Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
63%
Méritek a hőt? Aki clostyt szed nem lett magasabb az alaphője mint gyógyszer nélkül?
2009. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 A kérdező kommentje:

Sziasztok !Amúgy én Julcsi vagyok!8-a körül lesz peteérésem.Tudjátok mitől félek?Hogy lesz peteérés,és nem reped meg a tüsző.De olvastam h van olyan tüszőrepi 8000ft-ért ,hogy a beadás után már 8 órával megrepeszti a drága kis tüszőcskét:)Ki kell váltani a patikában.

Amúgy ti milyen módszerrel,hogy figyelitek a peteéréseteket?

Én ovutesztelek,és jövőhéten kedden megyek a 9 hetes terhes bnőmmel uh-ra h nézze meg a drága dokikám a tüszőmet.Ha kell megyek minden nap hozzá:)És remélem látni is fogja pár napra rá,hogy meg is repedt a tüszőm.

Peteérés előtt 3 nappal nem bújunk össze.Csak tudjátok az van h peteérés a ciklus.hu szerint nekem 8-án lesz(remélem a doki is megerősít benne),24-36órára meg tüszőrepedés.Szerintem ti is menyjetek uh-ra,az biztosabb mint a ciklus.hu(bár én nagyon örülök h van egy olyan oldal)

Na jó hosszú voltam:)

Amúgy ha valaki közületek kér olcsó ovu tesztet,szóljon bátran,mert van egy nagyon rendes pasi,én tőle szoktam rendelni a teszteket,és már másnapra itt is van postán.100ft/db.Az előző ciklusomat végigteszteltem,és soha nem csapott be a terméke!Van nki terhességi teszt is!

2009. szept. 30. 09:31
 13/106 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkoztok? Csak azért kérdezem, mert nekem így olyan furi az egész, elvész a szeretkezés szépsége, ha ennyire rákattanunk a dologra. Persze biztos megvan rá az okod.
2009. szept. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 A kérdező kommentje:

Hát már nem most kezdtük....:(

Igen,igazad van,hogy ez az egész úgy jön ki mintha csak azért szeretkeznénk,hogy legyen gyerek.Mi már sok mindenen túl vagyunk,ez már nem oszt nem szoroz.Ezen ne múljon.Amúgy meg van rá okom,mert mikor eggyütt voltunk a párommal napi 3-szot is,az azért nem volt jó,mert éretlen spema termékenyített meg,és sajnos ahogy jött,úgy ment el.És ez pont az előző ciklusomban történt:(

Gondolhatod mit éreztem mikor láttam a 2 csíkocskát...vagy 15percig néztem,el sem akartam hinni.De sajnos így jártunk:(Igaz,tegnap is eggyütt voltunk,meg azelőtt is,meg biztosan ma is.Csak kkor fogunk 3napot várni,mikor itt lesz a pém ideje.Ha érted mire gondolok.

Reggelente mérem a hőmet 36,3..mintha gereblyét nyeltem volna.

Hááát,talán most végre sikerül...én nem csak magamnak kívánom ezt,hanem mindenkinek aki szeretne kisbabát!

Amúgy van közületek olyan,akinek peteérése hamarabb lett mint ahogy a ciklus.hu kiadta?

2009. szept. 30. 14:30
 15/106 anonim ***** válasza:
74%

A clostis lány vagyok. Valaki kérdezte, hogy nem emelte-e meg az alaphőmet... igazából nem értem a görbémet. 3 hónapig fogamzásgátló-kúrán voltam, ami alapból megemelte a hőmet, és most, hogy megjött, igazából nem esett le látványosan. mióta szedem (ez a 4. nap), 36,7-et mérek minden reggel. szerintetek lehet ebből vmi?


Egyébként nyákot nézek, hőmérőzök és ovutesztelek majd jövőhét péntektől. A tüszőrepesztőről már én is hallottam, de nekem nem írt fel az orvosom. Egyébként nekem is az a parám, hogy nem reped meg, sajnos volt már rá péda korábban. :-(

2009. okt. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:
43%

Előző vagyok, az én görbém egyelőre így néz ki:


[link]

2009. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 A kérdező kommentje:

Hali!

Ez meg az én görbikém...csak még nagyon korán vagyok vele!

[link]

Holnaptól fogok ovutsztelni.Biztos ami biztos.

Vannak még görbések?Nem baj ha kicsike még,de tanulunk belőle...

2009. okt. 1. 15:24
 18/106 anonim ***** válasza:
43%

Sziasztok! itt a görbém.

[link]

2009. okt. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 A kérdező kommentje:

Jaaaaj de jó hírem van!

Igaz 8-án kellene lennie a pém.nek a ciklus.hu szerint,de ma feljebb ment a hőm 4 tizedfokkal,és ovuztam--mert nem bírtam ki--és jelzi a pémet!Tehát hamarabb lesz mint ahogy elő van írva...Volt valakinek olyan h hamarabb volt pé-se mint ahogy kellett volna?

Hú,csak meg is repedjen a tüszőm!

2009. okt. 2. 11:41
 20/106 anonim ***** válasza:
74%
Lehet a közeledő telehold teszi.
2009. okt. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!