Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
43%
Menj el dokihoz és ő majd megmondja, hogy mikor lesz pontosan én is a 14. napon megyek ultrahangra.
2009. okt. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 A kérdező kommentje:

Igen,csak már félek,hogy akkor már nem fog látni semmit.Még azért remélem hogy:

1.Vagy rossz volt az ovutesztem--mert 6nappal korábban adott +-at

2.Tegnapelőtt előtt eggyütt voltunk és talán véletlenül teherbe esek

3.Vagy tényleg még csak ezután lesz pém,és én néztem rosszul a tesztet.

Teszteltem így:

Ma délelőtt:+-at

Ma délután:enyhe +-at

Ma este:nagyon enyhe +-at

Tudom h este van a legnagyobb esélye a tesztelésnek az lh kimutatására,de én azon csodálkozom h miért így mutatta ki a teszt?

Nem fáj semmim,csak reggel fájt a fejem--de ez lehet az időtől is,meg ki tudja mitől még...

A luteális fázisom mindíg 14 nap.Akkor mához 2 hétre (nem )kellene megjönnie igaz?--pesze ha a teszt nem csalt.

Egyébként máskor is ilyen tesztet használtam,és nem csapott be,amit kimutatott,azt az előző ciklusomban is nődoki megerősítette uh-val.

Az én nődokim sajnos kedden lesz elérhető,hamarabb nem.Akkor még tudnak nekem mondani valamit?Pl:Hogy volt-e pém,vagy tüszőrepim?Ha nem volt tüszőrepim,akkor már most tudni fogom h várhatunk egy hónapot megint!:(((

Szerintetek???

2009. okt. 2. 21:09
 23/106 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyon túlreagálod a dolgokat és nagyon rágörcsölsz. Egyébként nekem azt mondta a doki, hogy az ovuteszt nem hazudik és akinek szabályos a ciklusa és pozi az ovuteszt, az biztos hogy meg fog repedni. Nem egy barátnőm esett teherbe a mensi utáni héten, ugyhogy lehetséges.
2009. okt. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
68%
te voltál ugye aki a múlthónapban is összehívtad a bandát:-)) már akkor is nagyon paráztál...
2009. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 A kérdező kommentje:

Én csak már ilyen vagyok:)

Kíváncsi vagyok,de ez ugye nem baj?Jó veletek dumcsizni,és itt segíthetünk is egymásnak---de úgy látom segítség csak nekem kell:))


Utolsó előtti:

A barátnődnek renszeres volt a ciklusa?Használt ovu tesztet?


Ja!A hőm tegnap 36,7 volt ,ma meg esett 2 tizedfokot.Úgyhogy szerintem ez arra utal,hogy megint nem leszek terhes ugye?VAGY HOGY VAN EZ A HŐMÉRŐZÉS?

Olvastam itt-ott,de sokan állítanak mást.

2009. okt. 3. 09:25
 26/106 A kérdező kommentje:

Megnéznétek a görbémet?Tuti rosszkor voltunk eggyütt ugye?Sajna nem számoltam arra,h hamarabb lesz pém...

[link]

2009. okt. 3. 09:33
 27/106 anonim ***** válasza:
annak aki kérdezte: a closti nekem is megemelte az alaphőmet, 36.8-37 között van.
2009. okt. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
74%
Én úgy olvastam, hogyha hirtelen leesett a hőd, akkor volt ovuláció, majd most megy fel a hő. Szóval innentől 14 nap és tesztelhetsz. De azért ne hanyagoljátok egymást mert nem gyakran ugyan, de egy hónapban kétszer is lehet peteérésed, nekem volt rá példa. Egyébként volt tojásfehérjeszerű folyásod? Az peteérésre utal.
2009. okt. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a legfrissebb görbém.

Köszi a választ!

Igen volt tojcsi szerű fojásom,van most is.Ma voltam nődokinál,és ez a helyzet:

Endometrium:4,1mm

Közepes,jól nyújtható nyák

Ép,külső genit(ez ugyan mit jelent?)

Rendes nagyságú uterus(méh)

Jó áramlási viszonyok

stb...stb...stb...

Szóval ezek után hogy hazaértem csináltam megint ovutesztet.Eredmény:Megint kezd szépen ott lenni a két csík_!!!Mi van mot akkor?Hőm ma egy tizedfokkal esett.Nyákom is oké.Tüszőm:16mm-es jobb oldalon.

Hát most volt akkor tüszőrepim,vagy még csak most lesz?Peteérésemet sem jó helyre tette a ciklus.hu ugye?

Köszi a válaszokat!!!

Amúgy ti kedves válaszolók hogy áltok?Volt pé-setek?Ovuteszteltek?Lett valakinek már+?

2009. okt. 5. 13:09
 30/106 anonim ***** válasza:
74%
Én ma vagyok a 12. napon, már kezd erősödni az ovuteszt, majd szerdán megyek dokihoz, remélem akkor már jó nagy tüszőt látunk. Már elkezdődött a derékfájás, ilyenkor ezzel kezdődik a peteérésem.
2009. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!