Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
 101/141 anonim ***** válasza:

Barby:

PA drága szerintem már tesztelhetsz nagyon szorítok neked hogy pozitív legyen, kicsit magam alatt vagyok de majd túlteszem magam rajta és akkor 100% hogy jön a kis babuci nekem is végre :)

2011. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/141 anonim ***** válasza:

PA,


Barby fel a fejjel!!!!! Holnap szerintem veszek tesztet. bár nagyon furin érzem magam. megkívánok dolgokat, aztán amikor ott van előttem már nem kell. meg folyton émelygek.

ha holnap veszek tesztet, akkor csak másnap reggel fogom megcsinálni szerintem, ha addig nem jön meg. bár nagyon pontosak a ciklusaim! a mikroszkópot továbbra is ajánlom mindenkinek!!!

2011. okt. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/141 anonim ***** válasza:

Barby:

Tegnap már este tudtam nevetni a saját szerencsétlenségemen, tavaly óta nem tudtam kiszámolni valamit matekból vagyis nem jött ki az eredmény osztálytársam meg bekarikázott két számot hogy ezt elöbb erre kijött hát ilyen a formám :) PA nagyon szurkolok neked hogy ott legyen a babuci a pocakodban, várom majd a teszt erdményét

2011. okt. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/141 anonim ***** válasza:

PA,


Barby örülök,hogy nevetsz! mivel suliba jársz, gondolom igen fiatal vagy:) Hidd el nem szabad folyton erre gondolni,nem szabad rágörcsölni. sikerülni fog!!!!


Kérdező: Veled mi újság?? ?? nem írtad meg a teszted eredményét!!


Nekem még mindig nem jött meg. remélem nem is fog. holnap már tényleg veszek tesztet:) pedig ma is elmentem már a gyógyszertár mellett:)

2011. okt. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/141 A kérdező kommentje:

Hát én tegnap teszteltem és sajnos negatív lett:(

de még mindig nem jött meg ha 1 hét múlva sem jön meg megint tesztelek.

És veletek mi újság?

2011. okt. 13. 13:59
 106/141 anonim ***** válasza:

Barby:

NA csajok mi a helyzet veletek?

2011. okt. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/141 anonim ***** válasza:

PA,


Teszteltem haloványka pozit és megjött:(

No comment!

MAjd köv.hónapban!

Kérdező, neked nem tudod mikor lehetett peteérésed?

2011. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/141 A kérdező kommentje:

hát nekem 26-29 ig írta megoszlóan :)

de még nem jött meg.

2011. okt. 14. 16:04
 109/141 anonim ***** válasza:

Barby:

PA, sajnálom hogy megjött de így van majd következő hónapban :)

KEdves Kérdező mi a hejzet veled?

2011. okt. 17. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/141 anonim ***** válasza:
Szia kedves kérdező...na mi van veled?még nekem se jött meg,de terhességre utaló jeleim sincsenek,pedig 8-10ke körül kellett volna megjönnie,nagatívat teszteltem.Te hogy vagy?Monika
2011. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!