Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/141 anonim ***** válasza:
100%
nekem szurkált a hasam, és egyik reggel mikor felkeltem, úgy éreztem hogy felelősséget kell vállalnom valakiért:)
2011. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/141 anonim ***** válasza:
100%

Úgy éreztem vennem kell egy terhességi tesztet. Mindez éjszaka fél 2 környékén volt... elcammogtam az ügyeletes patikába. Hazaértem, megcsináltam, és láss csodát:


11 hetes kislányom van :)))

2011. okt. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/141 anonim ***** válasza:
100%

Én most érzem azt, hogy nem kéne emelgetnem a kislányomat, és ha lehet kerülöm is, próbálom megoldani másként, pedig van egy pár napom még nem vártig. Fél éve próbálkozunk és ez csak most jött elő. Érdekes. Remélem nem fogok pofára esni :D

Neked is drukkolok nagyon!

2011. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/141 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is drukkolok neked!
2011. okt. 2. 20:32
 5/141 anonim ***** válasza:
100%
én az eggyütlét után 5 nappal éreztem,hogy valami történik a hasamban ott lennt. aztán pár napra rá tökre fájtak a melleim.mindenki azt mondta,hogy még korai lenne érezni valamit másfél hét után,de én biztos voltam benne,hogy sikerült a baba. és úgy is lett :)
2011. okt. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,


Engem is totál hülyének néztek, mit akarok én peteérés után 4 nappal? váltig állítottam, babás vagyok. így is lett:)

tünetek: 1. folyton feszített a bal petefészkem, idegesített ha hozzáért a bugyi,gatya.

2. álmosság,

3. nem bírtam enni, napi 1x

4.fura dolgokat kívántam meg

5.mellfájdalom,de nem a bimbóm,hanem alul

6.minden délután émelygés, hányinger

7.mikroszkópom vegyesen mutatta a termékeny és terméketlen napokat!!

8.nem kívántam a szexet...utolsó gondolatomban sem merült fel a szex gondolata:)

Ezek a tüneteim voltak. sajnos a 7.héten elvetéltem.

Most szintén ilyeneket tapasztalok, bár a hányinger nem olyan vészes. viszont kevesebbet eszem....ma még semmit!

1 hét múlva nem várom!!! Drukkolok mindenkinek!!!!!


Kisfiamat én sem emelgettem anno, iszonyatosan vigyáztam magamra mégis elvetéltem.

megfogadtam most nem leszek annyira " elővigyázatos"..meglátjuk:)

2011. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/141 A kérdező kommentje:

nekem 11. e körül kellene ne megjönnie remélem nem is fog.

én néha pici hasszurkát érzek a bal pete fészkemnél inkább.folyton aludnék.és sokszor érzem a mindjárt meg jön érzést nem intenzívem de érezhető.a cicim az kezd fura lenni kicsit feszülgetni de nekem menzi előtt is szokott fájni elég erősen.

2011. okt. 4. 11:28
 8/141 anonim ***** válasza:
PA, Drukkolok és majd írd meg mi lett!!!!! jó? nekem is 11-én nem kéne megjönnie:) de peteérésem jóval előbb volt,mint amit a cilkus.hu szokott behúzni:)
2011. okt. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/141 anonim ***** válasza:
Nekem is 11ke körül kéne megjönnie,de remélem nemfog.Nekem is szurkál a hasam lent baloldalt,barna folyásom volt 3napig ,ebböl gondolom hogy nem sikerült a baba :(
2011. okt. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/141 anonim ***** válasza:

PA,


mitől volt barna folyásod? volt máskor is? és mikor volt a barnázás?

2011. okt. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!