Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
 71/106 anonim ***** válasza:
55%

Szia Julcsi!

Te meg már egy fanatikus,hisztis,és elviselhetetlen csaj vagy,de könyörgöm annyi leletet leírsz ide,miért nem az orvossal beszéled meg????És nem hiszek a válaszaidban,hiába lehet akár 100%-os mert a kérdéseid meg borzasztó IQ szintre vallanak.Egy paranoiás,mániákus vagy,erről kéne valahogy leszokni,mert így még sokáig nem fog jönni a baba,emlékezz majd rá mit írtam.

Hogy engem miért pontoznak le?Hmm talán mert sokaknak az igazságot írom,és nem azt,hogy húúú nagyszerű krémes a folyásod,akkor terhes vagy.Ez az igazság itt sokaknak fáj,mert csak azt akarják hallani,hogy még a pukizásukból is terhesség lesz...Én soha nem fogok áltatni senkit,és csak olyat válaszolok amire tuti tudom a választ.Itt egymást hitegetitek csajok,és mindíg mi a vége?Megjön a mensi igaz?

Szóval Julcsi ha Neked is van diplomád,akkor miért írkálsz ide orvosi leleteket,és oldalakat írkálsz tele az apró tüneteiddel,mikor erre találták fel az orvosodat!Vagy neki már szégyelled elmondani ezeket mert egy normális ember már röhög rajtad?

Inkább te szégyeld magad,és vegyél vissza,te már a múlt hónapban is ilyen hisztis kislány voltál,ezt itt a fórumon már más is megjegyezte nemcsak én.

2009. okt. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdezö! Te tényleg nagyon rà kattantàl a babàra! Csak az a baj ezzel, hogy mig nem jön meg, addig a tünetek utalhatnak mensire is és babàra is! Ha nem esik a hö mensikor és késik is, az a babàs tünet és a babàs görbe! Addig hiàba figyeled a nyàkod, meg a méhszàjat, meg még kitudja mit! Mindenkinél màs, van aki szàraz, van aki krémes van aki ... Ennyi! Ha ennyire ràgörcsölsz még csak azért se fog összejönni! Nyugodj meg, dobd ki a höméröt, felejtsd el a nemiszerved, s légy azért a pàroddal mert szereted! Azt se értem, miért oltod le azokat akik segitség gyanànt szolnak, hogy tul görcsölöd, tudod hogy igazuk van! Ne örüljünk màr meg!
2009. okt. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/106 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdezö!

Hogy vagy ma? Nem csinàltàl még tesztet? Milyen tüneteid vannak? :)

2009. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
83%
Hát, igen előttem mindent leírtak, amit akartam mondani, ezek szerint többen is így látjuk a dolgot, és igen, nekem is ilyen a százalékom, mert én az igazat írom, semmi köze a százaléknak ahhoz, hogy mennyire vagy segítőkész.Én nem azt írom, amit a kérdező hallani akar, hanem azt, amit ÉN GONDOLK!
2009. okt. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
73%

Julcsi,és akik még ilyen görcsösen szeretnének babát!

Látjátok,nem vagyok egyedül a véleményemmel,de ez most lényegtelen.

Abba nem gondoltatok még bele,hogy az a rengeteg pénz amit az ovutesztre,mikroszkópra,ilyen bogyó,olyan gyógyszer,amolyan vitamin,emilyen homeopátiás sz@r,meg ki tudja még milyen csodaszerek,azoknak az árából más,hasznos dolgot is vehetnétek?Mondjuk itt van Mindenszentek,jön a Karácsony,miért nem mentek el párotokkal sétálni és illatgyertyákat,fahéjas füstölőt,adventi koszorút meg ilyen léleknyugtató holmikat vásárolnátok?Hmmm? Vagy itt tényleg mindenki ilyen gazdag?Nyugodt nektek a lelketek egyáltalán?Tudtok ti apróságoknak örülni az életben,vagy már csak és kizárólag a baba érdekel?

Julcsi te vetélésen vagy túl,pont neked kellene most a nyugodtságra koncentrálnod.

