Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
 61/106 A kérdező kommentje:

Kedves DIPLOMÁS!!!

Ha nem tetszik neked amiket ide írok,akkor lépj tovább!Nem vagyunk egyformák!

És ha neked diplomád van/lenne,megértetted volna,hogy nekem mi a kérdésem,arra szerettem volna választ kapni,nem pedig azt,hogy leírod--ezt vettem ki--hogy rühelled a tüneteimet!

Bocsi,de én ilyen vélemenyedre nem vagyok kíváncsi!

Ja!Képzeld,ma barna folyásom is lett,de labor szerint minden ok.Beszéltem a dokimmal ma,és azt mondta nem kell megilyednem.Holnap talizok vele...:)


Kedves TÖBBI válaszolók!Bocsássatok meg a fentiekért!!!

2009. okt. 18. 16:33
 62/106 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem inkább neked nem tetszik hogy többen is vagyunk akik már túlzásnak tartják az általad leírtakat...de Te tudod,kívánom,úgy legyen ahogy szeretnéd.(az eü-s)

Ígérem többet nem írok neked,csinálj amit akarsz.

2009. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/106 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is iszonyatosan rágörcsölsz és nagyon túlanalizálod magad. Szinte minden második kérdés a tiéd, a görbe alapján. Barnáztál az előző hónapban is nem? Bár én is sokat rágörcsölök, hidd el, hogy abba kell hagyni, mert sokat fogunk csalódni..
2009. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/106 A kérdező kommentje:

Előző hónapban nem barnáztam--soha nem is szoktam.Ha megjött a mensim,akkor vérrel jött,és nem barnázással.

De legyen igazad kedves utolsó!Nem göcsölök tovább!--de azt hogy kell?

2009. okt. 18. 19:50
 65/106 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem Neked kedves kérdező meg fog jönni a mensid,azért jön meg újra és újra,mert Tényleg Nagyon Görcsölsz Minden Apró Jelentéktelen Tüneten.Ez már nem is kérdezősködés,hanem magaddal társalgás napok óta,hiszen minden második kérdés a tied amit meg is válaszolsz magadnak!Szerintem neked a fejedben van valami bibi,azt tedd rendbe,utána jönni fog a baba.
2009. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/106 anonim ***** válasza:
32%
Meg ilyen hülye szöveg,hogy biztos azért nem sikerült ebben a hónapban mert pé-elött hasi röntgenen voltam....hát,te Kérdező,te aztán buta vagy a javából!Jézusom,ez már fáj! Semmi köze az rtg-nek a petécskéd éréséhez!Na már olvasni se bírom,ez szörnyű....
2009. okt. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/106 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező,te nem a Julcsi vagy????

Mert ha te vagy az,akkor mi ütött beléd?Mitől vagy ennyire görcsös?

Múlt hónapban még nem álltál rá erre a témára ennyire?

Tudom mi történt veled ami nagyon szomorú,de muszáj magadat tönkre tenni idegileg?Te ennél okosabb lány vagy mint amiket itt most kérdezel.

Puszi,B.

2009. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/106 A kérdező kommentje:
Sok sikert nektek!Léptem innen!!!
2009. okt. 19. 15:44
 69/106 A kérdező kommentje:

Szia te okoskodó!

Azt elfelejtettem kérdezni,hogy az eü-s dilpomáddal,miért csak 70%os válaszokat adsz?

És Betti!Ne csinálj úgy mintha nem te lennél az aki az utolsó válaszokat írta!Inkább szégyeld el magad,hogy csak ennyire vagy képes!Miért kell letorkollni azt,aki --szerinted--ilyen hülye mint én?Azért kérdezek,mert segítesége szorultam.Ez egy fórum,ahol meg tudjuk beszélni azokat a témákat,amikben segítségre szorulunk,és mások segítséget adnak esetleg saját tapasztalatukat mesélik el!Máshol--más fórumban-- is észrevettem,hogy meghazudtolod magad.


Kedves (akár leendő)kismamák,anyukák!

Szégyellem,hogy ezt kellett írjam,de védem a "buta görcsölő"kismamákat!Én 90%os válaszokat adok,ha tudod segítséget adok!És én nem vagyok eü-s.De nekem is van diplomám--ami szerintem ide nem tartozik,mert sok diploma nélküli nő is ad akár 100%-os választ is!

2009. okt. 19. 17:58
 70/106 anonim ***** válasza:

jaj lányok hagyjátok már abba, inkább segítsetek. Miért nem megy a hőm szinte sosem 36.7 fölé?? Ez már megint nem baba? Én mától megfogadtam, hogy nem mérem többet a hőmet, esetleg csak ovu hetén, hogy megtörtént e és kész.

[link]

2009. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!