Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
 51/106 anonim ***** válasza:
81%

héhéhé..álljunk meg egy percre kedves Kérdező!Olvasd vissza most egyszerre miket írtál eddig! Te nem csak, hogy rágörcsölsz, de ez már mánia szinten megy! mintha valami tudományos értekezés folyna csacsogó szőke nők között..és nem sértésből írom! lazíts kicsit, neked már ez tölti ki minden napodat, és minden gondolatodat!És én kicsit úgy érzem a férjed már csak eszköz, hogy meglegyen végre a baba! Ne sértődj meg, de tényleg olvass kicsit vissza, te magad is rá fogsz jönni.

:)

2009. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/106 A kérdező kommentje:

Köszi,ezt nem vártam,de nem sértődöm meg:))Én már csak ilyen vagyok!

De tudod mi közösen akarunk babát,ha kell MINDENT megtszünk ezért!

Én arra lettem volna kíváncsi hogy ti hogy vagytok?Hogy érzitek magatokat,stb?Te meg jössz azzal,hogy görcsölök.Nem akartam,de így alakult.Bocsi,de még mindíg nem tudok harizni!Ha nem sikerült akkor így jártam.Kívánom,hogy neked sikerüljön.

2009. okt. 16. 20:19
 53/106 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Először is szívből mindenkinek kívánom, hogy mihamarabb sikerüljön a baba. Én ugyan nem vagyok sorstársatok, de kíváncsiságból végigolvastam a soraitokat és elérzékenyültem. Egy nő mi mindent képes megtenni, azért, hogy gyermeke lehessen. Néha lehet, hogy többet is mint kellene...

Én azt mondom tedd le csak 1-2 hónapra a hőmérőt meg a szakirodalmat. Lazulj el és figyeld a tested, vedd észre a jelzéseit, hidd el, észre lehet venni, mikor van pl a nőnek peteérése stb. Arra koncentrálj, hogy ez működik, hogy minden JÓL működik és legyetek együtt, amikor megkívánjátok egymást. Ha egészséges vagy nem adok 2 hónapot és pozitív teszttel leszel gazdagabb.

Kitartást kívánok mindenkinek. Sikerülni fog!

Egy anya

2009. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/106 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én jövőhét péntekre,szombatra nem várom.Ma vagyok a 22.napon.Csütörtök éreztem először a tüneteket.De ezek a tünetek nem olyanok voltak mint a mensis tünetek.Nagyon erős mellfeszülés, nemcsak a cicikben éreztem fájdalmat, hanem a hónaaljban is,derékfájás,petefészekszurka.Lehet hogy ezen a napon volt a beágyazódás?Azóta 2óránként mérem a hőmet.Csütörtökön 37.06,36.3,35.8,37.1,36.2.Tegnap 36.1,36.1,35.9,36.6,36.3,36.5.Szépen beállt a hőm 36fokra.Ma 36.02,36.5.Nem sokat csökken-emelkedik.A mellfeszülésem már enyhült,a derekam se fáj annyira.Mit gondoltok, bizakodhatok? Ildikó.
2009. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/106 anonim ***** válasza:

Hajrá csajok!!!!

Drukkolok mindenkinek!!!

33hetes kismama

2009. okt. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/106 anonim ***** válasza:
Kedves vagy, hogy szurkolsz nekünk.Mi már 3éve várjuk a csodát.Bízom benne,hogy ez a hónap sikeresebb lesz mindnyájunknak.KITARTÁS CSAJOK!!! Ildikó.
2009. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/106 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! az ép genit azt jelenti,hogy egészséges belső nemi szervek,ezen belül a hüvely és a külső méhszáj. gen=genitáliák
2009. okt. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/106 anonim ***** válasza:
sajnos én is hajlamos vagyok gyakran mérni a hőmet, pedig hidd el hogy az nem számít, csak a reggeli. Én is jvö hétvégére nem várom. Már pár napja feszül a hasam, mindent ehetnék, és ma fél óránként pisi, de ugye tudjuk hogy ezek mind mensi tünetek is lehetnek...
2009. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/106 A kérdező kommentje:

16:13-as

Köszönöm szépen a felvilágosítást!

A kismamának nagyon szépen köszönjük a drukkolást!Itt mindenki szurkol már mindenkinek!Csak végre valaki már +-at tesztelne--terhességivel!!!:)

Kedves kismama?Hogyan,és mennyi időre sikerült a teherbe esésed?Beágyazódáskor éreztél valamit?Tüneteid voltak mensi előtt?Írnál erről?Köszi szépen,kíváncsian várjuk!


Kedves mindenki!

2 napja sok fehér folyásom van.Mensit jelent vagy terhességet?Vagy esetleg fertőzésem van?Felfázva nem vagyok,és a higéniámra is nagyon odafigyelek!!!

2009. okt. 17. 19:09
 60/106 anonim ***** válasza:
77%

Kedves kérdező! Kérlek bocsáss meg,és ne haragudj,de ahogyan már más is írta,te rettenetesen görcsölsz ezen a baba dolgon.Már háromszor visszaolvastam amit itt írogattok,és csak nálad vettem észre ezt a nagyon parázós,görcsölős érzést.Pont most az utolsó hozzászólásodnál olvastam,azt érdezed mitől lehet fehér nyákod,esetleg fertőzés?És rögtön utána a második mondatodban meg is válaszoltad magadnak a kérdést mert azt írtad hogy nem vagyok felfázva és a higiéniára is ügyelek.Akkor mi a fenétől kaphattál volna fertőzést???És a fehéres nyák nem jelent sem terhességet sem semmi mást mint ahogy a szárazság sem,meg a magas hő sem....

Nekünk többieknek leírod szóra pontosan az orvosi papírjaidat,leleteidet,szinte minden órában helyzetjelentést adsz magadról.Ez miért jó neked?Miért idegesíted magadat a nemvárt elött?Miért látsz már minden rezdülésedben terhességet?Ez nagyon nem jó hozzáállás,én is szeretnék babát,én is mérem a hőmet,de csak felírom és rá sem nézek aznap többet,csinálom a dolgomat,élek tovább.

Az orvosi leleteket meg miért nem inkább a dokiddal beszéled meg?Hiszen ő írja nem?

Kérlek ne csináld ezt,pont ezért nem sikerül,mert ennyire görcsölsz,vedd már észre.

Tudod mit?Majd a nemvárt napján ha nem jön meg neked,akkor írhatsz regényeket a tünetekről,addíg csak találgatás,és áltatod magad!

Bocsáss meg,nem bántalak,leírtam a véleményem.

(egy eü.diplomás)

2009. okt. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!