Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzett valaki valamit amikor...

Érzett valaki valamit amikor még azt mondják hogy nem is lehet érezni semmit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy érzett e valaki akkor már valamit mikor épp beágyazódás lehetett?vagy a sikeres együttlét után pár nappal.és aztán ki is derül hogy tényleg baba van a dologban.tehát arra lennék kíváncsi hogy van e valakinek nagyon korai tünete vagy jele arra hogy babás lett?
2011. okt. 2. 09:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/141 A kérdező kommentje:
Sziasztok szurkolok mindenkinek,nekem nagyon erős puffadás van de olyan szinten hogy már fáj ugy feszül a hasam sokszor hogy majd meg veszek.meg mintha sokat nött volna most hirtelen a mellem,írjatok ha nálatok van valami fejlemény :)
2011. okt. 9. 18:33
 62/141 anonim ***** válasza:
Nekem még semmi jel annak hogy megjönne :D csak fájnak a mellbimbóim.Lányok drukkolok nektek én is.Mikor fogtok tsztelni?én még várok pár napot,ha esetleg nemjönne meg,mert ha eddig teszteltem mindig megjött.Monika
2011. okt. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/141 A kérdező kommentje:

Mónika te mikorra nem várod?

én holnapra nem várom de semmi jele a menzinek szerdán pedig tesztelek ha nem lesz menzi és remélem nem lesz! :)

2011. okt. 10. 06:26
 64/141 anonim ***** válasza:

Barby:


[link]

A görbém így alakult mára, még semmi vérzés a hasam kicsit szurkál meg néha olyan mindha hullámozna a méhem , a mellem még mnidig nagyon fáj főleg a bimbóm, és tisztára látszanak az erek rajta, a barna kis foltjaim is még megvannak. Tisztára oylan érzésem van sokszor hogy na most megfog jönni. Nem merek még tesztelni félek a negatív eredménytől és mindig mikor tesztelek utána tuti megjön úgyhogy várunk még kicsit :)

2011. okt. 10. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/141 anonim ***** válasza:
80%

PA,


Sziasztok csajok!! Na, csupa jót olvastam itt végre:) Remélem így is marad!!

nálam sincs semmi változás. várom a holnapot:)

2011. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/141 A kérdező kommentje:
én a szerda reggel és a 2 csíkos tesztet :)
2011. okt. 10. 10:36
 67/141 anonim ***** válasza:

Barby:

Annyi változás van hogy nagyon megindult ez a krémes inkább mnidha tejcsis folyás hát nem tudom, pár napot várok mindenképp a tesztel. Főleg úgy hogy páromnál van pénztárcám és elvileg ma nem is tudunk találkozni (még külön élünk)

2011. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/141 anonim ***** válasza:
Nekem 8-9ke körül kellett volna megjönnie,de szok késni,mikor csinálok tesztet rörtön megjön,ígyhát most várok a teszteléssel.Kicsit szédülök,de más tünetem nincs,pedig mit nem adnék a rosszullétekért csak hogy babás legyek :D Monika
2011. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/141 anonim ***** válasza:

PA,

tegnap miután a délutáni csicsikából felkeltem, gyötört a hányinger. aztán késő délután mentünk császároztatni a kutyámat. aztán egész éjjel nem aludtam, most meg nem bírok aludni... alig vártam, h ide üljek, és lássam mit írtatok :)

éjjel annyira fájtak a melleim, csillagokat láttam amikor ráfeküdtem. nektek egész nap fáj? mert nekem leginkább estére és reggel. a cigit is letettem pár 2-3 hete:) valahogy érzem, nagyon nem kell rágyújtanom:) ma megyek gyógyszertárba... de nem veszek még tesztet. késni nem szokott.... most nincs mindjárt megjön érzésem....

2011. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/141 anonim ***** válasza:

Barby


Hát nekem tegnap este elviselhetetlen volt pont fogja amelltartó a mellem, és ahogy léptem hát nyomodott vagy nem tudom de nagyon fájt, elmult a mindjárt megjön érzés, hát ne mtudom kiváncsi vagyok. próbálok beszélni a nőgyógyászommal hogy meg e csinálhatnánk a tesztet (mivel korházba járok) mert így legalább nem kerül nekem pénzbe az esetleges csalódás, hameg az pozitív akkor utána eltudok lőni egy tesztet emlékbe. De úgyis pozitív lesz ha már annyira a pozitív gondolkodást sugallom magamba :)

2011. okt. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!