2010. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 A kérdező kommentje:

:(((

1év:(


Én amúgy 32,párom 34 évesek vagyunk.És ti?

2010. jan. 8. 12:37
 10/86 anonim ***** válasza:

Akkor nyertem. :( :)

Én 27 a párom 30 éves.

2010. jan. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!