Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:

Hogy vagytok ma, lányok???


Én eléggé elkeseredtem: megint esett 1 tizedet a hőm(most 36,8) és a férjem tegnap vett egy 10-es tesztet, de ma reggel negativ lett. Mi a csuda van most??? Ugye egy ilyen tesztnek már ki kellene mutatnia, ha baba van a dologban??? Viszont tapintottam a méhszájamat, és még egyáltalán nem menzis... Lehet, h. csak egyszerűen késni fog...

Irjatok, csajok!!!

2010. jan. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim ***** válasza:
Zsu vagyok. Én gabriellel teszteltem a halvány pozitívat és az 25-ös ráadásul a nemvárt elött és délután. Én majd holnap reggel is tesztelek ezt még apának nem mutattam, de ő a teszt tudta nélkül is azt mondja terhes vagyok mert eléggé bedurrantak a melleim és nincsenek rajtam a mensikori pattanások se. Ja és állandóan alszok ami rám nem jellemző
2010. jan. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim ***** válasza:

[link]


remélem jó a kép. Zsu vagyok

2010. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:

Tok jo, Zsu, hogy egy 25os teszt mar a nemvart elott ilyet mutat Neked. Olvastam a masik kerdesedet is, es ott is mindenki azt mondja, hogy ez egyertelmuen pozitiv. :)


Es ezek a hozzaszolasok nekem is segitettek egy kicsit, hogy elmerjem hinni, hogy az enyem is pozitiv. Az enyem egy arnyalatnyival erosebb, bar en 10essel csinaltam, es a nemvart utan egy nappal. De meg mindig felek elhinni, nem szeretnek utana csalodni. Ugyhogy holnap en is ujra tesztelek, remelem, az mar erosebb lesz, es akkor en is jobban el tudom hinni. :)


Irtad, hogy Te is tesztelsz holnap reggel. Majd megint felteszed, hogy mit mutat?


Kedves Kerdezo. Te eltuntel kicsit, remelem, minden oke. Ma meg tudtam nyitni a kepeidet, es bizony Neked is nagyon ugy nez ki, mint a mienk, ugyhogy remelem, Te is orulsz.


Ugy izgulok. Ugy latszik, hogy a legelso hozzaszolo megis szerencset hozott az itt resztvevoknek?! :)


Pussz

K voltam

2010. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 A kérdező kommentje:

Sziasztok Lányok!Újdonsült Kismamik!:)

Látom,nem hagytatok cserben és meglett mindannyiótoknak a + teszt!Ez nagyon jó!Gratulálok!


Én nem tudom mi lehet velem,amiket feltölöttem képeket azok 25-ös érzékenségűek!

Tuti nem fogok jó ideig tesztelni,mert szerintem hamis 3 lett!:(Bár nem tudom miért volt a mensim másfél napos?Mindíg 3-5 napig szokott tartani.

Bízom benne,hogy nem csapott be a teszt,és van ott baba,csak az idegesít,hogy miért jött meg?Pedig ha terhes vagyok nem is fogant későn!Esetleg későn ágyazódhatott be,és későn kapta az agyam az infót,hogy van baba,és ezért lett csak ennyi a mensim?

Hát én már semmit nem értek,majd ha legközelebb nem jön meg,akkor fogok igazán örülni!

Amúgy meg 25-én dokihoz kell menyjek pé követésre.Lehet nem is tüszőt fog látni,hanem már petezsákot?

Hú de jó lenne!:)

Na majd még leszek,csak annyi minden elintézni való van,hogy nem tudok sokat itt lenni,a másik ameg az,hogy elintézem amit kell,akkor nem számít délelőtt vagy délután van,muszály lefeküdnöm,mert állva elalszom...

Pusz Neketek!

2010. jan. 16. 14:06
 76/86 A kérdező kommentje:

Sziasztok Kismamik!!!!

Na ezt olvassátok el,csak ne hogy hanyatt essetek!:)

Szóval tegnap elmentünk dokihoz,--bár nem sajnáthoz,--mert nem hagyott a dolog.

Megnézett hüvelyi uh-n,és a méhnyálkahártya vastagsága:17,2 mm-es.Mondom a dokinak,hogy egy napra,de inkább másfél napra nekem megjött a mensim rendesen,de már nincs semmi.Bogyót nem adott,mert nem volt már vérzés.Mondta,hogy nem lát sem a méhben,sem a méhen kívül semmit,menyjek vissza 2 hét múlva.

Marha jó,nem?

És hát így alakult a görbém:

[link]

Mindíg lent van mensikor és utána is a hőm,most meg 36,8!

Sűrűn járok pisilni,de idegesít ez a megjönérzés.Ti nem éreztek ilyet az alhasatokban?????????????

Írjatok már véleményt,de ne azt,hogy teszteljek újból,mert azt nem fogok,talán egy hét múlva--ha nem esik vissza a hőm,vagy nem lesz addig valami gubanc.

