Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,


Remélem tényleg a legjobbakat! Nagyon nagyon várom a jövő hetet :) Nekem még most nem lenne"lett" volna szabad teherbe esnem a júliusi vetélés miatt. De úgy gondolom, mivel utána is napra pontosan megjött, így most nem lehet baj:)

2011. okt. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/141 A kérdező kommentje:
utolso!neked ez az első baba lenne vagy már van gyereked?
2011. okt. 6. 21:32
 23/141 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nekem szólt a kérdés, ő első babuci lenne vagyis volt már egy vetélésem fél éve
2011. okt. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,

azért én is válaszolok :) Nekem november végén lesz a "kis"fiam 3 éves. júliusban volt egy vetélésem. ÉS...most meglátjuk! mindenesetre izgalmas :) Hihetetlen düh kitöréseim vannak:) és a kajálással is hadilábon állok:) Ennek persze örülök, mert 30kilót szedtem fel a kisfiammal... na az durva volt. ebből már nem látszik szerencsére semmi.

eleső terhességnél nem is sejtettem, hogy babát várok. nem éreztem sem peteérést sem semmit. tesztelni is csak 1 hét késésnél teszteltem. előtte való nap, jól megrakott talicskákat toltam, ráadásul dombnak fölfele.... meg is lett az eredménye. szigorú fekvés. ami kitartott egészen a 36.hétig. most már nem tömném magam csokival és pizzával:)

a második terhesség olyan volt, mint ez a....most majdnem elkiabáltam:) csak akkor intenzívebb volt az émelygésem.

nagyon drukkolok Csajok:) már péntek van:):)

2011. okt. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/141 anonim ***** válasza:
100%
PA hát igen alig várom hogy kiderüljön most olyan fura érzés van a pocakomban mindha feszítene az egész és nem vagyok felpuffadva
2011. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,

A petefészkedben van fura érzés? sokszor olyan, mintha lenne ott egy dió:)

utána olvastam a neten ennek a mikroszkópnak,amit én is használok. [link]

itt leírják a tapasztalatokat.van pár érdekes történet:) mindig lehúzzák ezeket a mikroszkópokat itt a Gyakorin. komolyan,pedig 3x mutatta a vegyes képeket. olvastam, másnak is babát mutatott a teszt! Remélhetőleg most sem csap be:)

2011. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/141 anonim ***** válasza:
100%
NAgyon szurkolok neked hogy babád legyen :) hát a petefészkemben néha iylen kis szuró nyomó érzést érek de úgy a hasam aljába néha olyan mindha egy kis tégla lenne és nyomna kifelé
2011. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/141 anonim ***** válasza:
100%

PA,

az jó:) eddig simán megjött,nem volt semmi extra érzésem nekem sem. most viszont teljesen más:))))

2011. okt. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/141 anonim ***** válasza:
100%
Hát a napokban kiderül mi lesz :)
2011. okt. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/141 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Nekem tegnap este annyira be keményedett fel puffadt a hasam hogy azt hittem szét durran.most a mellem belül nyilalik,ez azért fura mert mielőtt meg jön az előtt 1 héttel a jobb mellem iszonyatosan fáj de csak a bimbó résznél érzékeny nagyon.most pedig a jobb mellem szurkál belül de nyomásra semmi.néha a méhemnél szurkák vannak és mindjárt megjön érzés jah és folyton állmos vagyok.mit szóltok?

2011. okt. 7. 11:57
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!