Reggel babával keltek este babával fekszetek?Normális ez mondjátok?A párotok nem látja,hogy milyen fusztráltak vagytok?Nem?Na ezt nem hiszem el,és sajnálom is a párotokat.Szerintem ez beteges szinten megy.Kedves Julcsi te egyszerre több kérdésnél írkálod ugyan úgy a tüneteket,görbéket...Nem igaz,hogy felnött nők ennyire érthetetlenek legyenek!Ha fáj az igazság ha nem akkor is megint leírom,Julcsi meg fog jönni,ebben a hónapban nega lesz a teszted,he esetleg még nem teszteltél.Lehet lepontozni,visszabeszélni,lehurrogni,és utálni.Nem azért regisztráltam,hogy szeressenek,aki ismer,tudja hogy igazmondó juhász vagyok,és mindíg bejön amiket válaszolok az ittlévőknek.

2009. okt. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok,még egy utolsó dolog:sajnos ezeknek a nagyon de nagyon gyereket akaró nőknek a szegénységi bizonyítványa az,hogy azt sem tudják mi a különbség a petesejt és a tüsző között és azt sem tudják miben más a peteérés és a tüszőrepedés....én vettem a fáradtságot és leírtam nem is olyan régen valamelyik kérdésnél,mert már nem bírtam nézni amiket írtak egymásnak....hatalmas káosz van a fejekben,azt sem tudják egyesek hogyan működik a női test-cíklus....és ehhez nem feltétlen kell diploma,csak egy kis utánaolvasás,és ÉRTELEM!
2009. okt. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/106 anonim ***** válasza:
100%

Kedves mindenki!

Megdöbbenve olvasom az indulatos sorokat. Nem szeretnék igazságosztót játszani, de mindenkinek igaza van és senkinek. A saját szemszögéből, helyzetéből kiindulva mindenki a saját véleményét tartja helyesnek. De!!!!!!!! Nem az itt a lényeg, hogy kinek van igaza, hanem , hogy boldogok legyünk. Szóval ne görcsöljünk a babán (Én mondom, aki szintén rá van kattanva) és ne is bántsuk a másikat. Szemrehányás nélkül is el kell tudni mondani a véleményünk és el kell tudnunk fogadni a fájdalmasnak hangzó dolgokat is, hisz mindig az szúr szíven, ami valahol igaz. Remélem senkit nem bántottam meg. Örülnék, ha az egyenes beszédű emberkék leírnák a babásodással kapcsolatos tapasztalataikat (őszintén kíváncsiak vagyunk rá), és kedves kérdező szeretnénk tudni hogy vagy, mi a fejlemény. Szép napot mindenkinek!

2009. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Utolsó!

Egyenes beszédű emberkék?Hmm...hiába írom le a tapasztalataimat,a látottakat,ha itt süket fülekre találnak,lehurrognak,lepontoznak,és megy mindenki a saját feje után.Pl ha látom a leírtak alapján hogy valakinek meg fog jönni a mensije,vajon mit kéne írnom,hogy ne pontozzon le?Jaj de örülök,úgy látom terhes vagy?Mikor a szülészetet tanult agyam teljesen mást mondd?Nekem is vannak itt kérdéseim,egymondatosak.Egymondatosak,lényegretörőek,és egymondatos válaszokat várok rájuk.Nem tüneteggyüttesek,hetes önfigyelések,nyákok,görbék,és sosem várok hamis válaszokat vagy igaznak hitt mende-monda válaszokat.Soha nem akadtam még ki,vagy hisztiztem olyan válaszon,ami nekem nem tetszett csak megköszöntem,és írtam rá egy pár szót.Itt viszont hisztériáznak egyesek,ha nem azt mondja valaki amit olvasni szeretnének...

2009. okt. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:
Húúú de nagy lett itt a csend! :d
2009. okt. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Hát itt meg mi történt? Mennyi indulat, aztán nagy csönd. Azért leírom, amiért indult ez az egész. Nem észlelek tüneteket, bár nem is figyelem magam annyira. Egy biztos, hogy 8-án volt peteérésem. Azóta teszek-veszek-intézkedek minden mással foglalkozom, csak ezzel nem. Szóval ki-hogy áll?
2009. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!