Puszi

2010. jan. 17. 09:32
 77/86 anonim ***** válasza:

Legelső válaszoló vagyok, bocs lányok, már régen írtam. Én vagyok a "kabala", és még mindig szorítok, mert azok a képek igencsak pozitívnak tűnnek. Én sosem voltam "hőmérő", most sem tudom hogy alakul a hőm, én 10 napja pozitívat teszteltem, azóta erős hányinger, mellfeszülés, minimális folyás (fehér), és holnap megyek dokihoz. Szorítsatok, hogy minden ok legyen, bár bizakodom, hogy azért be-bejelentkezik az a bébi reggelente a hányingerrel. Vártam idáig, a menses szerintm ma töltöm be a 6 hetet, nem akartam előbb menni orvoshoz, hogy legyen szívhang. És még senki sem tud erről az egészről, csak a férjem, és ti :-)

Holnap-holnapután értesítelek titeket az eredményekről.

2010. jan. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:

Kedves "Kabalank"! Ugy nez ki, hogy tenyleg az voltal, mert egesz sikeresnek tunik ez a honap. En mar masodjara teszteltem ma reggel, es most mar sokkal erosebb az a 2. csik, mint az elso alkalommal. A nemvart idejen voltak alhasi gorcseim, mintha meg akarna jonni, de semmi szerencsere, meg barnazas sem. Egyedul annyi tunetem van most, hogy estenkent eleg eros hanyinger tor ram, es eleg konnyen kifaradok. De amugy semmi.

Mivel ezt a fajta tesztet most hasznaltam eloszor (ebben a honapban), es mar elso alkalommal is ott volt halvanyan a csik, eleg nyugtalan voltam, hogy vajon jo-e a teszt. Ugyhogy a ferjemmel is csinaltattam egyet, es tenyleg megnyugtatott, mert neki semmit nem mutatott (meg szerencse). Ugyhogy tenyleg jo a teszt. :) :)

Te nem teszteltel masikat, csak azt az egyet? En meg mindig felek elhinni, ugyhogy ket nap mulva megint csinalok, amig nem lesz tok eros a 2. csik. Mar en is nezegetem, hogy hova menjek orvoshoz (itt Angliaban hamarabb be kell jelentkezni, mert ki tudja, mikorra adnak idopontot), csak mar akarom, hogy megerositsenek. :)


Kedves Kerdezo. Elhiszem, hogy nagyon kivagy most, ez teljesen atjon a hozzaszolasaidbol, es olyan rossz ezeket olvasni. Nagyon sajnalom, hogy ennyire kivagy, es hogy senki nem tud Neked segiteni. En azert meg minddig azt mondanam, hogy van okod remenykedni. Ugyan en meg nem voltam orvosnal, de tobb helyen olvastam mar, hogy azert is felesleges olyan koran elmenni, mert meg a doki sem lat semmit. Azert kell tesztelni. Hiszen mensid sem volt normalisan, ugyhogy nagyon is lehet gyanus. Es a teszt is, megha halvany is. De persze elhiszem, hogy meg nem mered elhinni, beleelni Magad (meg en sem!), es ez a bizonytalansag nagyon rossz. De azert probalj meg eros lenni, mar csak azert is, mert gondolj bele, ha megis van ott baba, akkor nem tesz jot neki ez a feszultseged. Tudom, nehez, de probald meg az o erdekeben!!!


Szep napot Mindenkinek.

K voltam

2010. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Grat a pozitivosoknak!!!!!

Husibaby kitartás, én is igyekszem túlélni, hogy ma megjött:((( Sőt, nem is úgy,mint szokott, hanem az elején barna tojásfehérje állagú menzim volt. Nem tudjátok esetleg, hogy mitől lehetett???

Mary

2010. jan. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:

Kedves K!

Kár újra tesztelgetni, de ha téged megnyugtat, akkor csinálj mégegyet. Úgyis lassan egyre jobban előjönnek a tüneteid is, az (bármilyen kellemetlen néha), de megnyugtató :-) Én a hőmérséklet méréséről eddig nem is hallottam, hogy ilyenkor is, ez tök új nekem. Szerintem azt is kár, mert bele lehet betegedni. De ez csak az én véleményem. Én azóta nem csináltam másik tesztet, és már tűkön ülve várom a holnap estét (magánrendelésre megyek, ahhoz a dokihoz, akinél a kisfiammal voltam), és remélem csak jót mond. Szeretnék szabályos petezsákról és szívműködésről hallani. A másik parám majd az lesz, hogy 11 hós a fiam, és császárral született, hogy nehogy a hegem problémát okozzon. De utánajártam, elég bíztató már az eltelt idő. Hozzátenném, hogy ez a baba nem teljesen tervezett, bár amikor fogant, viccesen megjegyeztük, hogy pont peteérésem lehet, de ha itt van, sok szeretettel várjuk! Mindenkinek kitartás, és nyugi!

2010. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!