Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 A kérdező kommentje:

Igen,éreztem,és egyfolytába olyan érzésem volt,mint mikor ülsz és úgy érzed mintha nyomná valami.Tehát nem olyan megjönérzés,hanem valami más.Szúrkálásom meg a petefészkemnél volt,de hol egyik hol másik oldalon.Aelleim meg duzzadtabbak.

Igaz,hogy lett egy 3 tesztem,de én sajnos a múlt hónaban is csak 3 napig örülhettem neki:(mert kaptam egy ptefészekgyulladást,és elment a baba:(((

De hogy örökké aludnék,az már nekem is sok.Ma meg a fejem is fájt,de lehet az idő miatt.Minden esetre vigyázok magamra,és ti is vigyázzatok.

Dokihoz majd a jövőhéten megyek valamikor,de még az is orai szerintem.Nagyon félek...

2009. nov. 14. 19:25
 102/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Október 31-én a 12. évfordulónkon pozitív lett a tesztem. Az első válaszadó: B.
2009. nov. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
gratulálok.. ez igazi meglepi.. nincs görbéd véletlenül? És mik voltak a tüneteid?
2009. nov. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

7:28-nak gratulálok! Én holnap-holnaputánra nem várom. Bízom benne hogy most nekünk is sikerült. Mindenkinek drukkolok! Ildikó.

2009. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
akinek sikerült gratula.. nem éreztetek megfázásos tüneteket?
2009. nov. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmilyen megfázásos tünet, de viszont van egy kis barna folyásom,alhasi görcsöm nincs...csak ez a folyás.Nagyon remélem hogy ez barnázgatás nem a mensi előjele.A mensesem rögtön vérzéssel és alhasi görcsöléssel kezdődik, nem pedig barna folyással.Abban reménykedek hogy elmúlik, és holnap vagy holnapután pozitívat tesztelek.Szorítsatok nekem! Ildikó.
2009. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!