Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okt.8-11-e körüli peteérősök...

Okt.8-11-e körüli peteérősök gyertek! Tartsunk ki ebben a ciklusban oké? Talán most sikerülni fog.

Figyelt kérdés
Sajnos a szeptember sem volt a mienk.Talán októberben az lesz...Ki van így ezzel?
2009. szept. 29. 14:26
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 A kérdező kommentje:

Ma vettem palástfű teát,mert ajánlotta a doki,hogy az elősegíti a méhnyálkahártya vastagodását.Ugyanis nekem csak 4,1mm-es.Még vastagodhat mondta.Azt tudom,hogy minimum 10mm-es vatagságúnak kell lennie a méhnyálkahártyának ahhoz,hogy a picike meg tudjon rendesen tapadni a beágyazódáshoz.(Ezt per pillanat egy órával ezelőtt tudtam meg).

A tüszőrepedést mi segíti elő?(de hiába a tüszőrepedés ha vékony a méhnyálkahártyám:(((

Kedves utolsó:Írd már meg neked milyen vastag?Vagy neked mit mond a dokid,hány mm-esnek kell lennie ahhor h jól be tudjon ágyozódi a baba???Megkérdeznéd?Én ugyanis nem tőle tudom,hanem csak olvastam róla...Köszi

2009. okt. 5. 15:05
 32/106 anonim ***** válasza:
63%
Holnap megkérdezek minden fontosat. Kiváncsi vagyok hány mm-es tüszőm lesz. Ma már elég erős ovu fájdalmam van, főleg ha leülök, ugyhogy biztos h elindult vmi.
2009. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/106 anonim ***** válasza:
74%

Szia, ma ilyen a görbém. Szerintem a 15. napon volt uvum.


[link]


Neked milyen?

2009. okt. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/106 A kérdező kommentje:

Nagyon szép a görbéd.

Az enyém ilyen:

[link]

Amúgy meg most jöttem haza a sűrgősségi kórházból.Tegnap bent aludtam.Vesehomok tán.

Lányok!Nektek milyen a görbétek?

2009. okt. 7. 12:16
 35/106 anonim ***** válasza:
74%

Ma voltam dokinál, a 14. napon vagyok. 8mm-es a méhnyálkahártya és a bal oldalon egy 23 mm-es domináns tüszőm van, azt mondta a doki minden példa értékű. Elég sok mindent kérdeztem, pl. hogy ha az ovu teszt + akkor biztos van tüszőrepedés, azt mondta igen.

Kellene e tüszőrepesztő szuri, azt mondta hogy sok mellékhatása van, főleg inszem előtt ajánlják. Akinek pozitív az ovu tesztje nincs rá szüksége. Ma este vagy holnap reggel javasolta hogy együtt legyünk.

Viszont az ovu teszt még teljesen pozitív, bár nem sok különbség van, szóval lehet h csak holnap kell akciózni.

Remélem segítettem.

2009. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 A kérdező kommentje:

Lényegében nekem is ezt mondta a doki nekem a + ovutsztről.Nekem már 12,5mm-es a méhnyálkahátyám.Jobb oldalon 18mm-es,bal olalon 21mm-es tüszőt látott a doki.Ma a hőm feljebb ment 2 tizedfokkal.

De csatolom,mert tuti nem jó helyre tette a ciklus.hu a pém-et.29 naposak a ciklusai amúgy.

[link]

Amúgy nekem most is és a múlt hónapban is 2 naoig volt + az ovutesztem.Mi is eggyütt voltunk az éjjel,meg ma is ,meg holnap is szerintem:)

Mi a véleményetek a görbémről?

2009. okt. 8. 08:15
 37/106 A kérdező kommentje:
És még annyi,hogy milyen gyakran kell akciózni?Elég erős lesz egy nap (24óra)alatt a sperma h célba találjon?
2009. okt. 8. 09:39
 38/106 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked már megvolt a tüszőrepedés, mert felment a hő és + volt az ovuteszt. Jókor voltatok együtt.
2009. okt. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 A kérdező kommentje:

Igen,tudom h megvolt az ovum,köszike:)

Csak szerintem a ciklus.hu rossz helyre húzta be,mert minden jel arra utal,hogy az ovuteszt 7-én jelezte h 8-án lesz pé-m.Mert ugye a teszt előtte jelez???Ha -- lesz a teszt,mint már ma az lett,akkor ma van pém.nem?Vagy én tudom rosszul?Ma még azért érdemes eggyütt lenni ugye?

2009. okt. 8. 10:49
 40/106 anonim ***** válasza:
63%
Hát nekem most az a gondom, hogy nem tudom biztosan, hogy mostanában van e peteérésem. Az ovuteszten tegnap picit halványabb volt a csík mint a kontroll, a folyásomról meg most nem tudom eldönteni mint máskor, hogy peteérés előtti-e. Azért akciózunk, csak az zavar, hogy most akkor mikor váltsak át a cickafarkfű teáról a palástfűre? Amikor egyértelműen "száraz" leszek?
2009. okt. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!