Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 A kérdező kommentje:

utolsó előtti:MI A FENÉNEK JÖTTÉL IDE????????????????Ha zavar,akkor örülök,hogy idegesít!

De tudod mit?Endem nem érdekelsz,mert vannak nálad NORMÁLISABB válaszolók is!

Másrészt,meg ebben a hónapban nekünk SIKERÜLT!!!!!!!!!Ma reggel ++++++ lett a tesztem:))))))))))))

2009. nov. 12. 12:54
 92/106 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Igazat adok neked!!!!És köszi!

2009. nov. 12. 12:55
 93/106 anonim ***** válasza:
hú gratulálok.. hanyadik napon teszteltél? Mikor volt az ovud.. mindent mesélj el, nagyon kiváncsi vagyok még nekem is másfél hét és kiderül..
2009. nov. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok,így legalább Te sem jössz többé ide a buta kérdéseiddel!
2009. nov. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 A kérdező kommentje:

Nyugi!Majd boldogítom a kismamákat!

Én azért kívánom,hogy hamarosan ott is letorkollhass:)Akkor már te is babás leszel:)


De lehet neked azért nem jön össze,mert olyan haragos ember vagy!Vegyél vissza!Szerintem te nekem azt kívántad,hogy ne is sikerüljön.Remélem a JóIsten nem fordítja vissza rád!!!

2009. nov. 13. 18:23
 96/106 anonim ***** válasza:

ne is törődj vele, ez egy buta nő...

Inkább írd le hogy mit éreztél, mikor teszteltél, mik voltak a tünetek, m ikor volt ovud? Kiváncsiak vagyunk..

2009. nov. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Köszi:)Ez jól esett!

Korán volt pém,mensi után 4 nappal,vagyis okt.26-án.Sajnos nem vezetem a göbémet már ebben a ciklusban,csak megmértem hogy egyáltalán lesz-e pém.Volt:)

Párommal 6napig egyfolytába napi 1-szer eggyütt voltunk.Ovutesztet nem használtam mint korábban,még uh-ra sem mentem.Gondoltam,ha akar jön úgyis a baba:)Ezen héten + lett a tsztem,de halványan.Ma reggel csináltam egy másikat Gabriellel és egyértelmű + lett.

Tüneteim:A 6-ik dpo-n vérfoltot láttam a bugyimon,ami inkább olyna barnás volt,de csak úgy kiskörmömnyi átmérőjű.Bő folyásom is volt aznap.Azóta kezdett a hasamalja fájni--mai napig tart,és a melleim mintha duzzattak lennének.Tegnap volt egy kis gyomorémelygésem,ma is.Fáradékony vagyok vagy álmos.Ennyi.Ma megmértem a hőm reggel,és 37,1.

Sok mindent nem tudok mást írni.

Sajnos még nem élem bele magam annyira,mert a múlt hónapban is volt egy + tesztem,de kaptam egy petefészekgyulladást--igaz csak enyhét---mégis elment a 3-ik napon:((

Most nem érzem magam betegnek,de a kisördög sosem alszik....

2009. nov. 14. 13:28
 98/106 anonim ***** válasza:

Hát nagy gratula!!!

Már hiányoltalak mert nagyon megfeledkeztél rólam!!!

Épp ma gondoltam rád, hogy már valószinű a nemvárt napjaidban vagy.

:-)

R.

2009. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/106 A kérdező kommentje:

Szióó!

Köszike!

De még nem élem bele megam,tudod hogy jártam múlt hónapban is:(

Remélem te/ti jól vagytok:)Majd írok priviben.Puszi

2009. nov. 14. 16:03
 100/106 anonim ***** válasza:
nem semmi, hogy a 4. nap volt ovud.. képzeld nekem is 5 napja volt a tüszőrepedésem és azota is folyamatosan fáj a petefészkem, nem szúr ahogy ovunál szokott, hanem feszít egész nap, már kezdek aggódni.. te is éreztél hasfájást már olyan korán?
2009. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!