Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Ki az aki NEM várja jan.14-15-re?

Figyelt kérdés

Görbétek van esetleg?

[link]

Amúgy a görbémre nem nagyon adok,mindíg felmegy a hőm,aztán mégsincs baba:(

Nekem ebben a hónap sem sikerült szerintem ,mert pé-től szoktak a melleim fájni,és most így vagyok ezzel.Ráadásul itt van a sűrű pislési inger--azt meg úgy tudom--itt valahol olvastam--hogy mensi előjele:(

Ti hogy vagytok?


2010. jan. 8. 10:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 A kérdező kommentje:

De neme ez lenne már a 3-ik baba:))))

Na?Ki nyert?


Remélem mind a 2-en nyerünk a jövőhéten,és jól kezdjük ezt az évet mert + teszt lesz:)

2010. jan. 8. 12:49
 12/86 anonim ***** válasza:

Te. Nekem még csak az első, de nagyon megdolgoztat minket... :(


Én is remélem, h nyerünk hamarosan. :)

2010. jan. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
Első vagyok, még most is folyamatosan "mindjárt megjön" érzésem van, de mondom, ez az előző terhességem alatt is volt. Sőt, nekem a derekam fájt, szednem kellett no-spa-t, amit először el sem hittem, hogy engedik, sőt, javasolja a doki. Hátrahajló méhem van, azzal orvosolta. A mellfeszülés hol van-hol nincs. Tényleg szorítok!!!
2010. jan. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 A kérdező kommentje:

Kedves ELSÓ!

Köszi szépen a drukkot,mindannyiunk nevében!

Majd remélem azért megírod mi volt uh-n?

2010. jan. 8. 14:07
 15/86 anonim ***** válasza:

Szia Én jan. 17.-re nem várom. Nagyon izgulok mert tavaly már két babát elveszítettem. Remélem most minden rendben lesz és sikerül a baba újra. Istenem csak maradjon is meg:) És szorítok nektek is, itt mindenkinek aki irt.

[link]

2010. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 A kérdező kommentje:

Nagyon jól alakulsz Te is Kedves Utolsó!:)


Nekem meg már olyan most mintha már szépen fájna is a méhem....örüljek?Vagy sírjak?:(


Megyek nemsoká pancsikálni,mert itt elalszom nyomban.Már előre félek levenni a melltartómat,mert fájnak a melleim is....áááá én nem tudom mi van már...lehet csak a hormonok szórakoznak velem....:(

2010. jan. 8. 18:32
 17/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok csajok!!!

Én is 14-15-re nem várom. Nem érzek semmit, még a mellem sem fáj. Ilyen a görbém, ovum jan.1-jén volt, nekem mindig rossz helyre teszi a program...

[link]


Gratulálok az elsőnek és türelmes várakozást a többieknek.

Mi 24 évesek vagyunk és 1,5 éve próbálkozunk.

Mary

2010. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 15-ei táborhoz. Harmadik clostis hónapom. Nincs hőgörbém. Mindenkinek szoritok!
2010. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 A kérdező kommentje:

Kedves Mary!

Szerintem is 1-én volt ovud!Nézd meg az én görbimet,kezet foghatunk:)

Vagyis úgy éreztem,hogy 1-én kicsivel éjfél után.1-én nem fájt a petefészkemnél,de már 30-án kezdtem érezni a melleimet.

Húú,és ráadásul Ti is jókor voltatok eggyütt:)

Drkkolok Neked is!


Kedves Utolsó!

Neked is + -nak kell lennie!

2010. jan. 8. 20:01
 20/86 anonim ***** válasza:

Sziasztok kedves leendo kismamak. :)

En is csatlakoznek Hozzatok, en is 14-re nem varom! Nekunk ez a 2. honap, hogy probalkozunk, az elsonel meg nem homeroztem, viszont nagyon furcsa honapom volt. Mindenfele tunetekkel, 8 nap kesessel, 2 negativ teszttel es szornyu gorcsolessel aznap reggel, amikor vegre delutan megjott. Nagyon nem ertettem, hogy mi van. Lehetseges, hogy osszejott, csak aztan elment, az volt a nagy gorcsoles...


Na mindegy, most egy uj honap, az elso homerozesem, ugyhogy en meg nem nagyon tudom, mi mit is jelent a gorbemen, de nagyon bizakodunk. :) Mi majdnem 29 es 32 evesek vagyunk. :)


[link]


Nagyon drukkolok Nektek is, hogy meglegyen az a pozitiv teszt. Mindannyiunknak. :)

2010. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!