Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/141 anonim ***** válasza:

PA,

Barby,nem lesz semmi baj! ha felmész a 4.re és lejössz, az még nem egész napos lóti futi)

csak ne emelgess és idegeskedj:))))

2011. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/141 anonim ***** válasza:

Barby:

Kis vér is jött már :( pihengetek, nem emelgetek, nem idegeskedek, nagyon nem fogom érteni ha msot megjön mert reggel kb rohantam a wc-re mert émelyegtem hát nem tudom lassan kiderül eredmény

2011. okt. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/141 anonim ***** válasza:

PA,


Drukkolok nagyon!!!

2011. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/141 A kérdező kommentje:

én is drukkolok!

Nekem is néha olyan érzésem van hogy mindjárt meg jön néha görcsölgetek meg veszek ha meg jön mert én eddig azt hittem hogy össze jött!

2011. okt. 11. 11:36
 85/141 anonim ***** válasza:
Barby: 2 körül lesz kész a leletem, doktornővel hívják majd egymást nevelőfaterom és ő hív majd fel az eredménnyel ( uzsoki korházban betegszálító így nem nekem kell telefonálgatnom) NAgyon az az érzésem hogy negatív lesz de még nem ömlik belöllem a vér hanem egy két csepp kicsit pirosas vérecske jön addig nem adom fel, addig még úgy vagyok hogy egy kis csöpség itt van a pocakomban :)
2011. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/141 anonim ***** válasza:

PA,


már csak 2 óra.:)

első terhességemnél jött elég sok barnás trutyi. feküdnöm kellett. nem lett baj a babával!

most nyáron amikor elvetéltem, hatalmas görcseim voltak , hozzáteszem nagyon bírom a fájdalmat és sok sok véres, darabos cucc jött belőlem.

szóval a kevéskével nincs baj, de ha megvan az eredmény és pozitív, akkor nem mennék suliba. inkább feküdj aktívan!! de ez csak az én véleményem:)

2011. okt. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/141 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: 10-02 10:44 valaszoló vagyok.


Drukkolok nektek! De ne idegeskedjetek, attól csak rosszabb lesz! Ne vonzzátok be a rosszat! Türelem rózsát terem és tessék pozitívan nézni a dolgokat!


Hajrá csajok :]]

2011. okt. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/141 anonim ***** válasza:

BArby:

Nekem semmi görcs ( pedig mensikor hát szinte fekszem a fájdalomtól) annyi hogy a medencecsontom legtetejénél lévő csigolyám fáj úgyhogy nem tudom kis vér is jött már ha pozitív az eredmény szerintem suli helyett inkább orvoshoz megyek vagy mondomnevelőapumnak hogy mnodja meg orvosomnak hogy msot ez van akkor mit csináljak. De itt van a kis babuci még ne madtam fel :)

2011. okt. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/141 A kérdező kommentje:
Fő a pozitív hozzáállás :)
2011. okt. 11. 12:28
 90/141 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Drukkolok nektek, nagyon izgalmas. Még nekem sincs semmi, bár elméletileg holnapra nem várom, de általában már előző nap barnázni és kicsit vérezni szoktam. Kíváncsi vagyok.

Barby-nagyon remélem, hogy sikerült.Nekem már van egy kislányom, mikor vele terhes lettem, egy hétig barnáztam és egy kicsit véreztem is és most itt van :) Most mi is a kistesón dolgozunk már fél éve, én is bízom abban, hogy nem fog megjönni :D

2011. okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!