Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/141 A kérdező kommentje:
Nekem nem fáj folyamatosan a mellem sőt nekem pénteken a jobb mellembe nyilallt erősen aztán el is mult azóta nem volt ilyen most meg a balban érzek néha belül olyan tompa érzést.nekem mielőtt megjön a menzim előtte mindig 1 héttel már el kezd nagyon érzékeny lenni a mellem annyira hogy nem is szeretem ha bármi hozzá ér most meg semmi ilyen és holnap van a nemvárt ideje.
2011. okt. 10. 11:17
 72/141 anonim ***** válasza:

Barby:

Holnap megyek csináltatni korházba tesztet az sokkal biztosab, majd megírom ahogy megtudom az eredményt hogy mi lett:)

2011. okt. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/141 A kérdező kommentje:
Oké megy a drukk! :) én szerdán írom meg mi lett az eredmény remélem addig nem jön meg!
2011. okt. 10. 17:50
 74/141 anonim ***** válasza:

Sziasztok Lányok!


Én is úgy vagyok, hogy 11-12-re nem várom, nagyon izgalmas, hogy ennyien vagyunk :D Drukkolok Mindenkinek:)

Ka

2011. okt. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/141 anonim ***** válasza:
Lányok netudjátok mennyit imádkozok,hogy babás legyek-annyira boldog lennék.Ha nemjön meg szerdáig én is tesztelek és mindenkép megírom.Nekem ma lett ilyen tojásfehérjéhez hasonló folyásom,de kevés.Kitudja mit jelent :D Szerdán jelentkezek,addig kitartás nektek is :D Monika
2011. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/141 anonim ***** válasza:

Barby:


Csajok nagyon szurkoljatok ma megyek megcsináltatni a tesztet az Uzsoki korházba, tegnap beszéltem a nőgyógyászommal és azt mondta hogy hát tünetek alapján nagyon úgy fest hogy babuci lesz ha megvan a teszt és pozitív lesz hívjam fel és jővőhéten már mehetek is ultrahangra. Jaj istenem csak legyen pozitív mert én is imátkozom, ahogy tudom az eredményt megírom. Lehet csak holnap de remélem ma már együtt tudunk örülni. Reggel hányingerre keltem és kcisit fáj a derekam de nem csak ha fekszem ha ülök mnidenhogy eddig mensi elött csak ha háton fekszem akkor szokott, mostmeg ha oldalt hát érdekes

Veletek mi a helyzet hogy vagytok?

2011. okt. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/141 A kérdező kommentje:

Sziasztok szurkolok mindenkinek aki ma tesztel és írjátok meg hogy mi az eredmény.persze annak is aki holnap tesztel azokra is ugyan ez vonatkozik :).

Hát én nem tudom mi lesz a cicim nem fáj pedig menzi előtt mindíg szörnyű, van ez a mindjárt megjön érzés lassan 1 hete.a mellem az most sokat nőtt az elmúlt 1 héten még én is hihetetlennek gondolom de tegnap is zuhanyzás közben mondom azta mekkorát nőtt :)

na holnap reggel minden ki derül akkor tesztelek! remélem nem fog addig meg jönni és utána sem hanem lesz egy szép pozi tesztem :)

2011. okt. 11. 07:19
 78/141 anonim ***** válasza:

Barby:

[link]

ilyen a görbém mára, leadtam a vizeletet és vettek vért, délután elvilg már meglesz az eredmény, de vérvétel után elmentem pisilni és egy kicsit rózsaszínes volt a papír beraktam egy tampont hazaértem kicsit barnás valami volt, most idáig megint semmi papíron sem. Remélem ez csak egy ilyen kis barnázásos valami volt és nem fog megjönni és szép pozitív lesz a teszt

2011. okt. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/141 anonim ***** válasza:

PA,


Húú csajok még mindig sok szép dolgot olvastam itt:)

Bary, neked üzenném: Vegyél be Magne b6-ot és feküdj amennyit csak bírsz!!!!

Nálam annyi a helyzet, nagyon fájnak a melleim, olyan,mintha égnének és eresebb is . szoptatáskor volt utoljára eres:) És még nem jött meg. ha holnap sem, akkor csüt.reggel tesztelek:)

Csajok írjatooook!!!

2011. okt. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/141 anonim ***** válasza:
Barby: Pont magne B6ot keresem, pihizek hát egészen 1 ig fogok is tudni mert estire járok suliba és oda bekell mennem ( fel a 4. emeletre lépcsőn) de nagyon bízom benne hogy babuci van és csak ez egy kis barnázás
2011. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!